Вендори

Swivel Secure пропонує більше, ніж традиційна MFA. Широкий діапазон факторів автентифікації на вибір і MFA у поєднанні з єдиним входом і автентифікацією на основі ризиків. Платформа динамічної багатофакторної автентифікації надає користувачам низку автентифікаторів, від мобільного додатка до традиційних апаратних засобів, забезпечуючи максимальне впровадження по всій організації. Детальніше

Про вендора

Swivel Secure - лідер індустрії рішень автентифікації. Заснована в 2001 році, Swivel Secure захищає тисячі організацій у понад 54 країнах. Відзначений нагородами AuthControl Sentry® забезпечує багатофакторну автентифікацію (MFA) у поєднанні з єдиним входом і автентифікацією на основі ризиків розумного захисту хмарної та локальної структур.

 

Завдяки більш ніж 20 патентам у Великобританії, Європі та США, багатофакторне рішення автентифікації Swivel Secure надає організаціям відзначене нагородами рішення для захисту їхніх програм і даних від несанкціонованого доступу. Запатентована технологія PINsafe® забезпечує неперевершену безпеку для організацій, а оскільки структура рядка безпеки відображається в широкому діапазоні факторів автентифікації, то можна досягти максимального впровадження по всій організації.

 

AuthControl Sentry® - це розумне та динамічне рішення, яке може захистити вашу організацію від кіберзлочинів, де б ви не були та на якому б ринку не працював ваш бізнес. Від уряду до глобальних авіакомпаній і національних служб охорони здоров’я, до деяких найбільших фінансових установ у світі; Swivel Secure – це надійна та шанована організація безпеки, яка запобігає кіберзлочинам за допомогою розумного рішення автентифікації.

 

Розумна автентифікація для захисту хмарної або локальної структур, AuthControl Sentry® є одним із найбільш гнучких рішень на ринку, яке поєднується з сотнями додатків і програмним забезпеченням пристроїв через RADIUS, SAML, OpenID і наш власний API - AgentXML.

Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів