Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові фігурки та приналежності - Funko - Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Game of Thrones: Crystal Night King w/Dagger

Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Game of Thrones: Crystal Night King w/Dagger

код товару: FUN254963
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: Game of Thrones: Crystal Night King w/Dagger:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Game of Thrones
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Game of Thrones
№ фігурки 84
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Параметри упаковки
Ширина 110 мм
Висота 90 мм
Довжина 160 мм
Вага 0.14 кг
Об'єм 0.0016 м3
Фігурка Funko POP! Vinyl: Game of Thrones: Crystal Night King with Dagger in Chest - ексклюзивна колекційна фігура втілює головного антигероя популярного серіалу. Король Ночі (ориг. Night King) - ватажок білих ходоків. На відміну від звичайних ходоків, він носить чорний одяг, має на голові вирости, що нагадують корону, і здатний перетворювати людських немовлят в білих ходоків. Він може неймовірно швидко пожвавити величезна кількість мерців, які відразу стають поповненням його армії віхтів.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
До того, як стати білим ходоком, Король Ночі був одним з перших людей, захопленим в полон дітьми лісу, в числі яких була і Листочок. Листочок встромила в груди чоловіка клинок з драконівського скла, після чого його очі посиніли, і він перетворився в першого білого ходка. Через багато тисяч років Листочок пояснює Брана Старка, що діти лісу створили білих ходоків для захисту від перших людей, які вторглися в Вестерос і почали війну.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів