• Rev&Roll
Знайдено 16 товарів:
код товару: EU881210
499 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів на вантажівках! У світ Rev & Roll! Зустрічайте Rumble, персонажа з мультфільму Rev&Roll. Rumble - швидкий, грайливий і вірний, подібно цуценяті, завжди поруч зі своїм другом і ніколи його не кидає. Фігурка Rumble виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Фігурка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).
код товару: EU881110
199 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Rumble, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Rumble - активний і веселий, подібно собаці, він завжди поруч зі своїм господарем, як справжній, вірний друг. Rumble допомагає своєму господареві Rev-у в усьому. Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Rumble вміє крутитися і виляти хвостом. Фігурка також повторює сценарій мультфільму і задня частина фігурки обертається.
код товару: EU881120
199 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Alley, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Alley - швидка і спритна, подібно кішці, мчить на зустріч новим пригодам. Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Alley вміє залазити на будь-які перешкоди завдяки своїй лебідці. Іграшка також оснащена гаком на тросі, для допомоги іншим вантажівкам світу Rev&Roll.
код товару: EU881031
399 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Привітайте легендарну пару друзів Bo&Spritzer. Цей веселий тандем у вигляді сором'язливої пожежної машини і її вірного, доброго друга Бо. Ця парочка виконана з кольорового високоякісного, ударостійкого пластика, вантажівка з гумовими колесами, всередині має механізм руху брандспойта у Spritzer.
код товару: EU881011
399 грн*
Приєднуйтесь до хлопчика по імені Rev і його найкращого друга Rumble - гучної, потужної вантажівці з характером цуценя! Rev і Rumble - найкраща пара. Разом вони завжди готові прийняти нові виклики і пригоди. Ігровий набір виконаний з кольорового гіпоалергеного і ударостійкого пластику. Rumble оснащений міцними гумовими колесами. Rumble при натисканні на люк на даху починає рух язиком з боку в бік.
код товару: EU881021
399 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Avery&Alley, нову парочку друзів з всесвіту мультсеріалу Rev&Roll. Alley - швидка і спритна, подібно кішці, мчить на зустріч новим пригодам разом з Avery. Іграшка виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами, так само при натисканні на кермо, Alley кліпає оченятами.
код товару: EU881051
399 грн*
Вас вітає світ веселощів і швидкості, світ Rev&Roll! Сьогодні раді поділитися з вами появою нової, крутої пари друзів зі світу мультсеріалу Rev&Roll, Lori&Tipper, Lori - жвава, весела дівчинка, не може уявити себе без свого вірного друга, потужного і швидкого, як кінь - Tipper. Іграшки виготовлені з кольорового ударостійкого пластику, що, дозволяє не хвилюватися про довготривалість використання іграшок. Tipper оснащений міцними гумовими колесами і механізмом підняття кузова, натисканням на фари, що розташовані на даху самоскида.
код товару: EU881041
399 грн*
Раді познайомити вас з новими героями з мультсеріалу Rev&Roll Owen&Chrash. Owen - сором'язливий хлопчик, який не представляє життя без свого друга Сrash-a. Crash - потужний і стрибучий, ніби жаба, гоночний автомобіль, а в тандемі друзі привносять швидкість у все, що роблять. Іграшки виготовлені з кольорового міцного пластику. Crash оснащений міцними гумовими колесами. При натисканні на кнопку Crash рухає язиком.
код товару: EU881310
999 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод на швидкості, в світ Rev & Roll! Приєднуйтесь до хлопчика по імені Rev і його найкращого друга Rumble - гучної, потужної вантажівки з характером цуценя - і вирушайте в пригоди в місті Fender Bend! У кожного в місті є свій унікальний чотириколісний приятель. Але Rev і Rumble - найкраща пара. Разом вони завжди готові прийняти нову пригоду, новий виклик з божевільною швидкістю.
код товару: EU881140
199 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev & Roll! Зустрічайте Crash, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Crash - швидкий гоночний автомобіль, який вміє відмінно стрибати . Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Crash вміє стрибати краще за всіх і вище всіх. Іграшка також оснащена механізмом дозволяє фігурці стрибати.
код товару: EU881250
499 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Tipper, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Tipper - найсильніший і витривалий, подібно коню, він завжди готовий допомогти перевезти найважчі предмети. Фігурка Tipper виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Машинка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).
код товару: EU881130
199 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Spitzer-а, персонажа з нового мультсеріалу Rev & Roll. Spitzer - великий, відповідальний, але трошки сором'язливий пожежник! Подібно слону, він великий і грізний, але дуже добрий і милий. Він стежить за правилами поведінки з вогнем в світі Rev & Roll! Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Spitzer вміє гасити пожежі, а й з радістю розбризкує воду під час гри ! Іграшка оснащена водним баком , куди насправді можна залити воду що б розбризкувати її через бранзбойт.
код товару: EU881240
499 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev & Roll! Зустрічайте Crash, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Crash - найшвидший і стрибучий, подібно жабі, він завжди готовий до нових пригод. Фігурка Crash виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Машинка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).
код товару: EU881220
499 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів на вантажівках! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Alley, персонажа з мультфільму Rev&Roll. Alley - швидка і спритна, подібно кішці, мчить на зустріч новим пригодам. Фігурка Alley виготовлена з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Фігурка починає рух в перед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).
код товару: EU881150
199 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Tiper, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Tiper - дуже сильний, як конячка, вантажівка, який відмінно справляється з перевезенням будь-яких вантажів. Фігурка має суперможливості, що повторює сценарій мультфільму. Tiper може перевозити величезні предмети в своєму кузові і вивантажувати їх самостійно. Фігурка також оснащена механізмом,що дозволяє фігурці перекидати кузов вивантажуючи вантаж.
код товару: EU881230
499 грн*
Ласкаво просимо в світ пригод і веселощів! У світ Rev&Roll! Зустрічайте Spitzer, персонажа з нового мультсеріалу Rev&Roll. Spitzer - великий, дуже дорослий для свого віку але трохи сором'язливий пожежник, подібно слонику, він завжди готовий допомагати друзям і гасити пожежі. Але і звичайно ж грати з водою, куди ж без цього. Фігурка Spitzer-а виготовлена ​​з якісного кольорового ударостійкого пластику, оснащена міцними гумовими колесами. Машинка починає рух вперед після натискання кнопки на корпусі, для зупинки потрібно повторно натиснути на кнопку (НЕ радіокерована).
Каталог товарів