Вендори

Головна Вендори Bosch Security Systems
Провідний світовий виробник обладнання для систем охоронного відеоспостереження, оповіщення про пожежу, конференц-систем, контролю доступу, пожежної та охоронної сигналізації. Більше століття назва Bosch є синонімом чудової якості та безперервних інновацій. Детальніше

Про вендора

Підрозділ Building Technologies у групі компанії Bosch є провідним світовим постачальником продуктів та рішень систем безпеки, охорони та комунікацій.

 

Головною метою є захист життів, будівель і активів. Портфоліо продуктів включає системи відеозахисту, виявлення вторгнень, виявлення пожежі та голосової евакуації, а також системи контролю та управління доступом. Професійні аудіо- та конференц-системи для передачі голосу, звуку та музики завершують асортимент.

 

Група компаній Bosch постійно прагне найкращих можливих рішень: високотехнологічних, інноваційних, високопродуктивних, привабливих та ергономічних продуктів, що відповідають мінливим потребам ринку.

 

Щоб досягти цього, Bosch інвестує в середньому 11 відсотків обсягу продажів у наукові дослідження та дослідно-конструкторські розробки. У всьому світі налічується понад 25 000 фахівців, які працюють над покращенням існуючих рішень та розробкою нових продуктів. Внаслідок цього дуже часто з'являються продукти, що встановлюють галузеві стандарти.

 

Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.boschsecurity.com

Публікації

Огляди
22.01.2020
Камери Bosch серії IP 3000i – це економічно ефективне рішення для відеоспостереження. Інтелектуальна відеоаналітика надає можливість для розумного збирання даних, підвищує рівень безпеки та допомагає компаніям ухвалювати зважені бізнес-рішення.
Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів