Вендори

Commvault — провідний постачальник платформних програмних рішень для управління інформацією та захисту корпоративних даних, які допомагають компаніям по всьому світу перетворити свої дані на стратегічний актив та забезпечити надійну роботу бізнесу. Детальніше

Про вендора

Компанія Commvault була заснована у 1988 році. Головний офіс розташований у місті Тінтон Фолс штату Нью-Джерсі. Commvault постачає рішення через розвинену партнерську мережу по всьому світу і представляє одну з найширших на ринку лінійок продуктів для захисту, відновлення, архівування та синхронізації даних, включаючи можливості роботи у хмарних та віртуалізованих середовищах.

 

Кожного року компанія Commvault стає лідером в номінації «Корпоративні програмні рішення для резервного копіювання та відновлення даних за квадрантом Gartner». Магічний квадрант Gartner оцінює постачальників на основі низки факторів, включаючи повноту бачення та здатність використання заявленого функціоналу на практиці. Оскільки сьогодні ІТ компанії стикаються із нестримним зростанням обсягу даних компаній, загрозами безпеки та обмеженням ресурсів, компанія надає такі рішення, які не лише захищають від цих загроз, але й виявляють їх до того, як вони виникають. Саме тому клієнти обирають Commvault, щоб зменшити ризики за допомогою інтегрованого програмного забезпечення та рішень SAAS.

 

Головним диференціатором Commvault є його тривалий фокус на інноваціях. Аналітики, клієнти та партнери продовжують визнавати Commvault неперевершеним у захисті даних та у інноваціях щодо управління інформацією. Обираючи рішення для захисту, доступу та використання ваших інформаційних активів, а також для отримання більшої віддачі від ваших даних, немає більш інноваційного та економічного постачальника, ніж Commvault.

 

Commvault- єдине рішення для всього вашого середовища, що забезпечує

• Шифрування, дедуплікацію та реплікацію даних у всіх середовищах

• Автоматичне виявлення для поновлення захисту знову доданих наборів даних

• Автоматизоване створення та зберігання моментальних знімків з урахуванням вашої специфіки

• Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс користувача, єдина консоль для усієї платформи Commvault

• Автоматизація, моніторинг, звітність на основі політик – і ніяких обємних скриптів

 

Наразі Commvault невпинно розвиває своє портфоліо та надає найкращі рішення для розширення можливостей гібридної хмари в умовах сьогодення.

Публікації

Новини
Огляди
21.02.2023
Запрошуємо відвідати серію коротких технічних зустрічей «Commvault Backup and Recovery в експлуатації. Легко. Швидко. Доступно», під час яких ви зможете ознайомитися з усіма можливостями рішення, його функціоналом, перевагами перед...
02.02.2023
За оцінкою Forrester Commvault став лідером у галузі рішень щодо захисту даних!
31.01.2023
У разі виникнення питань - звертайтеся на marketing@erc.ua
29.11.2022
Маємо гарні новини від Commvault та Oracle! Запрошуємо відвідати вебінар «Альянс Commvault та Oracle: переваги та бенефіти».
08.07.2021
Як за допомогою рішення Commvault Complete Backup & Recovery захистити дані Microsoft Office 365, аби забезпечити безперервність бізнесу й відповідність нормативним вимогам безпеки.
Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів