Про ERC

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистрибутор в Україні з 1995 року з власними перевіреними часом ефективними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів. З самого початку, з 90-х років піклування про традиції компанії не заважає створенню й впровадженню новацій, що забезпечує впевнені лідерські позициії ERC в країні.

ERC невпинно продовжує розвиток дистрибуції, розпочавши з електроніки, комп'ютерної та офісної техніки. Зараз до споживчої електроніки, комп’ютерної техніки і рішень для домогосподарств та підприємств  додано побутову техніку, телевізори, сучасні трендові і просто популярні товари електроніки, електрики, товари з новітніх сегментів геймінгу, електротранспорту, роботехніки, 3D принтерів, товарів для дітей, дитячих іграшок, транспорту тощо. ERC пропонує продукцію, ідеї та рішення як для державних та комерційних підприємств, так і для домогосподарств.

Група компаній ERC є помітним платником податків в держбюджет в масштабах країни, прибічником прозорих правил та загальних норм для всіх на ринку, роботодавцем, який гарантує офіційне працевлаштування та заробітну платню. Лише за результатами 2017 року від групи компаній ERC до держбюджету України надійшло понад 90 мільйонів доларів податків та зборів, і цей покажчик має бути значно більшим за результатами 2018-го року.  

Дистрибутор національного масштабу в Україні та зростаючим бізнесом в багатьох інших країнах (зокрема, Азербайджан, Арменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Польща, Узбекістан), ERC пропонує бізнес-партнерам найбільший асортимент якісних продуктів наявних на складі в Україні та у бізнес-партнерів, конкурентоспроможні умови для бізнесу, якісне виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу.

Ресурс і основа капіталу ERC  - це багаторічні напрацьовані досвід та репутація, орієнтована на взаємопорозуміння філософія співпраці, професійний колектив та розвинута мережа бізнес-партнерів всією територією України та інших країн. Партнери мають можливість працювати із спеціалізованою системою B2B, яка значно полегшує взаємодію. ERC виконує соціальну місію, створенням нових робочих місць та залученням до вдосконалення професійних навичок молодих фахівців. Вони часом потрапляють в компанію одразу після вищої школи, а після відповідного стажування отримують можливість продовжити роботу в ключових підрозділах ERC.

Класичну дворівневу систему дистрибуції продуктів і додаткових послуг (VAD модель) поєднано з тактикою продажів, яка запобігає "цінових війн".  ERC здійснює комерційну діяльність через бізнес-партнерів, до яких належать як національні та регіональні роздрібні мережі, власники незалежних магазинів та пректів, гуртові компанії, інтернет-магазини, системні інтегратори, так і фахівці у вузьких технологічних нішах та сегментах. Основою роботи ERC з партнерами є надання серії послуг на базі пропозицій рекомендованого набору якісних продуктів, їх постійна наявність на складі, персональний фахівець, особливі фінансові та логістичні умови, а також спеціальні програми просування, маркетингова, рекламна, інформаційна та технічна підтримка, навчання фахівців з продажів та інших співробітників компанії.

ERC просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини із провідними світовими виробниками, а також з компаніями-початківцями. Укладено офіційні дистриб'юторські контракти (деякі з них є ексклюзивними) на продаж устаткування та послуг з впевненими світовими лідерами у різних сегментах або перспективними постачальниками трендових, новітніх, проте якісних за виконанням, рішень.