Головна - Побутова техніка, інструменти та товари для дому - Сантехніка - Системи очищення води - Ecosoft - Фільтр пом'якшення води BWT PerlaSilk L, до 1.6 м3/год, підкл. 3/4, 20 л. смоли (сім'я до 8 чол.)

Ecosoft Фільтр пом'якшення води BWT PerlaSilk L, до 1.6 м3/год, підкл. 3/4, 20 л. смоли (сім'я до 8 чол.)

код товару: PS20UA
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Ecosoft Фільтр пом'якшення води BWT PerlaSilk L, до 1.6 м3/год, підкл. 3/4, 20 л. смоли (сім'я до 8 чол.):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Фільтр пом'якшення води
Cпосіб очищення іонообмінний
Основні
Тип Фільтр пом'якшення води
Cпосіб очищення іонообмінний
Додатково
Додаткові характеристики Номінальний потік: 1.68 м3/год (28 л/хв) /відповідно до DIN EN при втраті тиску 1 бар (значення kv)
Витрата солі на 100% регенерацію: 2.5 кг
Номінальна ємність відповідно до EN 14743 м3 × °dH (екв) 60 (21.4)
Ємність сольового бака: 24 кг
Висота підключень (А)/висота переливу (S): 622/527 мм
Комплектація паспорт
картонна упаковка
клапан управління у зборі із блоком живлення
корпус кабінету з корпусом фільтра, центральною трубою та нижнім дистриб’ютором
фільтруючий матеріал
комплект підключення
комплект тесту для визначення твердості води
Фізичні
Висота 803 мм
Ширина 276 мм
Глибина 470 мм
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Фільтр пом'якшення води BWT PerlaSilk L, до 1.6 м3/год, підкл. 3/4, 20 л. смоли (сім'я до 8 чол). Пом'якшувачі води BWT Perla Silk призначені для видалення надлишку солей твердості, присутніх в воді міського водогону або артезіанської свердловини. Очищення води пом'якшувачами BWT Perla Silk проводиться за принципом йонного обміну: домішки солей твердості замінюються йонами натрію. Це запобігає утворенню білого вапняного нальоту на будь-яких поверхнях, що контактують з водою. Вода стає більш приємною для використання. Ключовы вигоди: перетворює тверду воду на розкішну шовковисто-м'яку перлинну воду; експлуатація повністю автоматична; нагадає, коли потрібно досипати сіль; відповідає європейським стандартам; можливість регулювати твердість очищеної води.
27 990 грн*
немає в наявності
Де купити
* Рекомендована роздрібна ціна
BWT PERLA SILK
Для Вас, Вашої родини і Вашого дому

Шовковисто-м'яка вода від BWT PERLA була розроблена для того, щоб відповідати сьогоднішньому насиченому способу життя і ефективно доставляти велику кількість ідеально пом'якшеної води за дуже низького рівні споживання води і солі. Розкішна шовковиста вода BWT чудово підходить для всієї сім'ї. Так, перлинна вода від BWT дбає про блискучу чистоту у ванній та на кухні, скорочуючи час на прибирання вапняних плям і залишаючи більше вільного часу для себе та родини.

Європейский лідер у водних технологіях
BWT займається водопостачанням з метою стати світовим лідером в області водних технологій завдяки екологічним, економічним продуктам і процесам. Де б Ви не знаходилися, в якому б секторі Ви не працювали, Ви завжди знайдете там досвід BWT у сфері очищення води - Ви зможете побачити, посмакувати, відчути аромат і усвідомити різницю. 

Шовковиста м'яка перлинна вода 
… найбільш зручним способом

Жити з BWT Perla Silk легко. Експлуатація повністю автоматична. Все, що  Вам потрібно робити, це періодично заправляти пом'якшувач сіллю. Оснащений нагадуванням про низький вміст солі, він навіть скаже Вам, коли слід перевіряти рівень солі. 

Основні переваги

  • Повністю автоматична робота та регенерація; 
  • Можливість регулювати твердість очищеної води;
  • Пом'якшувач може працювати при низькому тиску води у водогоні (від 1 бар);
  • Можлива робота за відсутності електроживлення (опція);
  • Набір для визначення жорсткості води в комплекті.

ЯК ПРАЦЮЄ ПОМ'ЯКШУВАЧ
BWT Perla Silk працює за класичним методом іонного обміну. Домішки твердості замінюються йонами натрію з одержанням м’якої, вільної від твердості води. Всередині так званої колони у BWT Perla Silk знаходяться гранули смоли харчової якості, що виступає в якості обмінного матеріалу. Коли тверда вода проходить крізь шар смоли, небажані домішки твердості зв’язуються зі смолою. Одержана в результаті цього пом’якшена вода може бути змішана із твердою водою, для досягнення бажаного рівня твердості. Коли йонообмінна смола виснажується, вона підлягає регенерації за участю невеликої кількості солі. Під час регенерації домішки твердості видаляються зі смоли та змиваються потоком води. Контур питної води повністю відокремлений від Вашого пом'якшувача води BWT і регенерація не впливає на нього

 

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів