Фільтр
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Призначення
Тип роз'єму
Швидкість передачі
Дальність передачі
Модулі для комутаторівЗнайдено 129 товарів:
Фільтр
Модулі для комутаторівЗнайдено 129 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: AXC763-10000S
3847 грн*
є в наявності
Ці надійні та гнучкі кабелі забезпечують наднизьку затримку для серверів, сховищ та комутаторів з короткими 10-гігабітними висхідними лініями зв'язку та мають довжину 3 м.
код товару: AXC761-10000S
2489 грн*
є в наявності
Ці надійні та гнучкі кабелі забезпечують наднизьку затримку для серверів, сховищ та комутаторів з короткими 10-гігабітними висхідними лініями зв'язку та мають довжину 1 м.
код товару: S+85DLC03D
2616 грн*
є в наявності
SFP + Трансівер MikroTik SFP + module 10G MM 300m 850nm Dual LC. Модуль S + 85DLC03D, здатний забезпечити передачу даних зі швидкістю до 10Gbit/s, на відстань до 300 метрів по багатомодовому оптичному волокні (Multi Mode), що має коннектор типу LC. При цьому, довжина хвилі, яка використовується у цьому трансивері, становить 850nm. Пристрій протестований та повністю сумісний з CCR1036-8G-2S+ та CCR1036-8G-2S+EM. S+85DLC03D також сумісний з SFP модулями від інших виробників.
код товару: S+RJ10
2938 грн*
є в наявності
SFP+модуль MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G. SFP + модуль для підключення, що забезпечує до 10 Гбіт/с при підключенні мідного кабелю до будь-яких пристроїв, що мають порт SFP +. На базі Marvell 88X3310P. Максимальне енергоспоживання не більше 2.4 Вт (10GBASE-T при кабелі 30 м). Сумісний лише з портами SFP +.
код товару: XS+31LC10D
6521 грн*
є в наявності
Цей трансивер є прямим оновленням попереднього модуля 10G SFP + 10 км: Додана підтримка 25G SFP28. Ідеально підходить для маршрутизатора підключення CCR2004-1G-12S + 2XS і будь-яких інших багатопортових пристроїв.
код товару: S-RJ01
1207 грн*
є в наявності
S-RJ01 - це мідний модуль RJ45 SFP 10/100 / 1000M, сумісний з більшістю гігабітних портів SFP, доступних на різних мережевих пристроях.
код товару: S-85DLC05D
785 грн*
є в наявності
S-85DLC05D - SFP трансивер 1.25G з довжиною хвилі 850nm і роз'ємом dual LC, довжина кабелю до 550 метрів для многомодного кабелю. Є функція DDM.
код товару: S-55DLC80D
1650 грн*
є в наявності
Це 1.25G SFP трансивер, який повністю відповідає промисловому стандарту Small Form-factor Pluggable. Підтримуваний температурний режим -40 ° C to + 85 ° C. Він працює в хвильовому спектрі 1550nm і здатний забезпечити передачу даних по одномодовим (Single Mode) оптичних ліній зв'язку, на відстані до 80 км. Має два роз'єми стандарту LC (Dual LC).
код товару: S-31DLC20D
966 грн*
є в наявності
S-31DLC20D - SFP трансивер 1.25G з довжиною хвилі 1310nm і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція DDM. Можна обмінюватися данними за різними волокнами, що дозволяє використовувати з різних сторін каналу однакові оптичні модулі. Використовувати двонаправлені SFP модулі для створення нових мереж не потрібно, тому що йде перевитрата оптичного волокна
код товару: Q+85MP01D
2616 грн*
є в наявності
Оптичний трансивер QSFP + (40 Гбіт / с, 850 нм) організовує 4 незалежних повнодуплексних каналу з пропускною спроможністю кожного до 10 Гбіт / с і сукупної пропускною спроможністю 40 Гбіт / с.
код товару: GPeR
1244 грн*
є в наявності
MikroTik GPeR - повторювач для гігабітної пасивної мережі Ethernet. GPeR дозволяє подовжити кабель Ethernet до 1500 м. За допомогою додаткового транзитної ділянки
код товару: LAPPI30W-EU
1374 грн*
є в наявності
Гігабітний POE-інжектор LINKSYS LAPPI30W з потужністю 30 Вт, підтримкою стандартів 802.3at Gigabit PoE+ та TAA допоможе заощадити кошти і час на інсталяцію провідної мережі, знижуючи вартість проводки змінного струму за рахунок використання стандартного кабелю Cat5e для передачі живлення і даних на пристрої PoE і PoE+.
код товару: S-3553LC20D
2979 грн*
є в наявності
S-3553LC20D - це пара SFP трансіверов: S-35LC20D - 1.25G одномодовий оптичний SFP модуль з роз'ємом LC, довжини хвиль T1310nm / R1550nm, який працює на кабелі довжиною до 20 км і підтримує DDM. S-53LC20D - 1.25G одномодовий оптичний SFP модуль з роз'ємом LC, довжини хвиль T1550nm / R1310nm, який працює на кабелі довжиною до 20 км і підтримує DDM. Модуль сумісний з RB260GS, RB2011iLS, RB2011iLS-IN, RB2011UiAS-IN, RB2011UiAS-РМ, RB2011UiAS-2HnD, RB2011UiAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S, CRS125-24G-1S-IN, CRS125-24G-1S-RM і CRS125-24G-1S-2HnD-IN і іншим аналогічний обладнанням.
код товару: RBPOE
145 грн*
є в наявності
Недорогий PoE-інжектор для живлення пристроїв PoE через Passive PoE. Просто підключіть джерело живлення до інжектору, а потім за допомогою кабелю Ethernet підключіть інжектор до пристрою RouterBOARD. Допомагає зменшити кількість проводів, що ведуть до пристрою. Для використання з RouterBOARDS, які підтримують харчування PoE 10-28 В, вхідна напруга має бути не менше 18 В, щоб компенсувати будь-які втрати в кабелях.
код товару: RBGPOE
262 грн*
є в наявності
MikroTik Gigabit PoE - адаптер для живлення будь-якого RouterBOARD через Gigabit Ethernet. Просто підключіть джерело живлення, а потім використовуйте Ethernet кабель для підключення інжектора до пристрою RouterBOARD. Підходить для використання з будь-якими RouterBOARD, який підтримує 9-48В PoE. 18-57V; PIN 4,5 18-57V; PIN 7,8 RETURN.
код товару: DPS-CB150-2PS
926 грн*
є в наявності
Тип: Кабель ; Призначення: Для комутатора;
код товару: 331T/40KM
1811 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 40 км, а також простоту в установці.
код товару: 331T/20KM
1417 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
код товару: 331R/40KM
1159 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-U для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 40 км, а також простоту в установці.
код товару: 331R/20KM
1030 грн*
є в наявності
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-U для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
код товару: 436XT-BXD/40KM
5997 грн*
є в наявності
WDM трансивер SFP+ з 1 портом 10GBase-ER (Tx: 1330 нм, Rx: 1270 нм) для одномодового оптичного кабелю (до 40 км). Важливо: DEM-436XT-BXD працює на відстані до 40 км. Робота на більш коротких відстанях можлива тільки з використанням атенюатора (не входить в комплект поставки).
код товару: 436XT-BXU/40KM
5877 грн*
є в наявності
WDM трансивер SFP+ з 1 портом 10GBase-ER (Tx: 1270 нм, Rx: 1330 нм) для одномодового оптичного кабелю (до 40 км). Важливо: DEM-436XT-BXU працює на відстані до 40 км. Робота на більш коротких відстанях можлива тільки з використанням атенюатора (не входить в комплект поставки).
код товару: 211
684 грн*
є в наявності
SFP-Модуль з 1 портом 100Base-FX для багатомодового оптичного кабелю, харчування 3,3 (до 2 км).
код товару: J4858D
7192 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC, SFP; Дальність передачі: 550 м, 500 м, 275 м, 220 м.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів