Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові фігурки та приналежності - Funko - Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: DC: Holiday: Silent Knight Batman (Exc) 51673

Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: DC: Holiday: Silent Knight Batman (Exc) 51673

код товару: FUN2549767
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Колекційна фігурка Funko POP! Vinyl: DC: Holiday: Silent Knight Batman (Exc) 51673:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія DC
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія DC
№ фігурки 366
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Параметри упаковки
Ширина 110 мм
Висота 90 мм
Довжина 160 мм
Вага 0.13 кг
Об'єм 0.0016 м3
Фігурка персонажа Бетмена за мотивами всесвіту "DC". Бетмен (англ. Batman), спочатку Бетмен (англ. Batman «Людина - кажан») - супергерой, персонаж коміксів видавництва DC Comics, що вперше з'явився в Detective Comics ( «Детективні комікси») № 27 30 березня 1939 року , Бетмен є одним з найпопулярніших і відомих героїв коміксів. Був створений художником Бобом Кейном в співавторстві з письменником Біллом Фінгер.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
До недавнього часу Боб Кейн вважався головним творцем персонажа, але в 2015 році, після безлічі досліджень, авторство було передано Біллу Фінгеру, так як справжній внесок Кейна в створення героя виявився досить незначним. В оригінальній версії біографії Бетмен - таємне альтер-его мільярдера Брюса Уейна, успішного промисловця, філантропа і улюбленця жінок. У дитинстві, ставши свідком вбивства своїх батьків, Брюс поклявся присвятити своє життя викорінення злочинності і боротьбі за справедливість. Підготувавши себе фізично і морально, він одягає стилізований костюм кажана і виходить на вулиці міста для протистояння злочинцям.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів