Технічні характеристики Electrolux EW9H1R88SC:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип сушки конденсаційна
Розмір повнорозмірна
Завантаження 8 кг
Обсяг барабана 118 л
Клас енергоспоживання А+++
Форма дверцята кругла зі склом
Обсяг бака конденсату 5.28 л (зліва)
Таймер відстрочки старту
Підсвічування барабана LED
Дисплей сенсорний LCD
Колір білий
Габарити ( ВxШxГ ) 85 x59.9 x 63.8 см
Основні
Тип сушки конденсаційна
Розмір повнорозмірна
Завантаження 8 кг
Обсяг барабана 118 л
Клас енергоспоживання А+++
Форма дверцята кругла зі склом
Обсяг бака конденсату 5.28 л (зліва)
Функціональні особливості
Таймер відстрочки старту
Індикатор сушки Легке прасування / Закінчення
Охолодження
Сушка "в шафу"
Сушка
Екстра сушка
Сушка "під прасування"
Індикація Пом'якшення
Фільтр/ Проблема зі зливом
Повного контейнера
Додатково
Підсвічування барабана LED
Реверсивне обертання
Дисплей сенсорний LCD
Додатково Регульовані ніжки /4 шт.
Технологія Heat pump
Інверторний двигун
Система DelicateCare
Система 3DSense
Фізичні
Потужність підключення 700 Вт
Номінальна напруга 230 В
Колір білий
Габарити ( ВxШxГ ) 85 x59.9 x 63.8 см
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 630 мм
Висота 890 мм
Довжина 670 мм
Вага 52.50 кг
Об'єм 0.3757 м3
Технологія Heat pump відрізняється вкрай низьким енергоспоживанням. Система 3DSense виробляє глибокий аналіз тканини, автоматично підбираючи налаштування для досягнення рівномірних результатів. Програми для постільної білизни і змішаних завантажень великих розмірів дозволяють ефективно висушити більше, не збільшуючи кількість циклів. Додаток MyElectrolux дозволить управляти приладами по догляду за білизною зі смартфона. Система DelicateCare підбере для догляду за конкретною тканиною потрібні температуру і рухи барабана. Реверсивні руху дозволяють рівномірно розподілити білизну в барабані.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Пральні та сушильні машини Electrolux PerfectCare, які дбають нелише про одяг

Змінити споживацькі звички танавчитися правильно доглядати заречами не так вже і складно. Варто використовувати пральні тасушильні машини, які витрачають менше ресурсів, подовжують термін служби одягу і знижують шкідливий вплив на екологію. Які саме? Новинки Electrolux серії PerfectCare.

За останні 20 років кількість предметів гардеробу пересічної людини збільшилася в чотири рази. Водночас більшості речей позбавляються через те, що вони зношуються набагато раніше, ніжмогли б. Це призводить до того, щокожного року довкілля зазнає суттєвої шкоди від тонн непотрібного одягу, які мільйони людей увсьому світі викидають на смітник. І справа навіть неврозпещеності чи маніакальному наслідуванні модних трендів, а,радше, унеправильному режимі прання, щопсує речі.

Обидві моделі (PerfectCare 800 іPerfectCare 600) оснащено зручною взастосуванні smart-системою AutoDose, яка точно дозує пральний засіб іпом’якшувач. Завдяки цьому можна отримувати якісні результати після кожного прання без використання зайвої кількості мийних засобів.

Пральна машина Electrolux PerfectCare 600

Код товару: EW6F348SAU

Більш доступна модель з автоматичним підбором режиму прання для максимальної економії енергії, навіть за найменшого завантаження.

Індивідуальний догляд – система SensiCare налаштовує тривалість прання відповідно до завантаження машини, що допомагає зберегти зовнішній вигляд і форму речей.

Пом’якшення тканин – опція SoftPlus замочує та рівномірно розподіляє білизну, завдяки чому кондиціонер охопить кожне волокно, зберігаючи м’якість і свіжість.

Парове очищення – система Anti-Allergy Vapour використовує водяну пару для видалення бактерій з одягу.

Пральна машина Electrolux PerfectCare 800

Код товару: EW8F169SAU

Оптимальне рішення для бездоганної якості прання за низької температури, що дасть змогу зменшити енергоспоживання танадовго збереже одяг.

Попереднє змішування – програма UltraWash та система попереднього змішування забезпечать потрібний баланс прання та догляду за одягом і допоможуть скоротити споживання енергії на 30%.

Парове оброблення – наприкінці кожного прання система SteamCare оброблятиме одяг парою, що зробить його м’яким безвикористання праски.

Пральна машина із сушкою Electrolux PerfectCare 900

Код товару: EW9W161B

Мультифункціональний комбоваріант длятих, хто бажає зекономити простір, енергію й час. Зазвичай технологію Heat Pump практично неможливо знайти в прально-сушильних машинах. Адже всередині занадто мало місця, щоби туди помістилися всі компоненти теплового насоса. Але інженерам Electrolux це вдалося.

Усіма функціями пральних машин (окрім моделі із сушкою PerfectCare900 EW9W161B) можна керувати зі смартфона за допомогою застосунку MyElectrolux.

Потрібно дистанційно вибрати необхідний режим відповідно до рівнів жорсткості води та забруднення, а також типу тканини. Оптимальну кількість прального засобу, води та електроенергії машина визначить автоматично.

Сушильна машина Electrolux PerfectCare 900

Код товару: EW9H1R88SC

Зручний пристрій для рівномірного делікатного сушіння улюблених речей. Унікальний датчик 3DSense сканує вологу всередині тканини й дає змогу автоматично сушити пуховики та пухові ковдри.

  • Дбайливий догляд – унікальна для ринку технологія CycloneCare із системою контро­лю 3DSense аналізує будь-які тканини, від шовку до вовни, завдяки чому зберігається їх вигляд, структура та властивості.
  • Індивідуальні цикли – система DelicateCare сама підбирає температуру сушіння та інтенсивність руху барабана.
  • Рівномірне сушіння – система GentleCare із технологією Heat Pump – це дуже важлива особливість сушильних машин. Удвічі менша – 54°C, як порівняти зі звичайними барабанами – 82°C, – температура нагрівання запобігає пересушуванню речей.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів