Вендори

Micro Focus є одним із найбільших у світі постачальників програмного забезпечення для підприємств. Мicro Focus розробляє критично важливі технології та надає послуги з підтримки, які допомагають тисячам клієнтів по всьому світу керувати ІТ-ресурсами своїх компаній, щоби працювати та трансформуватися одночасно. Детальніше

Про вендора

Micro Focus – глобальна мультинаціональна компанія, що базується в Ньюбері (Беркшир), Англія. Це компанія з 40-річним досвідом надання корпоративних програмних рішень та їхньої підтримки, які допомагають клієнтам швидко впроваджувати інновації з мінімальними ризиками. Завдяки широкому портфоліо Micro Focus компанії можуть реалізовувати ключові стратегії, необхідні для керування та процвітання організації в цифровому світі.

 

Лінійка продуктів Micro Focus налічує понад 800 рішень. Портфель рішень постійно розширюється, зокрема завдяки злиттю та поглинанню таких корпорацій, як-от Borland, Net IQ, Novell, Hewlett Packard Enterprise. В об’єднаному портфелі програмного забезпечення Micro Focus наявні групи рішень, які забезпечують DevOps-підхід компанії, тобто безперервність бізнесу організацій, а саме:

 

CyberRes – це виділений напрям бізнесу компанії Micro Focus, що займається створенням продуктів і сервісів у сфері інформаційної безпеки. У межах CyberRes було об'єднано всі продукти для кіберстійкості та безпеки ІТ-систем. Назва підрозділу відображає нову глобальну ідеологію продуктів для забезпечення кіберстійкості (Cyber Resiliency). У цій групі продуктів є такі рішення: SIEM ArcSight, Fortify (SAST | DAST), інструменти для шифрування даних Voltage тощо).

 

Application Delivery Management – це підрозділ, який надає компаніям інструменти для розробки застосунків і забезпечення їхнього життєвого циклу (автоматизація навантажувального / функціонального тестування / рішення для командної розробки тощо).

 

IT Operations Management – рішення Micro Focus для керування ІТ-сервісами, що автоматизують критично важливі ІТ-процеси, даючи змогу ІТ стати центром передових цифрових технологій. Із виходом нової платформи автоматизації операційної діяльності Micro Focus OPTIC (Operations Platform for Transformation, Intelligence and Cloud), яка здатна поєднувати такі ІТ-рішення, як Service Manager, моніторинг ІТ-інфраструктури та застосунків, надання широкого набору можливостей для керування не тільки ІТ-експлуатацією на основі підходів ITIL, ITSM.

 

AI Data Analytics & Governance: інструментарій для роботи з великими даними (аналітика неструктурованих даних: аудіо-, відео-, текстових даних, графічних ресурсів у режимі реального часу, системи резервного копіювання та аварійного відновлення даних у складних та різнорідних ІТ-середовищах, керування інформаційними ресурсами підприємства тощо).

 

Application Modernization & Connectivity. Модернізація програм допоможе спиратися на перевірені інвестиції в ІТ, на які покладаються щодня. Забезпечте постійну цінність, керуючи швидкоплинним і постійно мінливим ІТ-ландшафтом. Впроваджуйте інновації якомога швидше з меншим ризиком, трансформуючи основні бізнес-застосунки, процеси та інфраструктуру – від мейнфрейму до хмари. Цінуйте вже наявну функціональність і надійність програми, яка працює так само добре та надійно, як і будь-які нові програми. Micro Focus називає це здатністю керувати бізнесом і перетворювати, нічого не ламаючи. Micro Focus пропонує платформу для розробників мовою програмування Cobol із можливістю запуску програм Cobol у хмарному сервісі Microsoft Azure.

Публікації

Новини
Огляди
15.02.2023
Маємо новини для партнерів та клієнтів Micro Focus!
02.02.2023
Компанію Micro Focus було нагороджено відзнакою Gartner Peer Insights «Вибір клієнтів 2022 року» у галузі маскування даних за рішення CyberRes Voltage SecureData.
31.01.2023
У разі виникнення питань - звертайтеся на marketing@erc.ua
19.07.2021
Рішення ArcSight дає змогу спеціалістам із безпеки використовувати єдину платформу для підвищення ефективності кіберзахисту, виявлення загроз та реагування на них, застосовуючи багаторівневу аналітику та автоматизацію.
04.12.2020
Тренд останнього п’ятиріччя – робота з великим обсягом даних. Дані ­­­будь-де – починаючи від ритейл-крамниць, закінчуючи потужними та складними інформаційними системами. Їх так багато, що інколи деякими нехтують через брак часу для...
21.05.2020
Уявіть великий бізнес із непоганим прибутком, чималим штатом та кількома філіями, наприклад, у сфері роздрібної торгівлі. У його IT-департаменті є великі обсяги даних, зокрема платіжних. Та от приймають у компанію нового співробітника...
07.10.2019
Безпековий підхід у тестуванні програмного забезпечення продуктами Micro Focus.
Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів