Садові подрібнювачі

Знайдено 3 товара
Сортувати
Fieldmann FZD 5015-E

Fieldmann FZD 5015-E

код товару: FZD5015-E

6900 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Високопотужна електрична тріскодробарка з електродвигуном потужністю 2 800 Вт. Зубчастий циліндр, який використовується на даній моделі, здатний дробити гілки діаметром до 44 мм. Отримана деревна тріска надходить в 60-літровий контейнер. Цей контейнер сприяє збереженню чистоти прилеглої території та спрощує роботу з тріскою. Функція автоматичної подачі, реверс і захист від перевантаження також є стандартними. На відміну від подрібнювачів з лезами тріска має більший розмір. І крім стандартного садового застосування з можна використовувати для обігріву після висушування.

Fieldmann FZD 4020-E

Fieldmann FZD 4020-E

код товару: FZD4020-E

Порівняти (0) ›

Електричний подрібнювач потужністю 2 500 Вт забезпечений плавким запобіжником, який запобігає перевантаженню і подальшому руйнуванню пристрою. Невід'ємною частиною є пластмасова ємність, завдяки якій маніпуляція з подрібненим матеріалом проходить набагато легше. Ця модель дозволяє подрібнювати гілки діаметром до 4 см. Сталева рама підвищує стабільність при роботі і тим допомагає безпечно користуватись пристроєм. У комплект поставки входить також плунжер для безпечної подачі матеріалу до ножів.

Fieldmann FZD 4010-E

Fieldmann FZD 4010-E

код товару: FZD4010-E

Порівняти (0) ›

У широкий вхідний отвір пройдуть гілки діаметром до 40 мм. Несуча сталева конструкція покращує стабільність пристрою при роботі і підвищує так безпеку персоналу. Подрібнений матеріал можна компостувати або використовувати в якості так званої мульчі. Для полегшення звернення подрібнювач забезпечений коліщатками. У комплект упаковки входить мішок для подрібненого матеріалу. Подрібнювач оснащений плавким запобіжником і захистом від перевантаження.