Вендори

Commvault — провідний постачальник платформних програмних рішень для управління інформацією та захисту корпоративних даних, які допомагають компаніям по всьому світу перетворити свої дані на стратегічний актив та забезпечити надійну роботу бізнесу. Детальніше

Про вендора

Компанія Commvault була заснована у 1988 році. Головний офіс розташований у місті Тінтон Фолс штату Нью-Джерсі. Commvault постачає рішення через розвинену партнерську мережу по всьому світу і представляє одну з найширших на ринку лінійок продуктів для захисту, відновлення, архівування та синхронізації даних, включаючи можливості роботи у хмарних та віртуалізованих середовищах.

 

Кожного року компанія Commvault стає лідером в номінації «Корпоративні програмні рішення для резервного копіювання та відновлення даних за квадрантом Gartner». Магічний квадрант Gartner оцінює постачальників на основі низки факторів, включаючи повноту бачення та здатність використання заявленого функціоналу на практиці. Оскільки сьогодні ІТ компанії стикаються із нестримним зростанням обсягу даних компаній, загрозами безпеки та обмеженням ресурсів, компанія надає такі рішення, які не лише захищають від цих загроз, але й виявляють їх до того, як вони виникають. Саме тому клієнти обирають Commvault, щоб зменшити ризики за допомогою інтегрованого програмного забезпечення та рішень SAAS.

 

Головним диференціатором Commvault є його тривалий фокус на інноваціях. Аналітики, клієнти та партнери продовжують визнавати Commvault неперевершеним у захисті даних та у інноваціях щодо управління інформацією. Обираючи рішення для захисту, доступу та використання ваших інформаційних активів, а також для отримання більшої віддачі від ваших даних, немає більш інноваційного та економічного постачальника, ніж Commvault.

 

Commvault- єдине рішення для всього вашого середовища, що забезпечує

• Шифрування, дедуплікацію та реплікацію даних у всіх середовищах

• Автоматичне виявлення для поновлення захисту знову доданих наборів даних

• Автоматизоване створення та зберігання моментальних знімків з урахуванням вашої специфіки

• Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс користувача, єдина консоль для усієї платформи Commvault

• Автоматизація, моніторинг, звітність на основі політик – і ніяких обємних скриптів

 

Наразі Commvault невпинно розвиває своє портфоліо та надає найкращі рішення для розширення можливостей гібридної хмари в умовах сьогодення.

Публікації

Новини
Огляди
31.08.2023
Компанію Commvault дванадцятий раз поспіль визнано лідером Gartner Magic Quadrant у номінації «Корпоративні програмні рішення для резервного копіювання та відновлення даних».
01.08.2023
У разі виникнення питань - звертайтеся на marketing@erc.ua
25.07.2023
Надійне та безпечне рішення для резервного копіювання даних є критичним, особливо в умовах зростаючих кіберзагроз. Commvault та Dell Technologies пропонують клієнтам комплексне рішення, що задовольнить потреби найвимогливіших орга...
19.07.2023
Щоб отримати відповідь на актуальне питання сьогодення, чи призводить Hybrid Cloud Data Protection до ризиків у вашому бізнесі, запрошуємо відвідати вебінар Commvault.
08.07.2021
Як за допомогою рішення Commvault Complete Backup & Recovery захистити дані Microsoft Office 365, аби забезпечити безперервність бізнесу й відповідність нормативним вимогам безпеки.
Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів