Модулі для комутаторів

Знайдено 103 товара
Сортувати
HP HPE StoreFabric 16Gb FC/10GbE 100m SR SFP+ Transceiver

HP HPE StoreFabric 16Gb FC/10GbE 100m SR SFP+ Transceiver

код товару: H6Z42A

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с, 16 Гбіт/сек; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 100 м.

D-Link Блок живлення DIS-PWR180AC для коммутатора DIS-200G-12PS

D-Link Блок живлення DIS-PWR180AC для коммутатора DIS-200G-12PS

код товару: DIS-PWR180AC

3146 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Зовнішній адаптер живлення AC (180 Вт) D-Link DIS-PWR180AC для комутатора DIS-200G-12PS.

D-Link SFP-Трансівер DEM-312GT2 1x1000BaseSX MM 2км, DDM, LC

D-Link SFP-Трансівер DEM-312GT2 1x1000BaseSX MM 2км, DDM, LC

код товару: DEM-312GT2/DD

682 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 2 км.

Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

код товару: DS-SFP-FC8G-SW=

7800 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 8 Гбит/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 500 м.

Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

код товару: GLC-LH-SMD-RF

17910 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.

D-Link Модуль DGS-712 1port 1000BaseT SFP

D-Link Модуль DGS-712 1port 1000BaseT SFP

код товару: DGS-712

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: SFP; Дальність передачі: 100 м.

D-Link DPE-302GE

D-Link DPE-302GE

код товару: DPE-302GE

1528 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: PoE-Репитер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 100 Мбіт/с; Тип роз'єму: PoE; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x;

D-Link DEM-331T/20KM/DD

D-Link DEM-331T/20KM/DD

код товару: DEM-331T/20KM/DD

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Тип роз'єму: LC;

D-Link DEM-331R/20KM/DD

D-Link DEM-331R/20KM/DD

код товару: DEM-331R/20KM/DD

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Тип роз'єму: LC;

D-Link DEM-330T/DD

D-Link DEM-330T/DD

код товару: DEM-330T/DD

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Дальність передачі: 10 км.

D-Link DEM-330R/DD

D-Link DEM-330R/DD

код товару: DEM-330R/DD

756 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Дальність передачі: 10 км.

D-Link DEM-211/DD

D-Link DEM-211/DD

код товару: DEM-211/DD

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер;

D-Link DEM-431XT-DD

D-Link DEM-431XT-DD

код товару: DEM-431XT-DD

Порівняти (0) ›

Серія 10G SFP + Module D-Link - це трансивери з можливістю гарячої заміни, які встановлюються в порти SFP + комутаторів і забезпечують роботу мереж Ethernet на швидкості 10 Гбіт/с. Трансивери пропонують користувачам широкі можливості підключення до мереж 10-гігабітного Ethernet і призначені для дата-центрів, приміщень, для розміщення комутаційного обладнання, а також вирішення завдань провайдерів телекомунікаційних послуг.

Cisco Catalyst 2960-X FlexStack PlusStackingMod opt REMANUFACTURED

Cisco Catalyst 2960-X FlexStack PlusStackingMod opt REMANUFACTURED

код товару: C2960X-STACK-RF

21510 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: Модуль стекування; Призначення: Для комутатора;

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

код товару: GLC-FE-100FX=

7500 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: 100BASE-FX; Дальність передачі: 2 км.

Tenda Гігабітний PoE-інжектор

Tenda Гігабітний PoE-інжектор

код товару: PoE30G-AT

Порівняти (0) ›

За допомогою адаптера PoE30G-AT дані і електроживлення подаються в одному кабелі 5-ї категорії (або вище) від пристроїв, що не підтримують технологію PoE. Це дозволяє позбутися від необхідності пошуку розетки в тих місцях, де її немає або іншого джерела живлення. Стандарти і протоколи IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3atStandard. Підтримує живлення пристроїв сумісних із IEEE802.3af IEEE802.3at Standard.

Tenda PoE-Інжектор 15W (Max. 48VDC) 1xFE, 1xFE PoE

Tenda PoE-Інжектор 15W (Max. 48VDC) 1xFE, 1xFE PoE

код товару: PoE15F

Порівняти (0) ›

Tenda PoE15F - PoE адаптер. Передача живлення та інформації за технологією PoE для легкого розширення мережі. Сумісність і живлення інших пристроїв за стандартом IEEE 802.3af. Порт PoE забезпечує живлення на відстані до 100 метрів. Підтримка технології Plug and Play: проста установка, не потрібно налаштовувати.

Cisco Трансівер SFP 1000BASE-T Gigabit Ethernet

Cisco Трансівер SFP 1000BASE-T Gigabit Ethernet

код товару: GLC-T=

13500 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Трансівер SFP Cisco 1000BASE-T Gigabit Ethernet. Інтерфейс: 10/100/1000 Gigabit Ethernet.

TP-LINK PoE-Інжектор 2x1GE, 48V DC, 15.4W

TP-LINK PoE-Інжектор 2x1GE, 48V DC, 15.4W

код товару: TL-POE150S

539 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: РоЕ-інжектор; Тип роз'єму: LAN, PoE, роз'єм живлення; Стандарт PoE: IEEE 802.3af; Дальність передачі: 100 м.

TP-LINK PoE-Спліттер 2x1GE, 5/9/12V, 15.4W

TP-LINK PoE-Спліттер 2x1GE, 5/9/12V, 15.4W

код товару: TL-POE10R

365 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Спліттер PoE TL-POE10R повністю підтримує стандарт IEEE 802.3af і може працювати з усіма джерелами і адаптерами живлення PoE на базі IEEE 802.3af, включаючи такі пристрої, як TL-SG3424P, TL-SF1008P або TL-POE150S. Спліттер забезпечує живлення з вихідною напругою в 12В, 9В або 5В в тих місцях, де відсутні електричні розетки, і де вам може знадобитися установка таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони і т.д.

TP-LINK PoE-Спліттер + PoE-Інжектор, 2шт

TP-LINK PoE-Спліттер + PoE-Інжектор, 2шт

код товару: TL-POE200

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір TL-POE200 призначений для передачі живлення і даних по кабелю Ethernet до пристроїв Ethernet, що знаходяться на відстані до 100 м. В набір входять два пристрої Рое: інжектор, що передає дані і живлення по кабелю Ethernet, та спліттер, що встановлюється на іншому кінці кабелю, який знову розподіляє їх по двом різним кабелям у напрямку до пристроїв Ethernet. Ця функція дуже зручна і дозволяє користувачам встановлювати точки доступу, IP камери і телефони в найбільш підходящих з точки зору продуктивності і якості з'єднання місцях, незалежно від того, чи є поблизу розетка.

Alcatel Lucent 10 Gigabit Ethernet optical transceiver 1310 nm

Alcatel Lucent 10 Gigabit Ethernet optical transceiver 1310 nm

код товару: 10G-XFP-LR

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Дальність передачі: 10 км.

Alcatel Lucent 10 Gigabit Ethernet optical transceiver 850 nm

Alcatel Lucent 10 Gigabit Ethernet optical transceiver 850 nm

код товару: 10G-XFP-SR

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Дальність передачі: 300 м.

D-Link SFP-Трансивер DEM-302S-BXD 1000BaseBX-D SM WDM 2km, LC

D-Link SFP-Трансивер DEM-302S-BXD 1000BaseBX-D SM WDM 2km, LC

код товару: DEM-302S-BXD

380 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Призначення: для одномодового оптичного кабелю; Швидкість передачі: 1 Гбіт/с; Дальність передачі: 2 км.