Фільтр
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Призначення
Тип роз'єму
Швидкість передачі
Дальність передачі
Модулі для комутаторівЗнайдено 134 товара:
Фільтр
Модулі для комутаторівЗнайдено 134 товара:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
  • очікується
Новинка
код товару: GESP
1490 грн*
є в наявності
MikroTik RBGESP – це мережевий гігабітний Ethernet-фільтр (грозозахист). Захищає мережеве обладнання від стрибків напруги, електричного розряду чи грози. Постачається у зовнішньому корпусі зі спеціальним заземлюючим кабелем. Підвищує надійність та дозволяє уникнути виходу з ладу розташованого на вулиці обладнання.
код товару: S-31DLC20D
1104 грн*
є в наявності
S-31DLC20D - SFP трансивер 1.25G з довжиною хвилі 1310nm і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція DDM. Можна обмінюватися данними за різними волокнами, що дозволяє використовувати з різних сторін каналу однакові оптичні модулі. Використовувати двонаправлені SFP модулі для створення нових мереж не потрібно, тому що йде перевитрата оптичного волокна
Новинка
код товару: CWDM-MUX8A
15686 грн*
є в наявності
MikroTik CWDM-MUX8A - це 8-ми портовий мультиплексор для використання з трансіверами SFP CWDM і SFP + CWDM. Цей пасивний пристрій MUX/DEMUX дозволяє об 'єднувати до 8-ми ВОЛС в одну з метою спрощення і зниження витрат на інсталяції ВОЛС великої протяжності. Технологія грубого спектрального ущільнення або мультиплексування оптичних каналів (CWDM) пропонує рішення для збільшення пропускної здатності існуючої інфраструктури ВОЛС шляхом багатоканальної передачі трафіку/поширення декількох довжин хвиль по одному оптоволокну і скорочення витрат на розгортання нових волоконно-оптичних ліній.
Новинка
код товару: PI-2
450 грн*
є в наявності
PoE-інжектор Netis PI1 повністю відповідає стандарту IEEE 802.3af і може працювати з усіма пристроями PD (Powered Devices), сумісними з IEEE 802.3af, а також розгалужувачами PoE, щоб розширити вашу мережу там, де необхідно розмістити PD, але немає доступу до розетки електроживлення. Крім різноманітних пристроїв PD, даний PoE-інжектор також підтримує точки доступу, IP-камери, телефони VoIP.
код товару: AXC763-10000S
4484 грн*
є в наявності
Ці надійні та гнучкі кабелі забезпечують наднизьку затримку для серверів, сховищ та комутаторів з короткими 10-гігабітними висхідними лініями зв'язку та мають довжину 3 м.
код товару: AXC761-10000S
2926 грн*
є в наявності
Ці надійні та гнучкі кабелі забезпечують наднизьку затримку для серверів, сховищ та комутаторів з короткими 10-гігабітними висхідними лініями зв'язку та мають довжину 1 м.
код товару: S+85DLC03D
2714 грн*
є в наявності
SFP + Трансівер MikroTik SFP + module 10G MM 300m 850nm Dual LC. Модуль S + 85DLC03D, здатний забезпечити передачу даних зі швидкістю до 10Gbit/s, на відстань до 300 метрів по багатомодовому оптичному волокні (Multi Mode), що має коннектор типу LC. При цьому, довжина хвилі, яка використовується у цьому трансивері, становить 850nm. Пристрій протестований та повністю сумісний з CCR1036-8G-2S+ та CCR1036-8G-2S+EM. S+85DLC03D також сумісний з SFP модулями від інших виробників.
код товару: S+RJ10
3174 грн*
є в наявності
SFP+модуль MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G. SFP + модуль для підключення, що забезпечує до 10 Гбіт/с при підключенні мідного кабелю до будь-яких пристроїв, що мають порт SFP +. На базі Marvell 88X3310P. Максимальне енергоспоживання не більше 2.4 Вт (10GBASE-T при кабелі 30 м). Сумісний лише з портами SFP +.
код товару: S-RJ01
1380 грн*
є в наявності
S-RJ01 - це мідний модуль RJ45 SFP 10/100 / 1000M, сумісний з більшістю гігабітних портів SFP, доступних на різних мережевих пристроях.
код товару: S-85DLC05D
897 грн*
є в наявності
S-85DLC05D - SFP трансивер 1.25G з довжиною хвилі 850nm і роз'ємом dual LC, довжина кабелю до 550 метрів для многомодного кабелю. Є функція DDM.
код товару: S-55DLC80D
1886 грн*
є в наявності
Це 1.25G SFP трансивер, який повністю відповідає промисловому стандарту Small Form-factor Pluggable. Підтримуваний температурний режим -40 ° C to + 85 ° C. Він працює в хвильовому спектрі 1550nm і здатний забезпечити передачу даних по одномодовим (Single Mode) оптичних ліній зв'язку, на відстані до 80 км. Має два роз'єми стандарту LC (Dual LC).
код товару: Q+85MP01D
2990 грн*
є в наявності
Оптичний трансивер QSFP + (40 Гбіт / с, 850 нм) організовує 4 незалежних повнодуплексних каналу з пропускною спроможністю кожного до 10 Гбіт / с і сукупної пропускною спроможністю 40 Гбіт / с.
код товару: GPeR
1421 грн*
є в наявності
MikroTik GPeR - повторювач для гігабітної пасивної мережі Ethernet. GPeR дозволяє подовжити кабель Ethernet до 1500 м. За допомогою додаткового транзитної ділянки
код товару: DPS-CB150-2PS
1104 грн*
є в наявності
Тип: Кабель ; Призначення: Для комутатора;
код товару: 331T/40KM
2160 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 40 км, а також простоту в установці.
код товару: 331T/20KM
1690 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
код товару: 331R/40KM
1382 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-U для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 40 км, а також простоту в установці.
код товару: 331R/20KM
1229 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-U для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
код товару: 436XT-BXU/40KM
7008 грн*
є в наявності
WDM трансивер SFP+ з 1 портом 10GBase-ER (Tx: 1270 нм, Rx: 1330 нм) для одномодового оптичного кабелю (до 40 км). Важливо: DEM-436XT-BXU працює на відстані до 40 км. Робота на більш коротких відстанях можлива тільки з використанням атенюатора (не входить в комплект поставки).
код товару: 211
816 грн*
є в наявності
SFP-Модуль з 1 портом 100Base-FX для багатомодового оптичного кабелю, харчування 3,3 (до 2 км).
код товару: J4858D
7192 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC, SFP; Дальність передачі: 550 м, 500 м, 275 м, 220 м.
код товару: DN-81004-01
1518 грн*
є в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: DN-81003-01
1233 грн*
є в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: 311GT
1042 грн*
є в наявності
Гігабітний SFP-трансивер DEM-311GT для багатомодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 850 нм, на відстані до 550 м, а також простоту в установці.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів