Іграшки-каталки

Знайдено 24 товара
Сортувати
Janod Іграшка-каталка Ксилофон

Janod Іграшка-каталка Ксилофон

код товару: J05380

1299 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Надзвичайно корисна іграшка 2 в 1 для малюків з 18 місяців. Каталочка із ксилофоном від Janod – яскрава та розвиваюча іграшка, яка подарує дітям багато радості. Основа вироблена із натурального дерева, кольорові пластини – металеві. Іграшка абсолютно безпечна, жодних гострих кутів, дерево чудово оброблене. Ксилофон розвиватиме слух, зорове сприйняття, моторику рук, а каталочка – чудово розвиває координацію рухів під час перших кроків. Розмір іграшки: 28,5 х 22 х 14 см.

Janod Іграшка-штовхач Візок з кубиками (30 ел.)

Janod Іграшка-штовхач Візок з кубиками (30 ел.)

код товару: J05379

Порівняти (0) ›

Багатофункціональна іграшка-штовхач від французького бренду Janod створена для всебічного розвитку найменших. Це і штовхач, і рахівниця, і набір розвивальних кубиків водночас. Вирушай на прогулянку та вивчай нові літери та цифри! Вчись основам рахунку з яскравими кульками на рахівниці. Усі елементи вироблені із натурального дерева. Всього у наборі 30 кубиків, розмір одного: 45х45х45 мм. Розмір візочка: 43.5 x 35 x 41 см. Для дітей від 1-го року.

Janod Іграшка-каталка Лось з барабаном

Janod Іграшка-каталка Лось з барабаном

код товару: J08199

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Яскрава каталочка із лосем, що грає на барабані. Чудова іграшка від французького бренда Janod захопить дітлахів на довгий час. Коли дитина везтиме за собою каталочку – лось стукатиме лапками по барабану, а голова хитатиметься у різні сторони. Музичність іграшки розвиватиме сприйняття звуків, а каталочка – велику моторику і координацію рухів. Довжина мотузки 50 см. Іграшка вироблена із натурального дерева, вкритого безпечними фарбами на водній основі. Для дітей від 1-го року.

Janod Іграшка-каталка Ведмедик з ксілофоном

Janod Іграшка-каталка Ведмедик з ксілофоном

код товару: J08193

599 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Яскрава каталочка із медведиком, що грає на ксилофоні. Чудова іграшка від французького бренда Janod захопить дітлахів на довгий час. Коли дитина везтиме за собою каталочку – ведмедик стукатиме лапками по ксилофону і гратиме мелодію. Музичні елементи іграшки розвиватимуть сприйняття звуків, а каталочка – велику моторику і координацію рухів. Іграшка вироблена із натурального дерева, вкритого безпечними фарбами на водній основі. Для дітей від 1-го року.

Janod Іграшка-каталка Потяг на магнітах

Janod Іграшка-каталка Потяг на магнітах

код товару: J08089

999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Багатофункціональна іграшка у вигляді поїзда: це і конструктор, і каталка. Деталі поїзда дерев’яні, вони намагнічені і легко скріплюються між собою. В наборі 3 вагони і 5 геометричних фігур. Один із вагонів – паровоз, інший оснащений підйомним краном. Третій вагон для перевезення фігур. З допомогою іграшки дитина зможе покращити моторні навички, спритність рухів, вивчити назви кольорів, фігур. Рекомендований вік – 2+.

Wonderworld Чудо гусінь

Wonderworld Чудо гусінь

код товару: WW-1138

240 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кумедна каталочка-трансформер «Чудова гусінь» створена таїландським брендом Wonderworld для дітей від 1 року. Катаючи гусінь за собою, вона буде рухатись «хвилями» - все це завдяки різному діаметру колес. На останніх – додатково прикріплені підвіски, тому рух іграшки ще й супроводжується звуками. Виробник створює дитячі розвиваючі іграшки виключно із натуральних та безпечних матеріалів. Таку каталочку можна брати з собою на прогулянку або катати вдома, спостерігаючи за кумедним рухом гусіні. Розміри каталочки: 7 x 21 x 7 см.

goki Іграшка-товкач Лобстер

goki Іграшка-товкач Лобстер

код товару: 54904G

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна каталка у вигляді лобстера приверне увагу дитини, надовго захопить і подарує години цікавих і розвивальних ігор. Іграшка оснащена мотузкою, за яку дитині необхідно приводити лобстера до руху. Під час руху яскравий лобстер клацає клешнями. Іграшка бренду goki виготовлена з високоякісних, сертифікованих матеріалів, що не здатні заподіяти шкоди здоров’ю та покрита безпечними фарбами на водній основі. Іграшка підходить для дітей від 1-го року. Розмір 27 x 18.5 x 9 см, довжина мотузки 70 см.

goki Іграшка-товкач Качечка

goki Іграшка-товкач Качечка

код товару: 54939G

659 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Іграшка-штовхач – корисна для діток, які щойно вчаться робити перші кроки. Кумедне каченя бренду goki допоможе малюкам тримати рівновагу. Іграшку необхідно котити за допомогою довгої дерев’яної ручки. Під час руху колеса на іграшці швидко обертатимуться, а каченя буде кумедно «шльопати» своїми гумовими лапками. Штовхач вироблений із натуральних матеріалів, дерев’яні деталі якісно оброблені, фарби на водній основі, безпечні для здоров’я. Іграшка завдовжки 16,5 см. Довжина палки – 58 см. Для дітлахів від 1 року.

goki Іграшка-товкач Сонечко

goki Іграшка-товкач Сонечко

код товару: 54946G

249 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Весела Божа корівка – оригінальний товкач; іграшка не лише надовго захопить дитину, а й сприятиме покращенню моторних навичок. Іграшка німецького бренду goki виготовлена з натуральної деревини і покрита нетоксичними фарбами на водній основі. Конструкція складається з двох частин – власне корпусу товкача і кульки. Під час руху обертаються не тільки колеса, а й червона кулька – «крила» комашки, що встановлена на товкачі. Колеса немов підштовхують кульку і вона обертається у зворотну сторону. Каталка у вигляді комашки призначена для дітей від 2 років. Іграшка завдовжки 9,5 см, діаметр кульки 6 см.

nic Дерев'яна каталка Гусінь

nic Дерев'яна каталка Гусінь

код товару: NIC63163

984 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Вікова група: 1+; Матеріал: дерево; Категорія розвитку: координація рухів, моторика рук; Тема: Тварини; Елементи живлення: відсутні; Колір: Різнобарвний

goki Іграшка-штовхач Крокодил

goki Іграшка-штовхач Крокодил

код товару: 54911G

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Малеча, яка вчиться робити свої перші кроки, потребує таку корисну іграшку, як штовхач. Німецький бренд goki пропонує зручну та веселу іграшку-штовхач «Крокодил». Вона дасть необхідну впевненість у рухах та підтримку. Дітлахам буде зручно котити штовхач за довгу дерев’яну ручку. Крокуючи, колеса на іграшці швидко обертатимуться, а крокодильчик буде кумедно «шльопати» своїми гумовими лапками. Іграшка буде стимулювати зір дитини, розвивати дрібну моторику, залучить до гри на довгий час. Штовхач вироблений із натуральної деревини, вона якісно оброблена, вкрита фарбою на водній основі – іграшка абсолютно безпечна для здоров’я. Для дітлахів від 1 року.

goki Іграшка-штовхач Каченя

goki Іграшка-штовхач Каченя

код товару: 54913G

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Корисна іграшка для тих, хто ще тільки вчиться ходити. Кумедний штовхач «Каченя» від німецького бренду goki підтримуватиме і додасть малюкам впевненості у перших кроках. Вони котитимуть штовхач за допомогою довгої дерев’яної ручки. Крокуючи, колеса на іграшці швидко обертатимуться, а каченя буде кумедно «шльопати» своїми гумовими лапками. Іграшка буде стимулювати зір дитини, розвивати дрібну моторику, залучить до гри на довгий час. Штовхач вироблений із натуральних матеріалів, дерев’яні деталі якісно оброблені, фарби на водній основі, безпечні для здоров’я. Для дітлахів від 1 року.

goki Іграшка-штовхач Жабка

goki Іграшка-штовхач Жабка

код товару: 54938G

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дитячі іграшки-штовхачі – дуже корисні для розвитку найменших. Німецький бренд goki пропонує штовхач «Жабка» для дітлахів від 1 року. Така іграшка допоможе малечі зробити перші кроки більш впевненими, дасть необхідну підтримку. До штовхача приєднана дерев'яна ручка, щоб дитина котила іграшку перед собою. Під час ходіння, знімні гумові лапки на колесах будуть швидко обертатись і кумедно «шльопати» по підлозі. Іграшка ще й стимулюватиме зір дитини, розвиватиме дрібну моторику, залучить до гри на довгий час. Штовхач вироблений із натуральних матеріалів, абсолютно безпечних для здоров’я дітей. Для дітлахів від 1 року.

goki Іграшка-штовхач Метелик

goki Іграшка-штовхач Метелик

код товару: 54995G

659 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Корисна іграшка для тих, хто ще тільки вчиться ходити. Кумедний штовхач «Метелик» від німецького бренду goki підтримуватиме і додасть малюкам впевненості у перших кроках. Вони котитимуть штовхач за допомогою довгої дерев’яної ручки. Крокуючи, колеса на іграшці швидко обертатимуться, а крильця метелика будуть активно рухатись. Іграшка буде стимулювати зір дитини, розвивати дрібну моторику, залучить до гри на довгий час. Штовхач вироблений із натуральних матеріалів, дерев’яні деталі якісно оброблені, фарби на водній основі, безпечні для здоров’я. Для дітлахів від 1 року.

goki Дерев'яна каталка Лицар на драконі

goki Дерев'яна каталка Лицар на драконі

код товару: 54930G

659 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кумедна каталочка «Лицар на драконі» від німецького бренду goki. Дітлахи будуть у захваті від іграшки, адже під час руху каталочка оживає: лицар то піднімається, то опускається. Каталочка привертатиме до себе увагу, розвиватиме дітей всебічно, даруючи радість. Вона вироблена повністю із безпечних матеріалів – натурального дерева і нетоксичних фарб на водній основі. Колеса іграшки прорезинені, тому не будуть псуватись. Таку каталку можна брати з собою на прогулянку або катати вдома, спостерігаючи за кумедним рухом лицаря на драконі. Рекомендовано дітям від 1 року.

goki Дерев'яна каталка Поїзд Лондон

goki Дерев'яна каталка Поїзд Лондон

код товару: 55959G

Порівняти (0) ›

Дерев’яна іграшка-каталка «Потяг Лондон» для дітлахів від 2-х років. У цьому віці вони вже впевненіше стоять на ногах, краще ходять, але значно веселіше і корисніше робити кроки разом із другом – розвиваючою каталкою у вигляді потяга. Німецький виробник іграшок goki потурбувався про безпеку, якість та екологічність використаних матеріалів. Каталка включає в себе різні геометричні фігури для конструювання. Таку іграшку можна не тільки катати за собою, а і займатись з нею.

goki Дерев'яна каталка Потяг Амстердам

goki Дерев'яна каталка Потяг Амстердам

код товару: 55921G

1109 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна каталочка «Потяг Амстердам» із блоками для будівництва від німецького виробника екологічних іграшок goki. Каталка натурального кольору розвиватиме дітей та подарує їм радість. Рекомендовано дітлахам від 2-х років. Збери дерев'яні блоки у візочок – та вирушай на прогулянку. Німецький бренд goki створює виключно найякісніші іграшки із натурального дерева. Потяг із 3 вагонів, на колесах, що обертаються, із зручною мотузкою для перевезення. Усі елементи якісно оброблені, їх приємно тримати у руках.

goki Дерев'яна каталка Локомотив Барселона

goki Дерев'яна каталка Локомотив Барселона

код товару: 55943G

659 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Коли дітлахи роблять свої перші кроки, їм обов’язково стане у нагоді дерев’яна каталочка «Локомотив Барселона» від німецького бренду goki. Дітям від 1-го року буде набагато веселіше і корисніше ходити разом із потягом-каталкою. При виробництві іграшки були використані екологічні матеріали і нетоксичні фарби.

goki Дерев'яна каталка Рухомі равлики

goki Дерев'яна каталка Рухомі равлики

код товару: 54970G

639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кумедна каталочка «Рухомі равлики» створена німецьким брендом goki для дітлахів від 1 року. Виробник створює іграшки виключно із екологічних та безпечних матеріалів. Каталка із натурального дерева, вкрита нетоксичними фарбами на водній основі. Набагато веселіше і корисніше робити кроки разом із другом – розвиваючою каталкою у вигляді двох равликів. Колеса іграшки прорезинені, тому не будуть псуватись. Таку каталочку можна брати з собою на прогулянку або катати вдома, спостерігаючи за кумедним рухом равликів.

Wonderworld Каталка Веселий дракон

Wonderworld Каталка Веселий дракон

код товару: WW-1211

Порівняти (0) ›

Веселий дракон – оригінальна каталка; іграшка не лише надовго захопить дитину, а й сприятиме покращенню моторних навичок. Іграшка бренду Wondeworld виготовлена з натуральної деревини. Продукція Wondeworld – запатентовані сертифіковані іграшки, що позитивно впливають на розвиток дитини. Каталка у вигляді дракончика призначена для дітей від 1 року. Розміри іграшки - 8 x 13 x 11 см.

Wonderworld Каталка Весела гусінь

Wonderworld Каталка Весела гусінь

код товару: WW-4000

426 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна каталка у вигляді різнобарвної гусениці приверне увагу дитини, надовго захопить і подарує години цікавих і розвивальних ігор. Іграшка бренду Wondeworld виготовлена з високоякісних, сертифікованих матеріалів, що не здатні заподіяти шкоди здоров’ю. Барвиста гусениця підходить для дітей від 1-го року. Виріб завдовжки – 29 см.

goki Дерев'яний паровозик Пунта Susibelle

goki Дерев'яний паровозик Пунта Susibelle

код товару: 55949

999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Ця іграшка німецького виробника іграшок goki - дерев'яний поїзд із двома вагонами та набором крихітних деталей для перевезення. Всі основні елементи виконані з екологічно чистого дерева і пофарбовані яскравими квітами. Рекомендований вік дитини - від двох років. Цей набір можна використовувати окремо або доповнити інші ігри.

goki Дерев'яна каталка Собачка Susibelle

goki Дерев'яна каталка Собачка Susibelle

код товару: 54915

449 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Для маленьких дітей від одного року найкраще підходять найпростіші іграшки. Ця каталка німецького виробника іграшок goki виконана в формі собачки з екологічно чистого дерева і прикрашена красивими різнокольоровими візерунками. Батьки можуть не переживати про безпеку - виробник потурбувався і якісно обробив всі деталі.

goki Дерев'яна каталка Конячка Susibelle

goki Дерев'яна каталка Конячка Susibelle

код товару: 54944

549 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Для маленьких дітей від одного року найкраще підходять найпростіші іграшки. Ця каталка німецького виробника іграшок goki виконана в формі конячки з екологічно чистого дерева та прикрашена красивими різнокольоровими візерунками. Батьки можуть не переживати про безпеку - виробник потурбувався і якісно обробив усі деталі.