Antec DP502 FLUX Gaming (без БЖ)

код товару: 0-761345-80050-1
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Antec DP502 FLUX Gaming (без БЖ):
Основні параметри
Повний список параметрів
По напрямках ігровий
Тип корпусу Mid Tower
Тип материнської плати ATX
mini-ITX
micro-ATX
Відсіків 5,25" 1 шт
Внутрішніх відсіків 3,5" 3 шт (convertible) 2.5" - 2
Bстановлених вентиляторів 5 шт
Додатково бічна панель із загартованого скла /4 мм
Колір корпусу чорний
Основні
По напрямках ігровий
Тип корпусу Mid Tower
Тип материнської плати ATX
mini-ITX
micro-ATX
Внутрішня частина
Відсіків 5,25" 1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5" 3
Внутрішніх відсіків 3,5" 3 шт (convertible) 2.5" - 2
Отворів під слоти розширення 7 шт
Блок живлення
Охолодження 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі
3 х 120мм ARGB вентилятора на преденей панели
1 х 120мм вентилятор над корзиной с БП
Охолодження і обдування
Bстановлених вентиляторів 5 шт
Місць для 12 см вентиляторів 8 шт (3 впереди, 3 сверху, 1 сзади 1 над корзиной с БП))
Радіатори опціонально, мм Задняя панель: 120
Верхняя панель: 20/240/280/360
Передняя панель: 120/240/280/360
Пиловий фільтр
Роз`єми на лицьовій панелі
Роз'ємів USB 3.0 2 шт
Аудіо ( мікрофон / навушники )
Додатково
Додатково бічна панель із загартованого скла /4 мм
Фізичні
Матеріал сталь
пластик
загартоване скло
Колір корпусу чорний
Вага 7.55 кг
Комплект поставки набір кріпильних елементів
вентилятор /5 шт
інструкція з експлуатації
пылевые фильтры (боковой, верхней и нижней панелях)
Висота процесорного кулера (макс.) 175 мм
Довжина відеоадаптера (макс.) 405 мм
Макс. довжина блоку живлення 205 мм
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 290 мм
Висота 530 мм
Довжина 530 мм
Вага 8.95 кг
Об'єм 0.0815 м3
Ігровий корпус DP502 FLUX формату Mid-Tower оснащений провідною в галузі конструкцією вдосконаленою вентиляцією, що виводить ігрові корпусу Antec Dark league на нове покоління.
3349 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Antec DP502 FLUX Gaming (без БЖ):
Compx.com.ua
Корпус Antec DP502 FLUX (0-761345-80050-1)
Comtrading
Корпус Antec DP502 FLUX Gaming, MidT,2*USB3.0,2*120+3*120ARGBm,стекло(бок. пан.)без БП,черный
Coolbaba.toys
Корпус Antec DP502 FLUX Gaming, MidT,2*USB3.0,2*120+3*120ARGBмм,скло(бок. пан.)без БЖ,чорний
Ktc.ua
Корпус Antec DP502 Flux Black with window (0-761345-80050-1)
Printerok.ua
Корпус Antec DP502 FLUX Gaming, MidT,2xUSB3.0,2x120+3x120ARGBмм,скло(бічна панель)без БЖ,чорний
Високопродуктивні комп’ютерні компоненти ANTEC

ANTEC відома користувачам неординарними й унікальними рішеннями. З-поміж її досягнень – перший корпус-трансформер, сміливий експеримент із відкритою робочою станцією та багато сучасних ідей, що стали реальністю. Запорука успіху ANTEC – це активна співпраця з геймерами й ентузіастами, помножена на багаторічний досвід розробників та інженерів компанії. Створені авторитетними фахівцями, блоки живлення, процесорне охолодження та корпуси ANTEC відповідають вимогам користувачів різного рівня: від початківців до професіоналів.

ANTEC Striker і Striker Phantom Gaming Edition

Неординарною новинкою корпусів відкритого типу є ANTEC Striker і Striker Phantom Gaming Edition. Ідея створення лімітованої серії корпусів Striker Phantom Gaming Edition як доповнення до наявної моделі Striker народилася за активної співпраці з ASRock – всесвітньо відомим виробником материнських плат і відеокарт.

ANTEC Striker і Striker Phantom Gaming Edition – це компактні рішення Mini Tower для материнських плат формату ITX. Серії цих корпусів можна об’єднати назвою Mini-Watercool, тому що їх максимально адаптовано для встановлення кастомного водяного охолодження. Матеріал корпусів – анодований алюміній зі спеціальною обробкою та сталь SPCC. Елементи конструкції ретельно відшліфовані та пофарбовані, що виключає наявність гост­рих фрагментів і підкреслює статус виробу. Бокові грані вкрито панелями із загартованого скла завтовшки 4 мм.

У корпусах передбачено місце для двох 2,5-дюймових накопичувачів та отворів для встановлення помпи системи рідинного охолодження. На панелі введення-виведення є два порти USB 3.0, один USB 3.1 Type-C та два розніми 3,5 мм. Конструкція ANTEC Striker передбачає вертикальне встановлення відеокарти в передній частині шасі за допомогою райзера та двох радіаторів (240 мм) системи рідинного охолодження. Корпус розраховано на стандартний ATX-блок живлення та графічну карту завдовжки до 330 мм.

ANTEC DF600 FLUX та DP502 FLUX

Ці корпуси спроєктовано на базі власної розробки – платформи F-LUX (Flow Luxury). Головна ідея – створити корпуси нової генерації, що мають у своєму арсеналі п’ять встановлених вентиляторів і спеціальну конструкцію, яка сприяє активному відведенню тепла та дає змогу експлуатувати потужну систему в екстремальному режимі. Корпуси на базі платформи F-LUX поповнили серію ANTEC Dark League – це вдале поєднання дизайну та сучасних ідей, втілення численних побажань користувачів у бездоганному виконанні.

Корпуси оснащено двома рознімами USB 3.0. Передбачено керування ARGB-підсвічуванням за допомогою вмонтованого LED-контролера тасинхронізацію кольорів із мате­ринською платою. В арсеналі ANTEC DF600 FLUX та DP502 FLUX по три 2,5-дюймові та 3,5-дюймові відсіки, сім слотів розширення. Корпуси розраховані на сучасні відеокарти завдовжки до 405 мм та охолодження для процесора заввишки до 175 мм. Додатково вони оснащені пиловими фільтрами та мають спеціальне місце для впорядкування кабелів. Контролювати та спостерігати за роботою ПК можна через бокову панель із загартованого скла, що легко демонтується за необхідності.

NEO ECO GOLD ZEN

Тим, хто бажає створити робочу систему середнього рівня складності з подальшою перспективою її вдосконалення, ANTEC пропонує нову серію блоків живлення Neo ECO GOLD ZEN. За градацією від початкового до професіонального рівнів складності серія Neo ECO GOLD ZEN в асортименті блоків живлення ANTEC займає найвищу сходинку.

Переваги ANTEC NE600G Zen EC/NE700G Zen EC

  • ККД від 92 % та активний PFC гарантують стабільну роботу за різних рівнів навантаження. Як результат – економія електроенергії.
  • Гарантія виробника – 5 років. Користувач може бути впевненим в якості товару ANTEC.
  • Тихий 120-міліметровий вентилятор із тривалим строком служби.
  • Гарантований захист від струмового перевантаження (OCP), підвищення(OVP)/зниження (UVP) напруги, від перевантаження (OPP), від короткого замикання (SCP). Додатково конструкція блока дає змогу включатися та працювати без навантаження на його виходах (NLO). Це сучасні ступені захисту, що зберігають компонентну базу блока живлення, убезпечують складові системи, подовжують їхній строк служби.
  • Конструкція блоків включає потужну одиночну шину +12 В, що добре підходить для майбутніх оновлень компонентів вищого класу або розгону.
  • Блоки живлення можуть без проблем працювати в режимі 24/7 та мають стандартне підключення кабелів.

Рідинне охолодження серії Neptune з ARGB-підсвічуванням

Знакова новинка в асортименті ANTEC – рідинне охолодження серії Neptune з ARGB-підсвічуванням. Це система типу All-In-One, що має вивірену й вдосконалену конструкцію в поєднанні з бездоганною якістю виконання.

Neptune – це система нового покоління рідинного охолодження ANTEC, кожна складова якої створена з огляду не тільки на технічні особливості, але й на зручність і практичність під час використання. Сумісна з актуальними сокетами Intel/AMD, зокрема tr4. Достатньо тонка кришка помпи з підсвічуванням і компактна форма водоблока не перевантажують материнську плату, у такий спосіб запобігаючи її деформації.

На мінімальних обертах помпа працює практично безшумно – <36 дБ (А). Додатково виробник гарантує 50 000 годин її безперервної роботи за середньої кімнатної температури +25 °C. На мідну прямокутну основу, поверхню якої ідеально відшліфовано, тонким шаром нанесено термопасту.

Алюмінієвий радіатор СВО Neptune із боковими накладками та спеціальними отворами для фіксації 120-міліметрових ARGB-вентиляторів. Ребра у формі хвилястої стрічки з мінімально допустимою відстанню 2,7-3,5 мм – ще одна з переваг ANTEC Neptune, що сприяє активному відведенню тепла.

Показники шуму PWM ARGB LED-вентиляторів на максимальних обертах не переви­щують 20-36 дБ (А). У комплекті передбачено контролер, що дає змогу керувати підсвічуванням у різних режимах і синхронізувати їхню роботу з іншими компонентами системи.

ANTEC Neptune 240 ARGB має надійний захист від протікання рідини, що надзвичайно важливо під час навантаження й експлуатації системи, роботи на максимальних показниках. Гумові шланги з подвійним PTFE (фторопласт) та нейлоновим покриттям, що гарантує довговічність, убезпечує від корозії та витоку рідини. Крім того, стане на заваді в разі перегрівання системи та на додачу стильним і яскравим її доповненням, що, безперечно, привертатиме увагу.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів