Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові фігурки та приналежності - Funko - Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Army of Darkness: Ash (Exc) 39418

Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Army of Darkness: Ash (Exc) 39418

код товару: FUN2549848
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Army of Darkness: Ash (Exc) 39418:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Army of Darkness
Матеріал вініл
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Army of Darkness
№ фігурки 1024
Матеріал вініл
Параметри упаковки
Ширина110 мм
Висота90 мм
Довжина160 мм
Вага0.12 кг
Об'єм0.0016 м3
Ешлі Джеймс Вільямс (англ. Ashley James "Ash" Williams), він же Еш - вигаданий персонаж, головний герой кінотрилогії Сема Реймі Зловісні мерці, однойменного мюзиклу, а також серії коміксів, відеоігор і серіалу «Еш проти зловісних мерців». Є позитивним героєм, що захищає себе і решту світу від злісних кандарійскіх (англ. Kandarian) демонів, що приходять в світ з допомогою давньої книги - Некрономікона.
699 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Army of Darkness: Ash (Exc) 39418:
Skay.ua
Коллекционная фигурка Funko POP! Army of Darkness: Ash (Exc) (39418) (FUN2549848)
darius-shop.com
Funko Коллекционная фигурка Funko POP! Vinyl: Army of Darkness: Ash (Exc)
x-market.com.ua
Фігурка Funko POP! Vinyl: Army of Darkness: Ash (Exc) 39418
Персонаж створений Семом і Айваном Реймі, зіграний актором Брюсом Кемпбеллом в серії фільмів і Райаном Уордом (англ. Ryan Ward) в мюзиклі. У фільмах персонаж фігурує виключно як Еш (англ. Ash), прізвище Вільямс було вигадане Семом Реймі на зйомках заключної частини трилогії. Характерним вибором Еша в боротьбі з нежиттю є бензопила (більшу частину часу була знімною і одягалася на місце відсутньої частину правої руки) і мисливську рушницю.

Бензопила і рушницю знайдені відповідно в сараї і підвалі лісового будинку в першій частині фільму. Рушниця в першому фільмі було одноствольною, у другій частині Еш зробив з рушниці обріз, до якого додалася заплічна кобура.

У третій частині фільму з'ясовується, що Еш володіє деякими навичками рукопашного бою і серйозними технічними знаннями, що дозволили йому зібрати собі механічну руку, а також переобладнати розбитий автомобіль Oldsmobile Delta 1973 року в діючу бойову машину. Із здібностей героя помітно, що Еш - лівша чи амбідекстр, хоча це може бути вимушеним через те, що зло вселилося саме в праву руку.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів