Колекційна фігурка Funko POP! DC: Harley Quinn & Helper

код товару: FUN2549676
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Колекційна фігурка Funko POP! DC: Harley Quinn & Helper:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Funko POP!
Рекомендований вік від 3-х років
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Funko POP!
№ фігурки 357
Рекомендований вік від 3-х років
Кількість 1 шт
Розміри 10 см
Живлення батарейки не потрібні
Матеріал вініл
Упаковка відкрита упаковка
Параметри упаковки
Ширина 110 мм
Висота 160 мм
Довжина 90 мм
Вага 0.19 кг
Об'єм 0.0016 м3
Вінілова фігурка Funko POP! DC: Harley Quinn & Helper зображає Гарлі Квінн (англ. Harley Quinn) та її маленького помічника. Персонаж Гарлі Квінн з’являється у всесвіті DC Comics. Доктор Гарлін Френсіс Квінзель (альтер его персонажа) постає зазвичай як антигероїня, помічниця Джокера та одна з ворогів Бетмена. Гарлі Квінн працювала психіатром в лікарні Аркхема в Ґотем-Ситі, де протягом тривалого часу лікувався Джокер. Також вона підтримує приятельські стосунки з Отрутним плющем і Жінкою-кішкою. Згодом стає однією з основних учасниць Загону Самогубців.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Харлі Квінн створили Брюс Тімм і Пол Діні для мультсеріалу «Бетмен». В епізоді «Послуга Джокеру» (Joker's Favor), за задумом авторів, хтось повинен був вистрибнути з торта в кімнаті, повної поліцейських. Було вирішено, що самому Джокеру це зробити було б дивно, і виникла потреба створити відповідного помічника-клоуна, хоча в кінцевому варіанті сценарію епізоду саме Джокер і зробив це. Пол Діні вирішив, що буде цікаво, щоб таким персонажем стала дівчина. Протягом 10 днів, що тривало написання сценарію для епізоду, образ і роль героїні безперервно змінювався, спочатку у Діні була ідея жінки - громили в темних окулярах, яка беззаперечно підкорялася б Джокеру, але потім Діні прийшла ідея зробити героїню забавною, щоб вона могла жартувати і іноді навіть смішніше Джокера, через що той би на неї сердився.
Коли прийшов час вибирати ім'я персонажа, то у автора в голові крутилося безліч імен, на зразок Коломбіни, але в підсумку було вибрано Харлі Квінн, яке схоже по звучанню на «арлекін».
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів