Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові фігурки та приналежності - Funko - Колекційна фігурка Funko POP! Bobble Marvel Marvel Zombies Wolverine (GW) (Exc) 36648

Колекційна фігурка Funko POP! Bobble Marvel Marvel Zombies Wolverine (GW) (Exc) 36648

код товару: FUN25491026
Технічні характеристики Колекційна фігурка Funko POP! Bobble Marvel Marvel Zombies Wolverine (GW) (Exc) 36648:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Bobble Marvel Games
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Bobble Marvel Games
№ фігурки 662
Кількість 1 шт
Розміри 10 см
Матеріал вініл
Параметри упаковки
Ширина 120 мм
Висота 160 мм
Довжина 90 мм
Вага 0.13 кг
Об'єм 0.0017 м3
Фігурка Funko POP! Bobble Marvel Marvel Zombies Wolverine (GW) (Exc) 36648 виконана у вигляді одного з персонажів всесвіту Marvel. Росомаха - мутант, який має надлюдські здібності. Він володіє регенерацією, яка дозволяє йому виживати після важких поранень, смертельних для звичайної людини. Більшість отрут і хвороб також не можуть вбити і нанести важкий шкоду здоров'ю Росомахи. Його здатність також підвищує витривалість і спритність, загострює його органи чуття, уповільнює старіння організму.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Скелет Росомахи відрізняється від людського наявністю шести лез, схожих на кинджали і гострих, як бритва. Леза висуваються з перетинок між пальцями (в кожній руці по три леза). Після участі в експерименті «Зброя Ікс» скелет Росомахи був покритий незруйновними сплавом Адамант. Росомаха - експерт багатьох видів рукопашного бою, має бойову підготовку, працював розвідником, найманцем і агентом ЦРУ. Брав участь у Першій і Другій світових війнах, воював в Іспанії і В'єтнамі, чудовий тактик і стратег.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів