Продукція Neo Tools

Neo Tools 04-091 Викрутка прецизiйнаTorx T6 x 40 мм, CrMo

Neo Tools 04-091 Викрутка прецизiйнаTorx T6 x 40 мм, CrMo

79 грн*

Викрутка прецизійна хрестова PZ NEO. Стрижень викрутки виготовлений з надзвичайно міцної хромомолібденової сталі. Робоча частина піддана термообробці, завдяки чому отримана необхідна твердість і стійкість до вигину. Викрутка з намагніченим жалом. Поворотна насадка в рукоятці дозволяє точно затягувати болти. Двокомпонентна рукоятка стійка до впливу хімічних речовин, масел і мастил. Якість інструменту підтверджено сертифікатом TÜV і 25-річною гарантією виробника. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 97-601

75 грн*

Робочі рукавиці NEO забезпечують захист долонь від бруду, подряпин, затискання та шкідливих умов під час праці. Виготовлені з високоякісної бавовняної тканини, вкритої латексом. Виявляють значну стійкість на розрив і проштрикання. Запевняють зручність під час користування, водночас запобігаючи вислизанню інструмента з рук. Маркування CE ― це гарантія безпеки, яка доводить, що продукт відповідає всім вимогам Європейського Союзу. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools Ремінь для робочих брюк, довжина 130 см, тканинний

75 грн*

Ремінь для робочих брюк, довжина 130 см, тканинний, універсальний розмір.

Neo Tools 97-300 Пилозахисна напівмаска з активованим вугіллям FFP2, 3 шт

79 грн*

Протипилова напівмаска NEO з активованим вугіллям (ref. 97-300) забезпечує захист дихальної системи від пилу під час роботи, що вимагає великих фізичних навантажень. FFP2 - середня ефективність захисту; напівмаски призначені для захисту від аерозолів при концентрації до 10 ГДК. СЕ-маркування - це гарантія безпеки, котра підтверджує, що виріб відповідає всім вимогам європейських директив.

Neo Tools 97-311 Пылезащитная полумаска складная, с активированным углем FFP1, с клапаном, 3 шт

86 грн*

Противопылевая полумаска NEO TOOLS с активированным углем и клапаном(ref. 97-311) обеспечивает защиту дыхательной системы от пыли во время работы, требующей больших физических нагрузок. Клапан облегчает дыхание, оптимизируя сопротивление на вдохе, сокращая при этом количество углекислого газа и водяного пара под маской. FFP1 - полумаски предназначены для защиты от аэрозолей при концентрации до 4 ПДК. СЕ-маркировка - это гарантия безопасности, подтверждающая, что изделие отвечает всем требованиям европейских директив. Бренд NEO TOOLS оправдывает ожидания профессионалов.

Neo Tools 97-301 Пылезащитная полумаска с активированным углем FFP2, с клапаном, 3 шт.

90 грн*

Противопылевая полумаска NEO с активированным углем и клапаном(ref. 97-301) обеспечивает защиту дыхательной системы от пыли во время работы, требующей больших физических нагрузок. Клапан облегчает дыхание, оптимизируя сопротивление на вдохе, сокращая при этом количество углекислого газа и водяного пара под маской. FFP2 – средняя эффективность защиты; полумаски предназначены для защиты от аэрозолей при концентрации до 10 ПДК. СЕ-маркировка - это гарантия безопасности, подтверждающая, что изделие отвечает всем требованиям европейских директив. Бренд NEO оправдывает ожидания профессионалов.

Neo Tools 11-610

Neo Tools 11-610

104 грн*

Затискач магнітний NEO призначений для підняття та переношування металевих предметів масою до 3 кг. Телескопічний тримач із робочим діапазоном 160-610 мм. Зручність експлуатації забезпечує ергономічне руків’я, вкрите еластичним протиковзним шаром. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools 64-010 Леза змiннi, що вiдламуються, 18 мм, набiр 10 шт.

Neo Tools 64-010 Леза змiннi, що вiдламуються, 18 мм, набiр 10 шт.

108 грн*

Леза, що відламуються, змінні шириною 18 мм і товщиною 0.5 мм. Це запасні леза для ножів. У комплекті 10 штук. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 63-011 Нiж з лезом, що вiдламується, 18 мм, металевий корпус

Neo Tools 63-011 Нiж з лезом, що вiдламується, 18 мм, металевий корпус

117 грн*

Ніж з сегментованим лезом NEO для роботи з лезами шириною 18 мм. Металева направляюча і міцна, металева конструкція корпусу забезпечують довгий термін служби інструменту і велику силу різання. Є також дробарка використаного леза, яка робить роботу більш ефективною. Ергономічна форма рукоятки, а також антиковзаючi вставки забезпечують комфорт і безпеку під час роботи. Гарантією високої якості і надійності інструменту є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 64-020 Леза змiннi, що вiдламуються, 18 мм, набiр 10 шт.

Neo Tools 64-020 Леза змiннi, що вiдламуються, 18 мм, набiр 10 шт.

138 грн*

Леза що відламуються, змінні NEO TOOLS шириною 18 мм і товщиною 0.5 мм. Це запасні леза для ножів. Ріжучі кромки з титановим покриттям, яке підвищує термін служби інструменту. У комплекті 10 штук. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 04-047 Викрутка Torx T27 x 100 мм, CrMo

Neo Tools 04-047 Викрутка Torx T27 x 100 мм, CrMo

142 грн*

Викрутка Torx NEO. Стрижень викрутки виготовлений з надзвичайно міцної хромомолібденової сталі. Робоча частина піддана термообробці, завдяки чому отримана необхідна твердість і стійкість до вигину 56 HRC. Викрутка з намагніченим жалом. Тригранна форма рукоятки з профільованою опорою для великого пальця зменшує навантаження на долоню під час роботи і полегшує швидке обертання викрутки. Двокомпонентна рукоятка запобігає ковзанню в долоні, стійка до впливу хімічних речовин, масел і мастил. Якість інструменту підтверджено сертифікатом TÜV і 25-річною гарантією виробника. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 99-110 Iнспекцiйний лiхтар pen, 3xAAA, SMD

Neo Tools 99-110 Iнспекцiйний лiхтар pen, 3xAAA, SMD

142 грн*

Кишеньковий ліхтар в формі авторучки, оснащений сучасними світлодіодами LED COB високої яскравості і тривалого терміну служби. Міцний пластмасовий корпус, живиться трьома батарейками AAA. Для універсального застосування в автомобілі, вдома або в турпохід. Ліхтар забезпечує дуже потужний промінь світла яскравістю 180 люменів, тривалість роботи становить 3,5 години. Відповідність європейським стандартам в галузі безпеки підтверджує сертифікат CE. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 97-530 Вставки-наколінники з піноматеріалу

Neo Tools 97-530 Вставки-наколінники з піноматеріалу

175 грн*

Наколінники-вкладиші NEO, сумісні зі штанами з модельного ряду одягу NEO BHP. Виготовлені з м’якого неопрену. Забезпечують захист колін від забиттів та натертостей, амортизацію та ізоляцію. Відповідають формі колін, що гарантує високий комфорт роботи. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools 97-604

177 грн*

Робочі рукавиці NEO забезпечують захист долонь від бруду, подряпин, затискання та шкідливих умов під час праці. Виготовлені з високоякісної свинячої лицевої шкіри. Виявляють значну стійкість до стирання. Регульований обхват зап’ястку за допомогою липучки. Маркування CE ― це гарантія безпеки, яка доводить, що продукт відповідає всім вимогам Європейського Союзу. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools 11-611

Neo Tools 11-611

184 грн*

Затискач магнітний NEO призначений для підняття та переношування металевих предметів масою до 3,5 кг. Телескопічний тримач із робочим діапазоном 190-800 мм. Ліхтарик на кінці тримача уможливлює роботу в місцях із обмеженою видимістю. Зручність експлуатації забезпечує ергономічне руків’я, вкрите еластичним протиковзним шаром. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools 63-021 Нiж з лезом, що вiдламується, 18 мм, металевий корпус

Neo Tools 63-021 Нiж з лезом, що вiдламується, 18 мм, металевий корпус

197 грн*

Ніж з лезом, що вiдламується NEO для роботи з лезами шириною 18 мм. Металева напрямна і міцна, металева конструкція корпусу забезпечують довгий термін служби інструменту і велику силу різання. Є також дробарка використаного леза, яка робить роботу більш ефективною. Ергономічна форма рукоятки забезпечує комфорт і безпеку під час експлуатації. Гарантією високої якості і надійності інструменту є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 11-227 "Міні" щипці для стопорних кілець, 4 шт.

222 грн*

Набір мініщипців NEO, призначений для обслуговування стопорних кілець. Ідеальні для використання у важкодоступних місцях, характеризуються широкими ручками, що уможливлюють зручний хват пальцями. Набір складається з 4 шт. мініщипців: прямі внутрішні, прямі зовнішні та вигнуті внутрішні та зовнішні. Виготовлені з високоякісної сталі, що гарантує надійність на довгі роки. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools 63-027 Нiж складаний туристичний, помаранчевий колiр

Neo Tools 63-027 Нiж складаний туристичний, помаранчевий колiр

225 грн*

Багатофункціональний інструмент NEO довжиною 100 мм. Алюмінієвий корпус забезпечує міцність і довгий термін служби інструменту. Популярний набір столових приборів незамінний в таборі, турпоходах, в дорозі. Роз'ємний корпус дає можливість одночасно користуватися ножем і виделкою. Чохол з міцного нейлону полегшує транспорт і зберігання. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 84-311 Сумка на пояс

Neo Tools 84-311 Сумка на пояс

225 грн*

Сумка на пояс Neo (арт. 84-311) із міцненого поліестеру. Має два містких основних відділи, один з яких додатково оснащений кишенею, що закривається на блискавку. Зручний, регульований ремінь з пластмасовою пряжкою полегшує використання.

Neo Tools 06-072 Тримач насадок, 1/4

Neo Tools 06-072 Тримач насадок, 1/4", 150 мм

255 грн*

Тримач змінних наконечників 1/4" NEO TOOLS магнітний. Виготовлений з міцної хромованадієвої сталi. Якість інструменту підтверджено сертифікатом TÜV і 25-річною гарантією виробника. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 44-618 Полотно до стусла, 600 мм

255 грн*

Полотно до пилки-стусла NEO довжиною 600 мм. Дуже видатна кількість зубів ― 18 зубів на дюйм ― дозволяє справно експлуатувати продукт. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.

Neo Tools 11-822 Набiр знiмачiв панелей облицювання, 5 шт.

Neo Tools 11-822 Набiр знiмачiв панелей облицювання, 5 шт.

260 грн*

Набір знімачів панелей облицювання NEO виготовлений з високоякісного твердого нейлону. Дозволяє виконувати демонтаж елементів облицювання автомобіля без ризику пошкодження м'яких елементів і облицювальних скоб. До складу набору входять 5 знімачів. Стане в нагоді в кожної автомайстерні і майстерні по ремонту автомагнітол. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 11-823 Набiр знiмачiв панелей облицювання, 6 шт.

Neo Tools 11-823 Набiр знiмачiв панелей облицювання, 6 шт.

260 грн*

Набір знімачів панелей облицювання NEO виготовлений з високоякісного твердого нейлону. Дозволяє виконувати демонтаж елементів облицювання автомобіля без ризику пошкодження м'яких елементів і облицювальних скоб. До складу набору входять 6 знімачів. Стане в нагоді в кожної автомайстерні і майстерні по ремонту автомагнітол. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.

Neo Tools 63-711 Нiж складаний з фiксатором та трапецивидним лезом

Neo Tools 63-711 Нiж складаний з фiксатором та трапецивидним лезом

300 грн*

Ніж з трапецієподібним лезом складаний NEO - це основний інструмент як для професіонала, так і для домашнього майстра. Двокомпонентна рукоятка забезпечує безпеку і комфорт під час роботи. Спеціальний курок оберігає лезо від випадкового закриття. Чохол з міцного нейлону полегшує зберігання і транспортування. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.