Попереднє
Наступне
Технічні характеристики TP-Link EC220-G5:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип маршрутизатор
Тип модему зовнішній
Інтерфейс WAN /10/100/1000 Мбіт/с
LAN /3x10/100/1000 Мбіт/с
Тип антени зовнішня
Кількість антен 4 шт.
Захист інформації WPA
WPA2
WPA2-PSK
WPA-PSK
64/128/152-бітний WEP
Діапазон частот 2.4 ГГц /300 Мбіт/с
5 ГГц /867 Мбіт/с
Віддалене управління UPnP
TR-069 /TR-098, TR-111
Контроль доступу
DMZ
локальне управління
Особливості Віртуальний сервер
Габарити 230 x 37 x 144 мм
Основні
Тип маршрутизатор
Тип модему зовнішній
Інтерфейс WAN /10/100/1000 Мбіт/с
LAN /3x10/100/1000 Мбіт/с
Бездротова мережа
Тип антени зовнішня
Кількість антен 4 шт.
Захист інформації WPA
WPA2
WPA2-PSK
WPA-PSK
64/128/152-бітний WEP
Діапазон частот 2.4 ГГц /300 Мбіт/с
5 ГГц /867 Мбіт/с
Функції бездротового режиму WDS Bridge
WMM
Статистика бездротового підключення
Увімк. / вимк. бездротового мовлення
Мережеве управління
Віддалене управління UPnP
TR-069 /TR-098, TR-111
Контроль доступу
DMZ
локальне управління
Дротова мережа
Вхідний інтерфейс ( WAN ) PPPoE
PPTP
L2TP
Статичний IP / Динамічний IP
Функції брандмауера DHCP-сервер
DHCP-клієнт
Список клієнтів DHCP
Резервування адрес
Підтримувані протоколи IPv4
IPv6
IPsec
L2TP
PPTP
Міжмережевий екран фільтрація IP-адрес
запобігання DoS атак
SPI
прив'язка по IP- і MAC-адресі
Додатково
Функції безпеки Батьківський контроль
Сертифікація ROHS
CE
Особливості Віртуальний сервер
Комплектація Кабель RJ-45
Коротка інструкція
маршрутизатор
Блок живлення
Фізичні
Вихідне живлення 12В, 1 А
Габарити 230 x 37 x 144 мм
Гарантія
Гарантія 24 місяця
Параметри упаковки
Ширина 290 мм
Висота 60 мм
Довжина 310 мм
Вага 0.73 кг
Об'єм 0.0054 м3
Маршрутизатор TP-LINK EC220-G5. Неймовірна швидкість бездротового зв'язку до 1,2 Гбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і 5 ГГц забезпечує плавні онлайн-ігри, потокову передачу HD-контенту і швидке завантаження. Чотири добре розташованих антени зроблять всі ваші підключення більш ефективними і стабільними. Удосконалена антенна технологія збільшує чутливість прийому для збільшення покриття Wi-Fi в вашому домі.
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: TP-Link EC220-G5:
Дводіапазонний бездротовий гігабітний маршрутизатор TP-Link EC220-G5

На сьогодні, роутер - це така річ, без якої не обійдеться будь-який будинок чи квартира. І серед величезного їх асортименту, беззаперечне лідерство займають пристрої під брендом TP-LINK. Впевнений, що будь-хто підтвердить, що за брендом закріпилась надійність, якість і приємний цінник. Але виробник не стоїть на місці і закріплює своє лідерство цікавими новинками. Однією з таких новинок, сьогодні буде - Wi-Fi роутер EC220-G5

Особливості:

 • Оновлення до Wi-Fi 5-го покоління, 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц + 867 Мбіт/с в двох діапазонах 5 ГГц.
 • Просте віддалене управління, протокол TR-069 дозволяє оператору віддалено настроювати пристрої кінцевих користувачів і керувати ними.
 • IPv6: сумісний з IPv6 
 • IPTV: підтримує IGMP Proxy/Snooping, Bridge і Tag VLAN для оптимізації потокової передачі IPTV
 • Гігабітні порти, підтримка порту WAN 1000 Мбіт/с і чотирьох портів LAN 1000 Мбит/с для надшвидкої передачі даних

Комплектація

Роутер TP-Link EC220-G5 поставляється в стандартній, для будь-якого телекомунікаційного обладнання, прямокутній картонній коробці. Правда, як на мене, то дизайн коробки дещо оновлений. А всередині ви знайдете: 

 • сам маршрутизатор, 
 • адаптер живлення на 12В / 1А, 
 • мережевий Ethernet-кабель 
 • і документація

Дизайн

Щодо дизайну маршрутизатора TP-Link EC220-G5, то він не вирізняється, якимось особливими і привертаючим увагу формами. Адже у нього доволі типова форма корпусу як для інших роутерів TP-Link. Але тим не менше, в цій моделі застосували більш практичні матеріали. Якщо конкретніше, то його верхня частина, тепер зроблена не з глянцевого рельєфного пластику, а зі звичайного шорсткого з дрібною рифленою текстурою. Тому назвати цей роутер зовсім простим - не можна.

На практиці, таке дизайнерське рішення, дійсно підтвердило своє призначення. Верхівка роутера показала себе доволі стійкою до подряпин, а через його білий колір, також не так помітний пил. 

Щодо його нижньої половина корпусу, то вона представлена класичним шорстким пластиком сірого кольору з антенами в один колір

Зверху по центру роутера є сріблястий логотип TP-Link, а нижче - сіра довгаста смужка зі стандартних світлових індикаторів: стан пристрою, мережі 2,4 і 5 ГГц, підключення до мережі, стан LAN-портів і індикатор функції WPS.

По бокам пристрою розташовані антени (по одній з кожної сторони),  а позаду - всі інші елементи включаючи ще дві додаткові антени. 

Щодо портів, то тут: 

 • тільки три LAN яскравого жовтого кольору, 
 • виділений синім WAN, 
 • поєднана кнопка Wi-Fi / WPS, 
 • отвір з кнопкою скидання налаштувань роутера до заводських налаштувань
 • і роз'єм підключення живлення.

Нижня частина роутера складається з отворів для охолодження, а також із чотирьох пластикових ніжок і два кріплення для настінного способу установки.

Функціонал

TP-Link EC220-G5 - це двохдіапазонний роутер класу AC1200 з максимальною швидкістю до 867 Мбіт / с у діапазоні 5 ГГц і до 300 Мбіт / с у діапазоні 2,4 ГГц з більш широким покриттям. 

Потужність передавача становить до 20 дБм в 2,4 ГГц і до 23 дБм в 5 ГГц діапазонах. Маршрутизатор має три LAN-порти і один WAN - всі вони гігабітні. 

Є три режими роботи: 

 • режим роутера, 
 • режим точки доступу (перетворює дротову мережу в бездротову), 
 • режим підсилювача сигналу Wi-Fi для розширення покриття вже існуючої бездротової мережі.

Сам роутер, як на мене, то в першу чергу призначений для інтернет-провайдерів, тобто користувачеві його можна буде отримати, швидше за все, тільки від провайдера. І у цієї моделі є кілька відповідних фішок, які стануть в нагоді для більш якісного та комфортного надання послуг клієнту. Це - підтримка декількох SSID для створення окремих WLAN-мереж для розгортання IPTV, Інтернету і так далі. Є підтримка протоколів TR-069, TR-098, TR-143 і TR-181 для віддаленого налаштування та управління пристроєм з безліччю рівнів доступу.

Так звані Agile ACS (віддалене управління) і Agile Config (пакетна настройка) для віддаленого управління розгорнутими пристроями щоб уникнути додаткових витрат на обслуговування за місцем і настройка конфігурацій за замовчуванням в відповідності зі своїми вимогами і їх збереженням після перезавантаження пристроїв користувачами.

Я тестував роутер TP-Link EC220-G5 у себе вдома і в офісному приміщенні на 10 чоловік  і за період використання не було на що скаржитися. Мережа працює дуже стабільно зі стандартним набором пристроїв на зразок декількох комп'ютерів і смартфонів.

Налаштування

Налаштовується TP-Link EC220-G5, в цілому як і завжди, - через веб-версію панелі управління в браузері або в додатку Tether для мобільних операційних систем Android і iOS. 

Налаштовується роутер у 5 легких кроки:

1) Підєднуємо комп'ютер до маршрутизатора (через дротове чи бездротове з'єднання).

Дротове з'єднання:

Вимкніть WI-FI на Вашому комп'ютері та приєднати комп'ютер до порту маршрутизатора LAN (1/2/3/4) за допомогою кабеля Ethernet.

Бездротове з'єднання:

Приєднайте комп'ютер до маршрутизатора за допомогою бездротового зв'язку. ідентифікатор SSID (ім'я мережі) та пароль для бездротового зв'язку знаходяться на етикетці продукту.

2) Введіть в адресну строку веб-браузера http//:tplinkwifi.net http://192.168.0.1. Створіть пароль для подальшої автентифікації у системі або використовуйте значення “admin” у якості імені користувача та паролю для деяких маршрутизаторів.

3) Перейдіть на сторінку Quick Setup та дотримуйтесь покрокових інструкцій для завершення процесу початкової конфігурації.

Швидкість

Швидкість, зрозуміло, максимальна для мого тарифу (100 Мбіт / с) що по кабелю, що по Wi-Fi в обох діапазонах. Зрозуміло, що з іншими більш швидкісними тарифами маршрутизатор буде відчувати себе теж впевнено. Покриття досить типове і просто нормальне, зауважень по цій частині до роутера також немає.

Тест швидкості в офісі на відстані 10 м у діапазонах 2,4 ГГц та 5 ГГц:

Висновок

TP-Link EC220-G5 - не тільки задовольнить пересічні задачі користувачів, а і прийдеться до смаку інтернет-провайдерам. А все завдяки гнучкості і набору доступних параметрів, що дозволяють знизити витрати на обслуговування і підтримку клієнтських мереж. 

Отож, ми рекомендуємо маршрутизатор TP-Link EC220-G5!

 
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів