Колекційна фігурка Funko POP! DC: Harley Quinn & Helper

код товару: FUN2549676
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Колекційна фігурка Funko POP! DC: Harley Quinn & Helper:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Funko POP!
Рекомендований вік від 3-х років
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Funko POP!
№ фігурки 357
Рекомендований вік від 3-х років
Кількість 1 шт
Розміри 10 см
Живлення батарейки не потрібні
Матеріал вініл
Упаковка відкрита упаковка
Параметри упаковки
Ширина110 мм
Висота160 мм
Довжина90 мм
Вага0.19 кг
Об'єм0.0016 м3
Вінілова фігурка Funko POP! DC: Harley Quinn & Helper зображає Гарлі Квінн (англ. Harley Quinn) та її маленького помічника. Персонаж Гарлі Квінн з’являється у всесвіті DC Comics. Доктор Гарлін Френсіс Квінзель (альтер его персонажа) постає зазвичай як антигероїня, помічниця Джокера та одна з ворогів Бетмена. Гарлі Квінн працювала психіатром в лікарні Аркхема в Ґотем-Ситі, де протягом тривалого часу лікувався Джокер. Також вона підтримує приятельські стосунки з Отрутним плющем і Жінкою-кішкою. Згодом стає однією з основних учасниць Загону Самогубців.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Харлі Квінн створили Брюс Тімм і Пол Діні для мультсеріалу «Бетмен». В епізоді «Послуга Джокеру» (Joker's Favor), за задумом авторів, хтось повинен був вистрибнути з торта в кімнаті, повної поліцейських. Було вирішено, що самому Джокеру це зробити було б дивно, і виникла потреба створити відповідного помічника-клоуна, хоча в кінцевому варіанті сценарію епізоду саме Джокер і зробив це. Пол Діні вирішив, що буде цікаво, щоб таким персонажем стала дівчина. Протягом 10 днів, що тривало написання сценарію для епізоду, образ і роль героїні безперервно змінювався, спочатку у Діні була ідея жінки - громили в темних окулярах, яка беззаперечно підкорялася б Джокеру, але потім Діні прийшла ідея зробити героїню забавною, щоб вона могла жартувати і іноді навіть смішніше Джокера, через що той би на неї сердився.
Коли прийшов час вибирати ім'я персонажа, то у автора в голові крутилося безліч імен, на зразок Коломбіни, але в підсумку було вибрано Харлі Квінн, яке схоже по звучанню на «арлекін».
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів