Висота 160 мм
Довжина 90 мм
Вага 0.12 кг
Об'єм 0.0016 м3
Садіо Мане (фр. Sadio Man; нар. 10 квітня 1992) - сенегальський футболіст, півзахисник клубу «Ліверпуль» та збірної Сенегалу. Учасник Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні. Учасник Кубка африканських націй 2015 та 2019 років. Учасник фінального турніру чемпіонату світу 2018 року. У збірній Сенегалу грає з 19-річного віку.
немає в наявності
Влітку 2012 року потрапив до заявки Олімпійської збірної сенегальців на ігри у Лондоні. Тут взяв участь у всіх чотирьох матчах африканської дружини, яка у чвертьфіналі поступилася майбутньому переможцю турніру, збірній Мексики. Здебільшого збірної забив чотири м'ячі — усі в рамках кваліфікації до ЧС-2014. На Кубок Африки 2015 вирушив із травмою кісточки, тому провів тут лише два неповні матчі, забитими голами не відзначився. Взимку 2017 року разом із збірною Сенегалу взяв участь у Кубку африканських націй.
Влітку 2019 року на Кубку африканських націй у Єгипті Садіо був викликаний до складу своєї національної збірної. У третьому матчі проти Кенії відзначився двома забитими голами, а команда перемогла 3:0. У матчі 1/8 фіналу проти Уганди забив єдиний переможний гол, який допоміг його збірній вийти до чвертьфіналу.