Фільтр
Ціна
від - до
Виробник
Тип конектора
Тип волокна
Довжина
Оптичні патч-кордиЗнайдено 61 товар:
Фільтр
Оптичні патч-кордиЗнайдено 61 товар:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
  • очікується
код товару: DK-2533-01/3
271 грн*
є в наявності
код товару: 032608
1952 грн*
є в наявності
код товару: 032607
1727 грн*
є в наявності
код товару: DK-2532-01/3
271 грн*
є в наявності
код товару: DK-2932-03
299 грн*
є в наявності
код товару: DK-2932-01
245 грн*
є в наявності
код товару: DK-2933-05
334 грн*
є в наявності
код товару: DK-2933-03
310 грн*
є в наявності
код товару: DK-2933-01
285 грн*
є в наявності
код товару: DK-2933-02
299 грн*
є в наявності
код товару: DK-2933-10
395 грн*
є в наявності
код товару: DK-2533-03/3
315 грн*
є в наявності
код товару: DK-2533-02/3
293 грн*
є в наявності
код товару: DK-2533-10/3
468 грн*
є в наявності
код товару: DK-2522-05/3
345 грн*
є в наявності
код товару: DK-2533-20/3
996 грн*
очікується
код товару: DK-2533-15/3
807 грн*
очікується
код товару: DK-2922-03
329 грн*
очікується
код товару: 032609
1681 грн*
немає в наявності
Двобічний шнур SC-SC, шнури багатомодові, оптоволоконні (50/125 мкм). Для використання в мережі 10 Giga Ethernet. Оптичні втрати, не більше 0.25 дБ, для багатомодових мереж, тип OM3. Оснащені 2 коннекторами з керамічними наконечниками, оболонка Zipcord LSZH.
код товару: 032613
2174 грн*
немає в наявності
Двобічний шнур SC / LC, патч-корд оптичний Legrand SC/LC OM3 Duplex підходить для роботи з кабельними системами Legrand LCS², виріб виконано з 2 коннекторами SC/LC з керамічними наконечниками. Оболонка Zipcord LSZH виконана з щільного полімеру Zipcord LSZH.
код товару: DK-2522-01-4
287 грн*
немає в наявності
код товару: DK-2522-02-4
345 грн*
немає в наявності
код товару: DK-2522-03-4
386 грн*
немає в наявності
код товару: DK-2522-05-4
453 грн*
немає в наявності
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів