Karcher KHB 6 Battery портативна ручна

код товару: 1.328-010.0
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Karcher KHB 6 Battery портативна ручна:
Основні параметри
Повний список параметрів
Максимальний тиск 24 бар максимальне
Продуктивність 200 л/год
Основні
Тип мінімийка
Максимальний тиск 24 бар максимальне
Продуктивність 200 л/год
Час роботи від 1 заряду 12 хв (2,5 Ah) / макс. 24 (5,0 Ah)
Додатково
Комплектація адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
струменева трубка
вбудований фільтр тонкого очищення води
КК плоскоструменевий ручний
КК бластер багнюки ручний
Розміри 302 x 89 x 252 мм
Вага 1.3 кг без аксессуарів
Гарантія
Гарантія 24 місяця
Параметри упаковки
Ширина 380 мм
Висота 270 мм
Довжина 150 мм
Вага 2.02 кг
Об'єм 0.0154 м3
Легкий ручний бездротової апарат середнього тиску KHB 6 Battery, на акумуляторної платформі Kärcher 18 В, дозволяє без підключення до електромережі очистити буквально все, що знаходиться навколо будинку і на присадибній ділянці. Достатньо лише приєднати шланг, і можна приступити до роботи. Насадка у формі віяла дозволяє швидко і дбайливо очистити садові меблі, іграшки та багато іншого.
5499 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Karcher KHB 6 Battery портативна ручна:
Інтернет магазини
Printerok.ua
Мийка низького тиску Karcher KHB 6 Battery портативна ручна (1.328-010.0)
Мекка (mekka.com.ua)
Минимойка низкого давления Karcher KHB 6 Battery портативная ручная (1.328-010.0)
Продавака (prodavaka.ua)
Мийка низького тиску Karcher KHB 6 Battery портативна ручна (1.328-010.0)
Національні мережі
Фокстрот (Foxtrot.com.ua)
Мінімийка KARCHER KHB 6 Battery (1.328-010.0)
А для очищення квіткових горщиків, забруднених землею і пилком, підійде роторное сопло, легко видаляє стійкі забруднення. Обидва сопла входять в комплект поставки апарату, а потужний і довговічний змінний літій-іонний акумулятор (18 В / 2,4 Ач) і зарядний пристрій пропонуються в якості опції. Цей акумулятор може використовуватися у всіх акумуляторних апаратах Kärcher, реалізованих на платформі Battery Power 18 В.

Інноваційна технологія Real Time дозволяє виводити на ЖК-дисплей акумулятора інформацію про поточну ємність та час, який залишається працювати або заряду. Можливості апарату KHB 6 Battery збільшує широкий вибір аксесуарів. В якості опції пропонуються, наприклад, насадка для пінної чистки, мийна щітка і шланг, що забезпечує живлення апарату водою з відкритих джерел.

Додаткова інформація:

Гарантійний термін експлуатації техніки Керхер - 12 місяців. При реєстрації апарату на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат у вигляді електронного листа, який дає право на додатковий термін гарантійного обслуговування.

Побутові насоси 1 рік + 4 роки 2 Минимойки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD 1 рік + 4 роки 3 Всі апарати побутового спрямування 1 рік + 1 рік 4 Апарати серії Classic за професійним спрямуванням 1 рік + 1 рік 7 Аксесуари (включаючи садові аксесуари, полив, шланги) 1 рік *** - 8 Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої 2 роки *** - * за умови реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права продовження гарантії залежно від моделі садового шланга PrimoFlex, гарантійний період становить від 12 до 18 років: PrimoFlex: 12 років, PrimoFlex Plus: 15 років, PrimoFlex Premium: 18 років

Подовження терміну гарантійного обслуговування

При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.

Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.

Техніка Стандартная
гарантія
Додаткова
гарантія*
1 Побутові насоси 1 рік + 4 роки
2 Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD 1 рік + 4 роки
2 Мінімийки з водяним охолодженням двигуна 1 рік + 2 роки
3 Всі апарати побутового направлення 1 рік + 1 рік
4 Апарати серії Classic професійного направлення 1 рік + 1 рік
5 Прасувальна дошка, парова праска** 1 рік*** -
7 Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) 1 рік*** -
8 Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої 2 года*** -

* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії

 

Всесвіт акумуляторної техніки Kärcher

Чистоту і порядок необхідно підтримувати не лише всередині будинку, а й зовні, у дворі та саду, а також піклуватися про велосипед, автомобіль, човен, інструменти, меблі тощо. Kärcher пропонує новий асортимент акумуляторної техніки для прибирання та догляду зовнішніх територій, в якому знайдеться потрібне рішення для будь-якого завдання.

Немає можливості підключитися до електромережі? Це не проблема для нової бездротової техніки Kärcher із системою знімних акумуляторів Kärcher Battery Power.

Забезпечує максимум мобільності та повну свободу рухів під час виконання робіт будь-де: на терасі, у майстерні, на присадибній ділянці або далеко від будинку.

Акумулятори з напругою 18 або 36 В швидко заряджають­ся, чудово поєднуються з апаратами різної продуктивності, реалізованими на двох різних платформах — Battery Power 18 В і Battery Power 36 В. При цьому технологія Real Time забезпечує постійний контроль стану акумулятора.

Технологія Real Time

Розроблена Kärcher унікальна технологія Real Time гарантує оптимальний контроль: на відміну від звичайних світло­діодних індикаторів на дисплей виводяться детальні відомості про стан заряду акумулятора й залишковий час роботи оснащеного ним апарата.

Час заряду у хвилинах

Під час заряджання акумулятора на дисплеї відобразиться час, що залишився до завершення процесу. Завдяки цьому користувач матиме точну інформацію, коли він зможе повернутися до роботи.

Запас часу у хвилинах

Під час роботи користувач може в будь-який момент із точністю до однієї хвилини дізнатися, коли йому потрібно зарядити або замінити використовуваний акумулятор. Залишковий час роботи визначається залежно від апарата, до якого підключений акумулятор.

Стан заряду у відсотках

Для визначення поточного стану акумулятора достатньо одного погляду на його дисплей.

З-поміж акумуляторних новинок на платформі 18 В та 36 В, які ще мають з’явитися в асортименті 2020 року, будуть газонокосарки, пили, тримери, кущорізи, висоторізи, гілкоріз та ножиці для трави та кущів.

Дві платформи Kärcher Battery Power

Всесвіт акумуляторів Kärcher складаєть­ся з двох платформ (на 18 В та на 36 В), які надають можливість керувати кількома пристроями з одним комплектом батареї та зарядного пристрою. Акумулятори на платформі Kärcher Battery Power на 18 В підходять для всіх 18-вольтових пристроїв Kärcher. А якщо потрібно більше потужності, запропоновано платформу Kärcher Battery Power на 36 В. І підходять вони не тільки для продуктів для дому та саду, а й для професійних пристроїв Kärcher, що створює просто нескінченні можливості.

Крім того, акумулятори Kärcher захищені від води, мають стійкий до ударів корпус, захист від перевантаження під час заряджання та ефективне керування температурою, режим зберігання та низький рівень саморозряджання без ефекту пам’яті.

Kärcher Battery Power на 18 В

Акумуляторна платформа Kärcher Battery Power на 18 В охоплює компактні і зручні продукти для догляду за садом, терасою, сходами, садовими інструментами, горщиками для квітів та відкритими зонами.

Знімний акумулятор Kärcher Battery Power на 18 В представлений двома ємностями: 18 В/2,5 А·год і 18 В/5,0А·год. Обидві версії підходять для всіх пристроїв на 18 В.

Незалежно від того, яким пристроєм користуєтеся, акумулятори можна швидко й легко замінити.

Kärcher Battery Power на 36 В

Акумуляторна платформа Kärcher Battery Power на 36 В використовуєть­ся на більш потужних пристроях різних категорій для виконання робіт з очищення та догляду за садом, садовими меблями, авто, велосипедами та мотоциклами.

Пристрої на цій платформі сумісні з акумуляторами Kärcher Battery Power на 36 В (Kärcher Battery Power на 36 В/2,5 А·год і Kärcher Battery Power на 36 В/5,0 А·год) та мають високі стандарти мобільності, гнучкості та економії часу.

Мийка середнього тиску KHB6 Battery

Акумуляторна мийка середнього тиску KHB6 Battery оснащена знімним 18-вольтним літій-іонним акумулятором. Максимальна тривалість прибирання становить від 10 до 20 хвилин (залежно від ємності акумулятора).

Достатньо лише приєднати садовий шланг, і можна братися до роботи. Цим пристроєм дуже зручно чистити садові меблі, інструменти, велосипеди тощо.

Характеристики Kärcher KHB6 Battery

 • Код товару: 1.328-010.0
 • Тиск 24 бар
 • Вбудований фільтр тонкого очищення води
 • Адаптер підключення до садового шланга 3/4”
 • Продуктивність 200 л/год
 • Вага без аксесуарів 1,3 кг
 • Розмір (ш × в × д) 105 × 295 × 365 мм

Мийка високого тиску K 2 Battery

Акумуляторна мийка високого тиску K 2 Battery — бездоганний вибір для миття невеликих автомобілів, мотоциклів, велосипедів або човнів, а також для виконання незначних робіт навколо будинку. Час роботи від одного заряду акумулятора (36 В/5,0 А·год) становить 14 хвилин.

Характеристики Kärcher K 2 Battery Set

 • Код товару: 1.117-220.0
 • Регулювання тиску високий тиск
 • Максимальний тиск 110 бар
 • Продуктивність 340 л/год
 • Максимальна температура на вході 40 °C
 • Час роботи від одного заряду 14 хв
 • Вага без аксесуарів 4,5 кг
 • Розмір (ш × в × д) 303 × 629 × 245 мм

Пристрій для видалення бур’янів WRE18-55

Тример Kärcher допомагає вирішувати завдання з видалення бур’янів біля бордюрів та між тротуарними плитками. WRE18-55 має потужний мотор і щіткову головку зі спеціально вирівняними щетинками. Така конструкція забезпечує швидке та якісне видалення небажаного моху й бур’янів із поверхонь, щілин та вздовж країв. Пристрій працює на єдиній батарейній платформі 18 В та підходить навіть для великих площ. До того ж впорається з глибокими швами між плитками навколо будинку.

Характеристики Kärcher WRE18-55 Battery

 • Код товару: 1.445-244.0
 • Рекомендована площа підстригання 15 м2
 • Частота обертання щітки 2 300/2 800 об/хв
 • Матеріал щетини нейлон
 • Діаметр щітки 180 мм
 • Напруга акумулятора 18 В
 • Ємність батареї 2,5 А·год
 • Час заряду акумулятора (100 %) 4 год
 • Розмір (ш × в × д) 23 × 38 × 137 см
 • Вага 2,8 кг

Господарські пилососи WD1 та WD3

Акумуляторні господарські пилососи WD1 та WD3 на платформах 18 В та 36 В стануть у пригоді для прибирання в нежитлових приміщеннях та на вулиці: у підвалі чи майстерні, гаражі, на терасі тощо. Вони збирають сухе і вологе, велике і дрібне сміття, навіть воду.

Характеристики Kärcher WD1 Compact Battery

 • Код товару: 9.611-309.0
 • Тип мішковий
 • Тип прибирання сухе
 • Споживана потужність 230 Вт
 • Тип сміттєзбірника пластиковий контейнер, знімний мішок
 • Об’єм сміттєзбірника 7 л
 • Насадки щілинна, для м’яких меблів
 • Розмір (ш × в × г) 279 × 386 × 312 мм
 • Вага 3,14 кг

Характеристики Kärcher WD3 Battery

 • Код товару: 9.611-317.0
 • Тип мішковий
 • Тип прибирання сухе, вологе
 • Споживана потужність 300 Вт
 • Тип сміттєзбірника пластиковий контейнер, знімний мішок
 • Об’єм сміттєзбірника 17 л
 • Насадки щілинна, для всмоктування вологого та сухого сміття, Clips
 • Розмір (ш × в × г) 340 × 388 × 503 мм
 • Вага 5,2 кг

Повітродувки LBL 2 та LBL 4

Акумуляторні повітродувки LBL 2 та LBL 4 на платформах 18 В та 36 В — потужні й мобільні апарати, за допомогою яких із важкодоступних місць можна видалити листя, пелюстки, обрізки кущів, трави, шишки. А навколо будинку або з гаража прибрати пісок, землю та інший бруд.

Характеристики Kärcher LBL 2 Battery

 • Код товару: 1.445-100.0
 • Швидкість потоку повітря макс. 210 км/год
 • Об’ємний потік 220 м2/год
 • Регулювання швидкості потоку ні
 • Акумуляторна платформа Battery Power
 • Напруга акумулятора 18 В
 • Час роботи акумулятора від одного заряду 22 хв (2,5 А·год) / 44 хв (5 А·год)
 • Розмір (ш × в × д) 170 × 305 × 975 мм
 • Вага без аксесуарів 2 кг

Характеристики Kärcher LBL 4 Battery

 • Код товару: 1.445-150.0
 • Швидкість потоку повітря 250 км/год
 • Об’ємний потік макс. 330 м2/год
 • Регулювання швидкості потоку так
 • Режими швидкості потоку 2
 • Акумуляторна платформа Battery Power
 • Напруга акумулятора 36 В
 • Час роботи акумулятора від одного заряду 15 хв (2,5 А·год) / 30 хв (5 А·год)
 • Розмір (ш × в × д) 170 × 305 × 975 мм
 • Вага без аксесуарів 2,2 кг
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів