Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Призначення
Тип роз'єму
Швидкість передачі
Дальність передачі
Модулі для комутаторів
Знайдено 124 товара:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: DIS-RK200G
немає в наявності
Де купити
Комплект DIS-RK200G призначений для монтажу комутаторів серії DIS-200G в 19-дюймову стійку. Даний комплект включає в себе 2 кріпильних кронштейна і 8 гвинтів.
код товару: DIS-PWR40AC
немає в наявності
Де купити
Зовнішній адаптер живлення AC (40 Вт) для комутатора DIS-200G-12S.
код товару: 436XT-BXD/40KM
4 584 грн*
WDM трансивер SFP+ з 1 портом 10GBase-ER (Tx: 1330 нм, Rx: 1270 нм) для одномодового оптичного кабелю (до 40 км). Важливо: DEM-436XT-BXD працює на відстані до 40 км. Робота на більш коротких відстанях можлива тільки з використанням атенюатора (не входить в комплект поставки).
код товару: 436XT-BXU/40KM
4 486 грн*
WDM трансивер SFP+ з 1 портом 10GBase-ER (Tx: 1270 нм, Rx: 1330 нм) для одномодового оптичного кабелю (до 40 км). Важливо: DEM-436XT-BXU працює на відстані до 40 км. Робота на більш коротких відстанях можлива тільки з використанням атенюатора (не входить в комплект поставки).
код товару: 211
584 грн*
SFP-Модуль з 1 портом 100Base-FX для багатомодового оптичного кабелю, харчування 3,3 (до 2 км).
код товару: J4858D
7 192 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC, SFP; Дальність передачі: 550 м, 500 м, 275 м, 220 м.
код товару: DN-81201
1 763 грн*
немає в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: DN-81004-01
928 грн*
немає в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: DN-81004
928 грн*
немає в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: DN-81003-01
696 грн*
немає в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: DN-81003
696 грн*
немає в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: DN-81101
696 грн*
немає в наявності
Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
код товару: 431XT
1 038 грн*
Трансівер SFP + DEM-431XT для багатомодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP + (Enhanced Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 850 нм, на відстані до 300 м, а також простоту в установці. DEM-431XT пропонує користувачам широкі можливості підключення до мереж 10 Gigabit Ethernet при роботі в дата-центрах і при вирішенні завдань провайдерів телекомунікаційних послуг.
код товару: 311GT
649 грн*
Гігабітний SFP-трансивер DEM-311GT для багатомодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 850 нм, на відстані до 550 м, а також простоту в установці.
код товару: 312GT2
649 грн*
Гігабітний SFP-трансивер DEM-312GT2 для багатомодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 1310 нм, на далекі відстані до 2 км (кабель 50/125 мкм) або до 1 км (кабель 62,5 / 125 мкм), а також простоту в установці.
код товару: 330R/10KM
699 грн*
Двонаправлені гігабітні SFP-трансивери DEM-330T і DEM-330R (працюють в парі) для одномодового оптичного кабелю розроблені для установки в порти SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевих пристроїв з метою прийому і передачі даних по оптоволоконному кабелю. Дані трансивери виконані в компактному корпусі і забезпечують високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 10 км, а також простоту в установці.
код товару: 330T/10KM
1 149 грн*
Тип: Трансівер; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: IEEE-802.3z, 1000Base-BX-D; Дальність передачі: 10 км.
код товару: 432XT
2 243 грн*
немає в наявності
Трансівер SFP + DEM-432XT для одномодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP + (Enhanced Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 1310 нм, на далекі відстані до 10 км, а також простоту в установці. DEM-432XT пропонує користувачам широкі можливості підключення до мереж 10 Gigabit Ethernet при роботі в дата-центрах і при вирішенні завдань провайдерів телекомунікаційних послуг.
код товару: DN-81210
5 800 грн*
немає в наявності
Трансівери DIGITUS® 10G Mini GBIC SFP забезпечують найвищу якість і надійність. Модуль надає прекрасну можливість розширити гігабітний мережевий комутатор додатковим з'єднанням RJ45. Завдяки можливості «гарячої» заміни можна встановити модуль без переривання мережевого трафіку або перезавантаження пристрою. Крім того, відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність з існуючими виробниками мережевих комутаторів. Він сумісний зі стандартами 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000Base-T, як зазначено в IEEE 802.3.
код товару: DN-81200
1 791 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Стандарт PoE: IEEE 802.3ae; Дальність передачі: 300 м.
код товару: DN-81005-01
1 174 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45; Стандарт PoE: IEEE-802.3z; Дальність передачі: 100 м.
код товару: DN-81010
1 011 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 550 м.
код товару: DN-81011
933 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 20 км.
код товару: DN-95102-1
1 312 грн*
Тип: РоЕ-інжектор; Призначення: Для питания через PoE; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с, 10 Гбіт/с, 100 Мбіт/с; Стандарт PoE: IEEE 802.3af;
Каталог товарів