Фільтр
Ціна
від - до
Виробник
Тип волокна
Кількість волокон
Серцевина
Зовнішній діаметр
Оболонка
Прокладка кабелю
Оптичний кабельЗнайдено 4 товара:
Фільтр
Оптичний кабельЗнайдено 4 товара:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 00MN508
653 грн*
є в наявності
Кабель Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable
код товару: DK-39121-U
47 грн*
немає в наявності
Оптический кабель на 12 волокон, одномод 9/125 OS1
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів