Предыдущее
Следующее
Технические характеристики ASUS STRIX_Z490-G_GAMING s1200 Z490:
Основные параметры
Полный список параметров
По направлению геймерская (overclocking)
Форм-фактор mATX
Тип подключения LGA1200
Процессорная совместимость Intel® Pentium™ processors
Intel® Celeron™ processors
Intel Core 10h Generation
Северный мост (чипсет) Intel Z490
UEFI BIOS 192 (128+64) Mb Flash ROM
Максимальный объем памяти 128 ГБ
Слотов PCI-E 16x 2 шт
Поддержка CrossFire/SLI Supports AMD 2-Way CrossFireX Technology
Поддержка программного RAID 0, 1, 5, 10
SATA 3 (6Гбит/с) 6 порта(ов)
USB 2.0 6 шт
Размеры (ВхШ) 244 x 244 мм
Основные
По направлению геймерская (overclocking)
Форм-фактор mATX
Процессор
Тип подключения LGA1200
Процессорная совместимость Intel® Pentium™ processors
Intel® Celeron™ processors
Intel Core 10h Generation
Чипсет
Северный мост (чипсет) Intel Z490
BIOS Ami
UEFI BIOS 192 (128+64) Mb Flash ROM
Оперативная память
Тип разъема DDR4
DDR4 4 слота
Максимальная тактовая частота 4600 МГц
Максимальный объем памяти 128 ГБ
Поддержка XMP
Параметры видео
Графический интерфейс PCI-E x16 3.0
PCI-E x1 3.0
Слотов PCI-E 1x 1 шт
Слотов PCI-E 16x 2 шт
Выход HDMI
Поддержка CrossFire/SLI Supports AMD 2-Way CrossFireX Technology
Display Port
Параметры аудио
Аудиочип ROG SupremeFX 8
Разъемов 3.5 мм (mini-Jack) 5 шт
S/P-DIF 1 x Optical S/PDIF out
Подключение накопителей
Интерфейс подключения SATA 3
M.2
Поддержка программного RAID 0, 1, 5, 10
SATA 3 (6Гбит/с) 6 порта(ов)
Сетевые интерфейсы
Кол-во LAN-портов 1
Модель LAN-контроллера Intel I225-V /2.5Gb
Разъемы подключения
USB 2.0 6 шт
USB 3.1 1 шт
USB 3.2 Gen 1 6
USB 3.2 Gen 2 3
M.2 разъем 2
Дополнительно
Система управления WOL by PME
WOL by PXE
Особенности Thermal sensor connector
Thunderbolt header
Aura RGB Strip Header /x2
CPU OPT Fan connector
Clear CMOS jumper
8-pin ATX 12V power connector
4-pin ATX 12V power connector
system panel connector
AAFP connector
Support for Windows 10 64-bit
M.2_FAN connector
Синхронизация подсветки Asus Aura Sync
CPU Fan Connector
GameFirst VI
Sonic Radar III
DTS® Sound Unbound
RAMCache III
ROG CPU-Z
Overwolf
Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer
24-pin EATX Power connector
Chassis Fan connector /x2
ASUS Q-Design
ASUS EZ DIY
AIO_PUMP connector
Fan Xpert4
FlexKey
Физические
Размеры (ВхШ) 244 x 244 мм
Гарантия
Гарантия36 месяцев
Параметри упаковки
Ширина280 мм
Высота260 мм
Длина70 мм
Вес1.64 кг
Объем0.0051 м3
Материнская плата ROG Strix Z490-G Gaming специально разработана для сборки игровых систем на основе процессоров Intel® Core™ 10-го поколения. Помимо высокой производительности, эффективной системы питания и обновленной конструкции системы охлаждения, она может похвастать оригинальным дизайном в стиле «киберпанк» c полированной пластиной из нержавеющей стали.
нет в наличии
* Рекомендованная розничная цена
Материнськi плати ASUS для ентузiастiв, творцiв i геймерiв

Традиційно в ASUS є кілька лінійок материнських плат у межах одного чипсета. Плати лінійки ROG Strix призначені для потужних ігрових ПК із потенціалом розгону. В ігрових платах лінійки TUF поєднуються високотехнологічні функції з надійними, перевіреними компонентами, а в лінійці Prime зібрані всі функції, необхідні для систем під будь-які завдання.

ASUS Z490 – революція інтелекту

Ключовою особливістю нових материнських плат серії Z490 стало впровадження трьох фірмових утиліт, які працюють із застосуванням технологій штучного інтелекту.

Фірмові утиліти

AI Overclocking — це інтелектуальна утиліта, яка автоматично вибирає профіль, що відповідає встановленим процесору та системі охолодження для використання оптимальних налаштувань напруги й частоти.

Доповнює систему розгону інтелектуальна система охолодження AI Cooling. Вона визначає температуру процесора й використовує свій алгоритм для розрахунку мінімальної швидкості вентилятора, необхідної для ефективного охолодження системи з метою зниження рівня шуму зі збереженням високої продуктивності роботи системи. Третя утиліта, яка базується на використанні штучного інтелекту, — AI Networking — спрямована на керування трафіком та інтернет-з’єднанням.

Ексклюзивна утиліта ROG GameFirst VI аналізує особливості використання додатків та інтелектуально перемикає їх пріоритети і налаштовує пропускну здатність залежно від вибраних параметрів

Модельний асортимент

Лінійка ROG Strix, орієнтована на потужні ігрові конфігурації, має солідну підсистему живлення з урахуванням продуктивності топових процесорів Intel Core 10 покоління. Радіатор, який використо­вують для відведення теплоти від силових елементів, з’єднаний із тепловою трубкою, а для охолодження чипсета Z490 застосовують допоміжний радіатор.

Оригінальна модель ProART Z490-CREATOR 10G — перша материнська плата ASUS серії ProArt, що орієнтована на творців контенту. Вона відрізняється новим контролером Intel I225-V та підтриманням стандарту 10G Ethernet для максимально швидкого доступу до мережі. Крім технічних інновацій, ProART Z490-CREATOR 10G також отримала спеціалізований софт CreatorHub для швидкого і зручного моніторингу роботи ПК та його оптимізації під творчі завдання.

Довговічність материнської плати TUF Gaming Z490-Plus забезпечується завдяки низці ексклюзивних технологій та особливостям конструкції, з-поміж яких ASUS SafeSlot і TUF LanGuard.

Материнські плати лінійки Prime мають потужну схему живлення з мікросхемами DrMOS, що забезпечує якісне електроживлення процесорів Intel Core 10 покоління.

ROG Maximus XII

Ділянка VRM для потужних процесорів 10 покоління Intel потребує ефективного охолодження, тому на материнських платах серії ROG Maximus XII, націлених на топові версії й експерименти з оверклокінгом, для передавання тепла від силових елементів до радіатора використовують високоефективний термоінтерфейс. Завдяки оптимізованому розведенню слотів пам’яті OptiMem III материнські плати ROG Maximus XII підтримують стабільну роботу модулів пам’яті на підвищеній частоті — 4 800 МГц і вище.

ASUS B550 для сучасних ігрових ПК

Материнські плати на базі чипсета AMD B550 підтримують 20 ліній PCIe 4.0 загального призначення від процесорів AMD Ryzen третього покоління. Основний слот PCIe на всіх нових платах ASUS B550 пропонує 16 ліній PCIe 4.0, крім того, забезпечено підтримання до чотирьох портів USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) із підключенням безпосередньо до процесора AMD Ryzen третього покоління.

Для швидкої й надійної роботи материнські плати серії B550 підтримують Wi-Fi 6 і Ethernet із пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с, оснащені надійною системою живлення, високошвидкісною оперативною пам’яттю та корисною функцією BIOS Flashback.

Інтелектуальне шумозаглушення

Особливою фішкою нових материнських плат на базі чипсета ASUS AMD B550 є система інтелектуального шумозаглушення на основі алгоритмів штучного інтелекту. Широкій аудиторії ексклюзивну систему інтелек­туального шумозаглушення ASUS представили в преміальних навушниках ROG Theta 7.1 і портативній моделі ROG Strix Go 2.4. Материнські плати дістали програмну реалізацію цієї технології. Її цільова аудиторія — гравці і стримери, яким необхідно забезпечити високу якість передавання без фонових перешкод, а також усі користувачі, які хочуть мати у своєму арсеналі зручний інструмент для голосових комунікацій.

Меню
Каталог товаров
Каталог товаров