Ігрові фігурки та приналежності

Знайдено 272 товара
Сортувати
Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Alley

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Alley

код товару: EU881120

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Alley, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Alley - швидка і спритна, подібно кішці, мчить на зустріч новим пригодам. Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Alley вміє залазити на будь-які перешкоди завдяки своїй лебідці. Іграшка також оснащена гаком на тросі, для допомоги іншим вантажівкам світу Rev&Roll.

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Rumble

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Rumble

код товару: EU881110

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Rumble, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Rumble - активний і веселий, подібно собаці, він завжди поруч зі своїм господарем, як справжній, вірний друг. Rumble допомагає своєму господареві Rev-у в усьому. Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Rumble вміє крутитися і виляти хвостом. Фігурка також повторює сценарій мультфільму і задня частина фігурки обертається.

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Rumble

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Rumble

код товару: EU881210

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів на вантажівках! У світ Rev & Roll! Зустрічайте Rumble, персонажа з мультфільму Rev&Roll. Rumble - швидкий, грайливий і вірний, подібно цуценяті, завжди поруч зі своїм другом і ніколи його не кидає. Фігурка Rumble виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Фігурка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Spitzer

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Spitzer

код товару: EU881230

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Spitzer, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Spitzer - великий, дуже дорослий для свого віку але трохи сором'язливий пожежник, подібно слонику, він завжди готовий допомагати друзям і гасити пожежі. Але і звичайно ж грати з водою, куди ж без цього. Фігурка Spitzer-а виготовлена ​​з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Машинка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Tipper

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Tipper

код товару: EU881150

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Tiper, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Tiper - дуже сильний, як конячка, вантажівка, який відмінно справляється з перевезенням будь-яких вантажів. Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Tiper може перевозити величезні предмети в своєму кузові і вивантажувати їх самостійно. Фігурка також оснащена механізмом,що дозволяє фігурці перекидати кузов вивантажуючи вантаж.

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Alley

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Alley

код товару: EU881220

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів на вантажівках! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Alley, персонажа з мультфільму Rev&Roll. Alley - швидка і спритна, подібно кішці, мчить на зустріч новим пригодам. Фігурка Alley виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Фігурка починає рух в перед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Crash

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Crash

код товару: EU881240

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev & Roll! Зустрічайте Crash, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Crash - найшвидший і стрибучий, подібно жабі, він завжди готовий до нових пригод. Фігурка Crash виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Машинка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Spitzer

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Spitzer

код товару: EU881130

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Spitzer-а, персонажа з нового мультсеріалу Rev & Roll. Spitzer - великий, відповідальний, але трошки сором'язливий пожежник! Подібно слону, він великий і грізний, але дуже добрий і милий. Він стежить за правилами поведінки з вогнем в світі Rev & Roll! Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Spitzer вміє гасити пожежі, а й з радістю розбризкує воду під час гри ! Іграшка оснащена водним баком , куди насправді можна залити воду що б розбризкувати її через бранзбойт.

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Tipper

Rev&Roll Ігрова фігурка Power-Up Tipper

код товару: EU881250

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Tipper, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Tipper - найсильніший і витривалий, подібно коню, він завжди готовий допомогти перевезти найважчі предмети. Фігурка Tipper виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Машинка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Crash

Rev&Roll Ігрова фігурка Mini Crash

код товару: EU881140

Порівняти (0) ›

Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev & Roll! Зустрічайте Crash, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Crash - швидкий гоночний автомобіль, який вміє відмінно стрибати . Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Crash вміє стрибати краще за всіх і вище всіх. Іграшка також оснащена механізмом дозволяє фігурці стрибати.

Gaya Фігурка Skyrim

Gaya Фігурка Skyrim "Dragonborn"

код товару: GE3452

2699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Драконорожденний з "The Elder Scrolls V: Skyrim" був увічнений цієї дуже докладної статуєю. З рішучістю в очах він стикається з будь-якою небезпечною загрозою, міцною хваткою свого меча і щита. Статуя прибл. 9,5 "дюймів, виготовлений з ПВХ і поставляється в декоративній віконній коробці.

Gaya Фігурка Mankind Divided Statue

Gaya Фігурка Mankind Divided Statue "Adam Jensen"

код товару: GE3223

2399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Адам Дженсен з «Deus: Ex» увічнений у вигляді 7,5-дюймового статуї. Статуя зображує Адама в атакуючій позі на вершині зруйнованого дрона, розмахуючи своїм збільшенням нанокераміченого клинка. Виготовлений з високоякісного ПВХ з ручним розписом і наклейками. Поставляється в декоративній віконній коробці.

Gaya Фігурка Uncharted

Gaya Фігурка Uncharted "Nathan Drake"

код товару: GE3222

2455 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Gaya Entertainment з гордістю представляє свою першу статую Натана Дрейка з успішної серії ігор Uncharted від Sony Computer Entertainment. Головний герой серіалу зображений біжать з намальованим пістолетом і готовим кинути свій грейферний гак з майстерні точністю, щоб подолати будь-які перешкоди. Як і у відеоіграх, Натан Дрейк одягнений в свою традиційну напівзакриту сорочку і носить свою вірну гвинтівку на спині. Через високий рівень деталізації, Натан виглядає так, ніби вийшов з гри і ожив.

Gaya Фігурка Darksiders

Gaya Фігурка Darksiders "Death"

код товару: GE2310

2455 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Darksiders II - це рольова відеогра, в якій гравець стрибає в персонажа Смерті, лідера Чотирьох Вершників, щоб воскресити людство і скасувати злочину, в яких звинувачував його брат Війна.

Jazwares Фігурка-брелок  Fortnite Figure Hanger Teknique S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Teknique S1

код товару: FNZ0010

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Teknique, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Raven S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Raven S1

код товару: FNZ0005

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Raven, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок  Fortnite Figure Hanger Ragnarok S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Ragnarok S1

код товару: FNZ0003

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Ragnarok, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Omega S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Omega S1

код товару: FNZ0004

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Omega, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Love Ranger S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Love Ranger S1

код товару: FNZ0008

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Love Ranger, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Dark Voyager S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Dark Voyager S1

код товару: FNZ0007

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Dark Voyager, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Cuddle Team Leader S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Cuddle Team Leader S1

код товару: FNZ0006

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Cuddle Team Leader, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Brite Bomber S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Brite Bomber S1

код товару: FNZ0002

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Brite Bomber, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Bandolier S1

Jazwares Фігурка-брелок Fortnite Figure Hanger Bandolier S1

код товару: FNZ0009

219 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Втілити в життя гострі відчуття з Королівської битви за допомогою фігурки-брелка Fortnite Figure Hangers Series 1. У набір входить фігурка-брелок персонажа Bandolier, висотою близько 8 см зі спеціальним карабіном, щоб ваш улюблений персонаж завжди був з вами, куди б не привели ваші пригоди. У серію входять: Brite Bomber, Ragnarok, Omega, Raven, Cuddle Team Leader, Dark Voyager, Love Ranger, Bandolier і Teknique, зберіть всіх культових героїв Fortnite з 1 серії Figure Hangers.

Fortnite Колекційна фігурка Solo  Battle Hound

Fortnite Колекційна фігурка Solo Battle Hound

код товару: FNT0071

588 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Артикульовані фігурки Solo Mode точно відображають образи віртуальних героїв. Деталі виконання (скіни), приладдя образів, зброя чи інструменти збирання ресурсів ідентичні віртуальним. Герой заввишки 10,2 см, що ідеально для залучення поза межами «Фортнайт» з іншим приладдям як для будівництва, так і застосування планерів, автомобілів та багато чого іншого. Герой: Бэттл Хаунд, ідентична копія персонажа гри. Має 25+ точок артикуляції, завдяки чому здатен відтворити найепічнішу позу або танок.