• Miqilong

Продукція Miqilong

Miqilong Прогулянкова коляска DG712

Прогулянкова дитяча коляска Miqilong.
Шасі виконане з легкого сплаву на основі алюмінія. Текстильна частина виконана зі зносостійкого матеріалу, по текстурі та вигляду схжому на "джинс". Компактні розміри, низька вага та зручність складання роблять з коляски незамінного помічника мамі в переїздах.
Для зручності малюка амортизація встановлена на усіх 4 колесах.  Додатково на передніх колесах амортизація діє як Anti-Shock System, що при випадкових наїздах на високі об'єкти або удари об бровку здатна компенсувати навантаження на шассі, та вберегти коляску від серйозних поломок, а дитину від дискомфорту.

Моделі
loading DG712RD/BLK прогулянкова червоний 1999 грн* Перейти
loading DG712GR/BLK прогулянкова сірий 2999 грн* Перейти
loading DG712BU/WH прогулянкова синій 2999 грн* Перейти
loading DG712VT/WH прогулянкова бузковий 2999 грн* Перейти

Miqilong Універсальна коляска 2в1 Mi baby T900

Універсальна коляска 2в1 Mi Baby Miqilong. Рама коляски виконана з налдегкого сплаву на основі алюмінія, що робить її однією з най легших на фоні конкурентів. Коляска обладнана поліуретановими колесами великого діаметру за високим профілем. Ці колеса чудово поглинають нерівності та стануть більш практичними на фоні важчих та менш довговічних надувних коліс. Коляска складається по типу "книжка". Має регульовану за висотою ручку, амортизацію на усіх 4 колесах, гальма на даніх та можливість блокування передніх.

Моделі
loading T900-U2BL01 2в1 поліуретанові синій 7599 грн* Перейти
loading T900-U2BG01 2в1 поліуретанові бежевий 7599 грн* Перейти

Miqilong MQL-YD

Дитячі велосипеди Miqilong – це якісно зібрані транспортні засоби з високим рівнем компонентів та яскравим дизайном. Дітлахи будуть у захваті від стильних та практичних велосипедів виробника Miqilong. Висота сидіння та керма регулюється. Рама із металевого сплаву, суцільна, вкрита текстурованою фарбою. Ручні передні та задні дискові гальма зручно розташовані на кермі. Також тут є сигнальний дзвіночок та симпатичний годинник. Ручки прогумовані, трохи м’які, тому за них зручно триматись. У комплект входять страхувальні бокові колеса для первинного засвоєння велосипеда. Захист від ланцюгу забезпечить безпеку та чистоту одягу. Велосипед постачається на 95% зібраний. Батькам лише залишиться прикрутити сидіння, кермо, задні колеса та педалі, останні – із світловідбивними катафотами.

Моделі
loading MQL-YD14-ORANGE 14" помаранчевий 4769 грн* Перейти
loading MQL-YD16-RED 16" червоний 4959 грн* Перейти
loading MQL-YD14-BLACK 14" чорний 4769 грн* Перейти
loading MQL-YD16-BLUE 16" синій 4959 грн* Перейти
loading MQL-YD16-Orange 16" помаранчевий 4959 грн* Перейти
Показать все ›

Miqilong MQL-GN

Дитячий велосипед бренду Miqilong – надійний транспортний засіб із стильним дизайном і якісною конструкцією. Металева рама, вона суцільна. У комплекті пляшка і кріплення до неї, а також невеличкий годинник, який кріпиться на кермі. Байк оснащений ручними дисковими гальмами (передніми і задніми). Такий транспорт – ідеальний для перших спроб катання на велосипеді, адже в комплекті є додаткові бокові колеса, які підстрахують дитину і дадуть змогу почуватися під час їзди впевненіше. Ручки керма прогумовані, за них зручно триматись. Особливість велосипедів Miqilong у тому, що вони поставляються у майже зібраному вигляді: необхідно лише прикрутити педалі, сидіння і кермо.

Моделі
loading MQL-GN16-BLACK 16" чорний 4339 грн* Перейти
loading MQL-GN12-BLUE 12" блакитний 3979 грн* Перейти
loading MQL-GN12-BLACK 12" чорний 3979 грн* Перейти
loading MQL-GN16-BLUE 16" блакитний 4339 грн* Перейти
loading MQL-GN12-White 12" білий 3979 грн* Перейти
Показать все ›

Miqilong MQL-JZ-B

Велосипед Miqilong має стильний, сучасний вигляд. Рама міцна, надійна, виготовлена ​​з металевого сплаву. Велосипед оснащений ручною системою гальмування. Кермо зі зручними прогумованими грипсами, завдяки яким руки на кермі не ковзають. Велосипед з передніми і задніми амортизаторами. Захист на ланцюгу захищає від забруднень. Транспортний засіб з бічними колесами, які допоможуть дитині швидше оволодіти технікою катання. Вони підстрахують при підйомах і поворотах, допоможуть дитині утримати рівновагу. Висоту сидіння і керма можна регулювати залежно від росту дитини. Особливість велосипедів Miqilong в тому, що вони поставляються в майже зібраному вигляді: необхідно лише прикрутити педалі, сидіння і кермо.

Моделі
loading MQL-JZB16-WHITE 16" білий 5049 грн* Перейти
loading MQL-JZB16-Yellow 16" жовтий 5049 грн* Перейти
loading MQL-JZB16-Red 16" червоний 5049 грн* Перейти
loading MQL-JZB16-Blue 16" синій 5049 грн* Немає пропозицій

Miqilong MQL-SD

Стильний, надійний велосипед від Miqilong виглядає майже як дорослий, але призначений для дітей. Він неодмінно подарує радість нових відкриттів і покращить фізичний стан малюків. Байки Miqilong відрізняються суцільною металевою конструкцією та шипованими колесами із глибоким протектором – вони легко долатимуть пісок, асфальт і бруківку. Висота сидіння та керма регулюється. Пластикові крила та накладка на ланцюзі забезпечать безпеку та захист від бруду. Ручні передні та задні гальма зручно розташовані на кермі, на якому можна закріпити сигнальний дзвіночок, що у комплекті. Також у наборі - страхувальні бокові колеса для первинного засвоєння велосипеда. Велосипед постачається на 95% зібраний. Батькам лише залишиться прикрутити сидіння, кермо, задні колеса та педалі, останні – із світловідбивними катафотами.

Моделі
loading MQL-SD12-BLUE 12" синій 3459 грн* Перейти
loading MQL-SD12-White 12" білий 3459 грн* Перейти
loading MQL-SD12-Yellow 12" жовтий 3459 грн* Перейти
loading MQL-SD12-Red 12" червоний 3459 грн* Перейти
loading MQL-SD12-Pink 12" рожевий 3459 грн* Перейти

Miqilong Універсальна коляска 2в1 V baby X159

Шассі коляски виконано з сплаву на основі алюміня, що робить коляску достатньо легкою, проте міцною та витривалою. Вага коляски складає лише  12 кг. Металеві частини коляски покриті металізованою фарбою, що надає колясці неперевершеного вигляду та стилю. Люлька має великі внутриішні габарити - 73х38 см, ручку-бампер для зручного перенесення, тверде ортопедичне дно та матрас.Також люлька комплектується чохлом на ніжки, що фиксується за допомогою блискавки та міцно тримається. Прогулянковий блок обладнаний 5 точковими ременями безпеки, ортопедичною спинкою, бампером та чохлом на ніжки, який фіксується за допомогою блискавки. Прогулянковий блок має 5 положень, від сидячого, до повнісстю лежачого. Коляска обладнана поворотними передніми колесами з можливістюю їх блокування, а також великими задніми колесами з гальмами та системою амортизації.

Моделі
loading X159-09 2в1 не надувні синій 9199 грн* Перейти
loading X159-02 2в1 не надувні коричневий 9199 грн* Перейти
loading X159-05 2в1 не надувні червоний 9199 грн* Перейти