Janod
Janod
код товара: J04654
649 грн*
есть в наличии
Деревянная копилка для детей Janod «Кролик» - стильный деревянный аксессуар для хранения своих первых сбережений. Эта копилка станет хорошим дополнением интерьера детских комнат. Рекомендуемый возраст: 3+. Размер: 12,5 х 11 х 12 см.
код товара: J05462
949 грн*
есть в наличии
Эта деревянная подвесная доска-основа идеально подходит для того, чтобы малыш мог изучить карту солнечной системы. Набор имеет 20 крупных магнитов, 10 из которых соответствуют планетам и звездам нашей солнечной системы. Он также включает в себя: лист наклеек для идентификации всех планет в нашей галактике, образовательный плакат с названием и диаметром планет и их расстоянием от Солнца. Размер: 50 см, рекомендуемый возраст: 7+.
код товара: J07777
499 грн*
нет в наличии
Лісові тваринки втратили свої кольори!.. Допоможи їм повернути їх, розфарбувавши кольоровими штампами. У наборі 6 контурних ілюстрацій і 11 штампів різних форм та кольорів. На картинках зображені: сова, їжачок, лисичка, метелик, рибка і деревце. Кольорові штампи можуть малювати: трикутник, сердечко, листочок, квіточку, багатокутник, зірочку та інші. Набір для творчості допоможе дитині навчитись розпізнавати форми, кольори, стимулюватиме розвиток моторики, логіки і, особливо, творчості. Розмір однієї картки 20х20 см. Рекомендований вік: 3+
код товара: J03286-1
299 грн*
есть в наличии
Тип: звонок; Назначение: Для велосипеда; Цвет: синий.
код товара: J03286-2
299 грн*
есть в наличии
Тип: звонок; Назначение: Для велосипеда; Цвет: красный.
код товара: J07750
549 грн*
нет в наличии
Чарівний набір для дівчат, що допоможе їм створити власноруч свої перші прикраси. З цим набором можна зробити: 2 браслети, 1 намисто і 3 каблучки. У наборі різноманітні складові: 18 пластикових декоративних елементів, металевий ланцюжок (1 м), 11 дзвіночків, 45 кріплень, 3 застібки, 3 основи для обручок, 4 металеві підвіски. Набір постачається у якісній кольоровій упаковці із ручкою. Рекомендований вік: 6+
код товара: J03286-3
299 грн*
есть в наличии
Тип: звонок; Назначение: Для велосипеда; Цвет: розовый.
код товара: J06675
699 грн*
нет в наличии
Із набором від французького бренду Janod дівчата зможуть створити дивовижні прикраси на власний смак. У наборі є все необхідне для цього: дерев’яні намистини (250 шт.), бавовняні мотузки (6 шт.), металеві кріплення (6 шт.), голка. Браслети та намиста із натуральних та оригінальних деталей – підкреслять індивідуальний стиль дівчат. Творчі заняття розвиватимуть фантазію, моторику рук, а готовий та унікальний виріб можна використовувати як прикрасу для себе, або подарувати подрузі. Набір запакований у дуже гарну коробочку у формі серця із малюнком котика. Рекомендований вік: 5+
код товара: J03287-1
399 грн*
есть в наличии
Тип: клаксон; Назначение: Для велосипеда; Цвет: синий.
код товара: J06676
699 грн*
нет в наличии
Дівчата будуть у захваті від чарівного набору для творчості від французького бренду Janod. З ним вони зможуть створити браслети і намиста на власний смак. У наборі є все необхідне для цього: дерев’яні намистини (250 шт.), бавовняні мотузки (6 шт.), металеві кріплення (6 шт.), голка. Браслети та намиста із натуральних та оригінальних деталей – підкреслять індивідуальний стиль дівчат. Творчі заняття розвиватимуть фантазію, моторику рук, а готовий та унікальний виріб можна використовувати як прикрасу для себе, або подарувати подрузі. Набір запакований у дуже гарну коробочку у формі серця із малюнком котика. Рекомендований вік: 5+
код товара: J07752
499 грн*
нет в наличии
Набір для створення листівок призначений для маленьких дівчат. В комплекті: 6 перфорованих та попередньо надрукованих листівок з конвертами; 31 наліпка; 120 кольорових "діамантів"; 1 клейка стрічка (1,1 x 80 см); 1 печатка з зображенням квітки. Рекомендований вік: 6+.
код товара: J03287-2
399 грн*
есть в наличии
Тип: клаксон; Назначение: Для велосипеда; Цвет: розовый.
код товара: J09601
2 999 грн*
нет в наличии
Дивовижний мольберт із натурального дерева від Janod – ідеально підійде для навчання та розвитку творчості дітлахів. У наборі – безліч аксесуарів: кольорові круглі магніти, магнітна лінійка, крейда (10 шт.), маркер, рулон паперу, губка. Висота мольберта регулюються у діапазоні від 91 до 126 см. Розмір робочої поверхні: 47х47,5 см. Мольберт вироблений із натурального дерева, воно якісно оброблене і безпечне. Рекомендований вік: 3+
код товара: J03287-3
399 грн*
есть в наличии
Тип: клаксон; Назначение: Для велосипеда; Цвет: красный, зеленый.
код товара: J07054
449 грн*
есть в наличии
Пазл із об’ємними вкладишами у вигляді динозаврів від французького бренда Janod. Набір складається із дошки основи із зображенням вулканів та дерев, а також – семи 3D фігурок динозаврів (товщина 1,5 см). Вони відрізняються за видом, кольором та формою. Для кожного динозавра – відповідне місце на дошці. Елементи набору виготовлені із натуральної деревини – вона чудово оброблена і приємна на дотик. Для дітей з 18 місяців. Розмір пазла 30 x 2.1 x 21 см.
код товара: J07061
249 грн*
есть в наличии
Дерев’яний пазл французького бренду Janod – захоплива, розвивальна іграшка. Пазл із вкладишами, складається з дошки основи у вигляді дерева і 6 вкладишів, які доповнюють зображення. Виріб виготовлений із натуральної деревини – вона чудово оброблена і приємна на дотик. Малюнок нанесений нетоксичними, безпечними фарбами на водній основі. Розмір пазла – 22 x 2.3 x 28 см. Іграшка призначена для дітей віком від 18 місяців.
код товара: J07088
299 грн*
есть в наличии
Магнитный пазл-вкладыш - замечательная игрушка для детей, с помощью которой они улучшат моторные навыки, координацию движений. Пазл представляет собой доску-основу и 6 вкладышей в форме рыбок. В комплекте удочка с намагниченным наконечником. Веселая игра в рыбалку заинтересует детей, поможет им поможет развить двигательные навыки и воображение. Рекомендуемый возраст - 1, 5 года.
код товара: J07056
449 грн*
есть в наличии
Пазл із об’ємними вкладишами у вигляді морських жителів від французького бренда Janod. Набір складається із дошки основи із зображенням підводного світу, а також – семи 3D фігурок морських тварин (товщина 1,5 см): 3 рибки, акула, черепашка та восьминіг. Вони відрізняються за видом, кольором та формою. Для кожної – відповідне місце на дошці. Елементи набору виготовлені із натуральної деревини – вона чудово оброблена і приємна на дотик. Рекомендовано дітям з 18 місяців. Розмір пазла 30 x 2.1 x 21 см.
код товара: J02768
299 грн*
есть в наличии
Набір двох пазлів «Свято Джульєтти» від французького виробника Janod. На картинках зображені дівчата, що святкують День народження подруги, дарують їй подарунки, святкують на солодким столом. і Один пазл на 24 елемента, другий – на 36 шт. Розмір кожного зображення 40 х 22 см. Деталі пазлів вироблені із цупкого картону. Зображення на них у природніх яскравих кольорах. Пазли постачаються у квадратній коробці із текстильною ручкою – ідеальний варіант для подарунка дівчинці. Рекомендований вік: 3+
код товара: J02770
299 грн*
есть в наличии
Набор двух пазлов «Роза играет принцессу» от французского производителя Janod. На картинках изображены девчонки, которые представляют себя принцессами, а их друг в качестве принца, делает одной из них предложение. Один пазл на 24 элемента, второй - на 36 шт. Размер каждого изображения 40 х 22 см. Детали пазлов изготовленные из плотного картона. Изображения на них в естественных ярких цветах. Пазлы поставляются в квадратной коробке с текстильной ручкой - идеальный вариант для подарка девочке. Рекомендуемый возраст: 3+
код товара: J02766
299 грн*
есть в наличии
Набор из 2 пазлов. Картинки сочетает сюжет о работнике почты, который ездит на велосипеде. Картинки очень интересные, выполненные в приятной цветовой гамме и непременно понравятся мальчикам. Набор состоит из 50 деталей. Для одной картинки необходимо 24 частицы, для другой - 36. Детали помещены в симпатичную коробку с ручкой. Коробку можно взять на прогулку или в детский сад. Игрушка для детей от 3 лет. Производитель - французский бренд Janod.
код товара: J02769
299 грн*
есть в наличии
«Лола устраивает чаепития» - набор из двух пазлов, которые объединяет сюжет о досуге девочки Лолы. Картинки очень интересные, выполненные в приятной цветовой гамме и непременно понравятся девочкам. Набор состоит из 50 деталей. Для одной картинки необходимо 24 частиц, для другой - 36. Детали помещены в симпатичную коробку с ручкой. Коробку можно взять на прогулку или в детский сад. Игрушка для детей от 3 лет. Производитель - французский бренд Janod.
код товара: J02776
499 грн*
есть в наличии
Пазл «Ветеринарная клиника» французского бренда Janod - интересная развивающая игрушка. Набор помещен в яркий чемоданчик, изготовленный из очень плотного и качественного картона. Внутри чемоданчика вы найдете 36 деталей для сборки картинки и собственно сам постер с изображением пазла. Детали пазла картонные; они покрыты безопасными красками на водной основе. Игрушка для детей от 4 лет. Набор с интересным изображением ветеринарной клиники точно понравится детям, которые обожают животных.
код товара: J05205
499 грн*
нет в наличии
Магнитный конструктор - универсальная игрушка. Сначала составляем из деталей модель самолета, а затем играем ним. Необычные детали намагниченные и легко скрепливаются между собой. Части конструктора изготовлены из натуральной древесины и покрыты безопасными красками на водной основе. Интересная игрушка дарить детям множество интересных часов игры и море удовольствия. Производитель - французский бренд Janod. Для детей от 2 лет.
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров