fischertechnik Набір для змагань Robotics Competition Set

код товару: FT-519143
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Набір для змагань Robotics Competition Set:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри конструювання
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора ROBOTICS
Основні
Вид конструктор
Тип гри конструювання
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора ROBOTICS
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 670 шт
Додатково
Особливості дозволяє зібрати 20 моделей
Комплектація світлодіод(и) /x3
CD-диск /с ПО ROBO Pro
USB камера /(1 Мп)
фототранзистор
контролер /ROBOTICS TXT
ІЧ-датчик маршруту
2x мотор з енкодером
XS мотор
NTC резистор
оптичний датчик кольору
комбінований датчик (гіроскоп, акселерометр, компас)
3-кратний ультразвуковий датчик відстані
фоторезистор
магнітний датчик
набір акумуляторів
Гарантія
Гарантія12 місяців
Набір для змагань з робототехніки fischertechnik Robotics Competition Set був розроблений для шкіл, університетів, навчальних закладів і дослідницьких груп, які хочуть в подальшому розвивати навички і проводити змагання з робототехніки. Він включає в себе такі моделі, як роботи-слідчі за лінією, дослідні роботи, роботи-футболісти, роботи з розпізнаванням перешкод і багато іншого. Моделі ідеально підходять для змагань RoboCup (категорії Junior) і різних інших змагань на державному, національному та міжнародному рівнях. Набір для змагань з робототехніки допомагає студентам і випускникам шкіл відкрити робототехніку та ключові принципи навчання STEM на основі проектів. Набір включає 670 деталей, разом з усіма датчиками fischertechnik. Сюди входять конструкційні частини, шестерні, приводи, колеса, двигуни постійного струму, двигуни з вбудованими енкодером, USB-камера, гіроскопи і багато інших датчиків fischertechnik. В т.ч. Контролер ROBOTCS TXT і програмне забезпечення ROBO Pro з опціями програмування на п'яти рівнях.
41 499 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Набір для змагань Robotics Competition Set:
ckapbu.com
Набор для соревнований fischertechnik Robotics Competition Set FT-519143
boyz.com.ua
fischertechnik Набор для соревнований Robotics Competition Set
x-market.com.ua
Набор для соревнований fisсhertechnik Robotics Competition Set
Набір поставляється в надійному ящику Gratnells із захисною кришкою і спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.

Додатковий навчальний матеріал:

Інноваційні навчальні матеріали fischertechnik допомагають в навчанні технічним концепціям практичним способом і знайомлять учнів з ними. До навчальної дидактичної зошити, що включає завдання з рішеннями і роздатковими матеріалами, також пропонуються демонстраційні моделі які допоможуть швидко підготувати уроки.

Основні теми:

• Приладобудування та управління
• Програмування
• Взаємодія апаратного і програмного забезпечення
• Використання приводів і датчиків
• Змагання з робототехніки

Підготовка до змагань з STEAM-дисципліни

Найкращою мотивацією опанування STEAM-дисципліни є участь у змаганнях. Під час підготовки до змагань учні не тільки вивчають основи, а й шукають додаткову інформацію, може надати перевагу. Вони викладаються по максимуму й генерують найцінніші ідеї та рішення. Крім того, під час змагань діти набувають досвід командної роботи, що є універсальною навичкою майже для будь-якої професії.

Для забезпечення підготовки дітей до змагань використо­вують тренувальні поля та спеціальні набори для навчальних занять із робототехніки. Поле проєктують відповідно до специфіки та складу конкретного набору, що для нього призначений і надає необхідний ефект тільки в разі одночасного використання з набором. Для проведення занять на полях із робототехніки виробники також розробляють окремі методичні матеріали.

Для юних дослідників - fisсhertechnik Robotics Competition Set

Код товару: FT-519143

Набір для змагань fisсhertechnik Robotics Competition Set було розроблено для шкіл, університетів, навчальних закладів і дослідницьких груп, що прагнуть максимально розвивати навички конструювання та програмування й проводити змагання з робототехніки.

Основні теми:

 • Приладобудування та керування
 • Програмування
 • Взаємодія апаратного та програмного забезпечення
 • Використання приводів і датчиків
 • Змагання з робототехніки

У наборі є такі моделі: роботи для руху різними трасами, дослідницькі роботи, роботи-футболісти, роботи з розпізнаванням перешкод і багато інших. Моделі добре підходять для змагань RoboCup (категорії Junior) й інших змагань на державному, національному та міжнародному рівнях. У комплекті є два поля на ватмані високої щільності для відпрацювання різних місій.

 • Предметні зв’язки: інформатика, фізика (7-11 класи).
 • Методичні матеріали: Посібник для вчителя «Знайомство з конструкторами fischertechnik», Робочий зошит учня «Дослідник» (8 окремих модулів, 6 проєктів, 17 завдань, 18 годин), Робочий зошит учня «Відкриття» (8 окремих модулів, 14 проєктів, 27 завдань, 28 годин).
 • Рекомендована кількість: 1 шт. на 4-9 учнів.
 • Для роботи необхідно: ПК або ноутбук з ОС Windows або macOS.

Для впевненої перемоги - Makeblock MakeX Starter Smart Links

Коди товарів: P1090024, P1090027

Починаючи з 2018 року, компанія Makeblock щороку проводить серію змагань MakeX для дітей різних вікових груп, що стрімко набирають популярність у всьому світі. За результатами національних змагань України у 2019 році, з 20 команд-претендентів на фінал Чемпіонату світу до Китаю вирушили дві команди з України (SSG та Yellow Cat), що в запеклій боротьбі вибороли друге та третє місця у своїх вікових групах.

Цьогоріч заявки подали понад 12 000 команд із 60 країн світу. Для дітей віком 6-16 років для тренувань пропонують набір для змагань 2020 MakeX Starter Smart Links Arena та набір для змагань 2020 MakeX Starter Smart Links Kit, що містять просунуті датчики, сервоприводи, високообертові мотори, спеціальні контролери та металеві деталі для побудови складних рухомих конструкцій. Використання методичних матеріалів допомагаєь значно підвищити рівень знань учнів у профільних дисциплінах, розвивати творчість і конструкторські навички.

 • Предметні зв’язки: інформатика, технології, трудове навчання (2-9 класи).
 • Методичні матеріали: курс «Програмування у Scratch» (9 окремих модулів, 25 занять, 72 години), курс «Робототехніка з mBot» (14 окремих модулів, 36 годин), курс із підготовки до змагань MakeX (12 окремих модулів, 24 години).
 • Рекомендована кількість: P1090024 – 1 шт. на двох учнів, P1090027 – 1 шт. на навчальний заклад.
 • Для роботи необхідно: ПК або ноутбук з ОС Windows або macOS.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів