Вендори

Inspur — третій за величиною постачальник серверів у світі та №1 у Китаї. Компанія домінувала на ринку ERP 16 років поспіль, а ринку хмарних послуг електронного уряду 5 років поспіль. Inspur є одним із восьми ключових підприємств з інтеграції безпечних та надійних комп'ютерних інформаційних систем у Китаї та самостійно розробила перший у Китаї критично важливий сервер — K1, що зробило Inspur п'ятою компанією, яка освоїла основні технології високопродуктивних серверів. K1 також отримав Національну премію за науково-технічний прогрес у 2014 році. Детальніше

Про вендора

Група Inspur є провідним китайським постачальником послуг хмарних обчислень та великих даних, до складу якої входять чотири компанії: Inspur Information, Inspur Software, Inspur International та Inspur Huaguang, що охоплюють великі галузеві групи хмарних центрів обробки даних, хмарних сервісів та великих даних, розумного міста та розумних міст. підприємства. Inspur пропонує ІТ-продукти та послуги, які задовольняють інформаційні потреби урядів та підприємств у більш ніж 100 країнах та регіонах. У 2018 році Inspur визначила стратегію, орієнтовану на дані, для створення платформної екосистеми підприємств на основі провідних світових центрів обробки даних та платформ хмарних сервісів. Працюючи пліч-о-пліч з партнерами, Inspur сприяє соціалізації даних і прискорює своє перетворення на «нового оператора» хмарних послуг, великих даних та розумного міста. Мета Inspur – стати новою інтернет-компанією, яка інтегрує «хмару та дані».

 

Inspur — третій за величиною постачальник серверів у світі та №1 у Китаї. Компанія домінувала на ринку ERP 16 років поспіль та на ринку хмарних послуг електронного уряду 5 років поспіль. Inspur є одним із восьми ключових підприємств з інтеграції безпечних та надійних комп'ютерних інформаційних систем у Китаї та самостійно розробила перший у Китаї критично важливий сервер – K1, що зробило Inspur п'ятою компанією, яка освоїла основні технології. високопродуктивних серверів K1 також отримав Національну премію за науково-технічний прогрес у 2014 році.

Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів