Продукція Same Toy

Same Toy Набір для гри з піском - Жовтий (3 од.)

код товару: B001-1Ut-2

39 грн*

Набір для гри у піску із базовими елементами створений Same Toy спеціально для найменших дітей. У наборі дитина знайде: відерце із ручкою, лопатку і граблі. ложечка. Із таким комплектом можна копати пісок, гребти землю, переносити воду у відерці, засипати у нього пісок і робити пасочки. Розмір відерця: 8х12х8 см (ШхВхД). Набір розвиватиме дрібну моторику, сприйняття кольорів, форм, мислення, а також комунікаційні навички. Іграшки вироблені із міцної яскравої пластмаси. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Набір для гри з піском - Рожевий (3 од.)

код товару: B001-1Ut-4

39 грн*

Маленький набір для гри у піску створений Same Toy спеціально для найменших дітей. У наборі 3 основних елемента – відерце із ручкою, сито і ложечка. Із таким комплектом можна копати пісок, просіювати його, засипати у відерце і робити пасочки. Набір розвиватиме дрібну моторику, сприйняття кольорів, форм, мислення, а також комунікаційні навички. Іграшки вироблені із міцної яскравої пластмаси. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Іграшка для пісочниці Лопатка (зелена)

код товару: B017-1Ut-1

59 грн*

Велика, міцна та зручна лопатка від Same Toy – важливий атрибут у іграх на пляжі та пісочниці. Граючи із друзями у «Будівельника», діти легко та швидко зможуть вирити яму, побудувати замок, гараж для машинки, трасу, і навіть місто! Лопатка зеленого кольору, вироблена із міцного пластику. Її ручка - із натурального дерева, воно чудово оброблене та безпечне. Довжина лопатки – 55 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Іграшка для пісочниці Лопатка (рожева)

код товару: B017-1Ut-2

59 грн*

Велика, міцна та зручна лопатка від Same Toy – важливий атрибут у іграх на пляжі та пісочниці. Граючи із друзями у «Будівельника», діти легко та швидко зможуть вирити яму, побудувати замок, гараж для машинки, трасу, і навіть місто! Лопатка рожевого кольору, вироблена із міцного пластику. Її ручка - із натурального дерева, воно чудово оброблене та безпечне. Довжина лопатки – 55 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Іграшка для пісочниці Лопатка (жовта)

код товару: B017-1Ut-4

59 грн*

Велика, міцна та зручна лопатка від Same Toy – важливий атрибут у іграх на пляжі та пісочниці. Граючи із друзями у «Будівельника», діти легко та швидко зможуть вирити яму, побудувати замок, гараж для машинки, трасу, і навіть місто! Лопатка жовтого кольору, вироблена із міцного пластику. Її ручка - із натурального дерева, воно чудово оброблене та безпечне. Довжина лопатки – 55 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Іграшка для пісочниці Лопатка (блакитна)

код товару: B017-1Ut-3

59 грн*

Велика, міцна та зручна лопатка від Same Toy – важливий атрибут у іграх на пляжі та пісочниці. Граючи із друзями у «Будівельника», діти легко та швидко зможуть вирити яму, побудувати замок, гараж для машинки, трасу, і навіть місто! Лопатка голубого кольору, вироблена із міцного пластику. Її ручка - із натурального дерева, воно чудово оброблене та безпечне. Довжина лопатки – 55 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Іграшка Насадка-подовжувач на водопровідний кран Same Toy Big Ear

код товару: 9003Ut

59 грн*

Дитина точно не забуватиме мити руки, якщо у ванній буде встановлена така іграшка. Цікавий пристрій легко кріпиться до будь-якого крана. Дитині буде цікаво спостерігати, як ллється вода, немов з водної гірки в аквапарку. Іграшка виготовлена з безпечного нетоксичного пластику. Для дітей від 18 місяців.

Same Toy Машинка Model Car Спорткар (жовтий)

код товару: SQ80992-Aut-5

69 грн*

Яскрава іграшкова модель спорткара жовтого кольору. Така машинка стане чудовим подарунком хлопчикам, що колекціонують машинки або полюбляють фільми про героїв, що їздять на швидких авто. Іграшкова машина із рухомими колесами, вироблена із металу та пластику. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х1,5 см. Постачається у картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Спорткар (зелений)

код товару: SQ80992-Aut-2

69 грн*

Усі хлопчики будуть у захваті від іграшкової моделі спорткара зухвалого дизайну. Яскрава модель зеленого кольору поповнить колекцію спортивних машинок дітей, що цікавляться фільмами про швидкість. Іграшковий автомобіль із рухомими колесами, вироблений із металу та пластику. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х1,5 см. Постачається у картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Спорткар (червоний)

код товару: SQ80992-Aut-4

69 грн*

Яскрава червона спортивна машинка – обов’язковий елемент колекції іграшкових машин кожного малюка! Такий стильний спорткар наче з культових фільмів про швидкість. Іграшка вироблена із металу та пластмаси, колеса вільно обертаються – тому з нею сміливо можна грати у перегони з друзями. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х1,5 см. Постачається у картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Спорткар (помаранчевий)

код товару: SQ80992-Aut-3

69 грн*

Вишуканий стиль італійських спорткарів втілений у іграшковій гоночній машинці від Same Toy. Яскравий та оригінальний дизайн буде до вподоби малюкам, що полюбляють грати у перегони з друзями. Іграшковий автомобіль вироблений із металу та пластику, колеса вільно обертаються. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х1,5 см. Постачається у картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Спорткар (сірий)

код товару: SQ80992-Aut-6

69 грн*

Стильний дизайн спорткара агента 007 втілений у мініатюрній копії іграшкового автомобіля. Така машинка сподобається маленьким хлопчикам, що захоплюються фільмами про сміливих та відважних героїв. Іграшковий автомобіль із рухомими колесами, вироблений із металу та пластику. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х1,5 см. Постачається у картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Спорткар (синій)

код товару: SQ80992-Aut-1

69 грн*

Точна копія закритого кабріолету BMW M6 блакитного кольору. Модель вироблена у масштабі 1:64 і посяде гідне місце у колекції спорткарів або стане улюбленою іграшковою машиною у хлопчиків. Грайте з друзями у перегони та перемагайте! Іграшковий автомобіль із рухомими колесами, вироблений із металу та пластику. Розміри машинки – 7х3х1,5 см. Постачається у картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Мильні бульбашки Bubble Gun Кока-кола (помаранчевий)

код товару: 813Ut-2

69 грн*

Рецепт гарного настрою – набір для видування мильних бульбашок від Same Toy. Така проста іграшка чудово впливає на розвиток дітей, не перенавантажує їх нервову систему і залишає місце фантазії. У комплекті: пістолет «Фанта» для запуску мильних бульбашок, пляшечка із готовим мильним розчином, рідина-концентрат та ємність для розчину. Гра з літаючими бульбашками покращує зорове сприйняття, координує рухи дитини (бульбашки можна лопати ногами, руками, головою). Мильні бульбашки подарують радість не тільки дітям, а і всім оточуючим. Найменші розвиватимуть і тактильну чутливість, а їх настрій неодмінно покращиться. Запускати бульбашки можна будь-де і будь-коли. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Армія САУ (блістер)

код товару: SQ80993-8Ut-6

69 грн*

Іграшкова модель самохідної артилерійської установки стане головною фігурою ігор серед хлопчиків, які захоплюються технікою. Модель вироблена у масштабі 1:64 і точно повторює дизайн справжньої САУ. Довжина машинки 6,5 см, зброя на даху обертається. Така іграшка – знахідка для хлопчиків, які полюбляють грати у військових та захисників. Разом із своїми героями, дітлахи вчаться бути мужніми, цілеспрямованими та сміливими. Окрім ігрової, іграшка має і колекційну цінність. Постачається у блістерній упаковці. Рекомендований вік: 3+

Same Toy Мильні бульбашки Bubble Gun зі світлом (жовтий)

код товару: 907AUt-1

69 грн*

Мильні бульбашки від Same Toy – запорука гарною настрою дітлахів та усіх оточуючих! Така проста іграшка чудово впливає на розвиток дітей, не перенавантажує їх нервову систему і залишає місце фантазії. У комплекті: жовтий пістолет для запуску мильних бульбашок і пляшечка із готовим мильним розчином. При натисканні на кнопку - пістолет світитиметься неоновими кольорами, а через прозорий корпус видно механізм, який малюки залюбки досліджуватимуть. Гра з літаючими бульбашками покращує зорове сприйняття, координує рухи дитини (бульбашки можна лопати ногами, руками, головою). Мильні бульбашки подарують радість усім. Діти розвиватимуть тактильну чутливість, їх настрій неодмінно покращиться. Запускати бульбашки можна будь-де і будь-коли. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Мильні бульбашки Bubble Gun зі світлом (рожевий)

код товару: 907AUt-2

69 грн*

Подаруйте дітлахам яскраву іграшку, що завжди забезпечить гарним настроєм та позитивними емоціями! Пістолет для мильних бульбашок у прозорому рожевому корпусі світиться неоновими кольорами. У набір також входить пляшечка із готовим мильним розчином. Мильні бульбашки від Same Toy – запорука гарною настрою дітлахів та усіх оточуючих! Гра з літаючими бульбашками покращує зорове сприйняття, координує рухи дитини (бульбашки можна лопати ногами, руками, головою). Мильні бульбашки подарують радість усім. Діти розвиватимуть тактильну чутливість, їх настрій неодмінно покращиться. Запускати бульбашки можна будь-де і будь-коли. Для дітей від 3-х років.

Same Toy Мильні бульбашки Bubble Gun зі світлом (зелений)

код товару: 907AUt-3

69 грн*

Яскравий зелений пістолет-генератор мильних бульбашок із світлом від Same Toy! У набір також входить пляшечка із готовим мильним розчином. Міцний, легкий та напівпрозорий матеріал, незвична форма захопить уяву вашого малюка, та подарує йому не лише емоції, а й казковий світ. Опустіть насадку пістолета у ємність із розчином і починайте швидко натискати на кнопку. Із пістолета почнуть вилітати мильні бульбашки, а сама іграшка сяятиме неоновими кольорами. З нею можна грати вдень і вночі, у будь-яку погоду та будь-де! Для дітей від 3-х років.

Same Toy Машинка Model Car Поліція (зелена)

код товару: SQ80992-But-5

69 грн*

Міні-модель поліцейської машинки. Автомобіль невеликий, точно сподобається діткам, котрі збирають колекцію міні-моделей. Іграшка виготовлена з пластику і металу. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х2 см. Рекомендований вік: 3+.

Same Toy Машинка Model Car Поліція (чорна)

код товару: SQ80992-But-3

69 грн*

Чорна машинка виглядає не просто як автомобіль поліцейських, а ніби спорткар для супергероїв екшн-фільмів. Іграшка точно сподобається діткам, котрі збирають колекцію міні-моделей. Іграшка виготовлена з пластику і металу. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х2 см. Для дітей від трьох років.

Same Toy Машинка Model Car Армія Вертоліт (блістер)

код товару: SQ80993-8Ut-1

69 грн*

Модель військового гелікоптера від виробника іграшок Same Toy. Іграшка має реалістичний вигляд, лопаті обертаються. Матеріали - метал та пластик. Гелікоптер вироблений у масштабі 1:64, довжина 10 см. Така іграшка – знахідка для хлопчиків, що цікавляться технікою та іграми у військових та захисників. Разом із своїми героями, дітлахи вчаться бути мужніми, цілеспрямованими та сміливими. Окрім ігрової, іграшка має і колекційну цінність. Постачається у блістерній упаковці. Рекомендований вік: 3+

Same Toy Машинка Model Car Армія Ракетна установка (блістер)

код товару: SQ80993-8Ut-3

69 грн*

Іграшкова модель військової техніки із ракетною установкою від виробника Same Toy. Дизайн моделі точно повторює справжню, машинка вироблена у масштабі 1:64, довжина 6 см. Матеріал з якого вироблена іграшка – метал та пластик. Ракетна установка підіймається. Із такою іграшкою залюбки гратимуться дітлахи, що цікавляться технікою та іграми у військових та захисників. Сюжетно-рольові ігри розвиватимуть у хлопців риси мужності, вони вчитимуться бути цілеспрямованими та сміливими. Окрім ігрової, іграшка має і колекційну цінність. Постачається у блістерній упаковці. Рекомендований вік: 3+

Same Toy Машинка Model Car Армія БРДМ (в коробці)

код товару: SQ80992-8Ut-5

69 грн*

Іграшкова модель броньованої машини розвідувальних військ стане головною фігурою ігор серед хлопчиків, які захоплюються технікою. Модель вироблена у масштабі 1:64 і точно повторює дизайн справжньої БРДМ. Довжина машинки 6 см, колеса та зброя на даху обертаються. Така іграшка – знахідка для хлопчиків, які полюбляють грати у військових та захисників. Разом із своїми героями, дітлахи вчаться бути мужніми, цілеспрямованими та сміливими. Окрім ігрової, іграшка має і колекційну цінність. Постачається у картонній коробці. Рекомендований вік: 3+

Same Toy Машинка Model Car Поліція (синя)

код товару: SQ80992-But-2

69 грн*

Синя поліцейська машинка для веселих ігор із захопливими сюжетами. Автомобіль невеликий, точно сподобається діткам, котрі збирають колекцію міні-моделей. Іграшка виготовлена з пластику і металу. Реалістична модель у масштабі 1:64. Розміри машинки – 7х3х2 см. Для дітей від трьох років.