Продукція Nattou

Nattou Брязкальце-кільце жираф Шарлотта

Nattou Брязкальце-кільце жираф Шарлотта

399 грн*

М’яка іграшка-брязкальце бельгійського виробника Nattou виконана у вигляді жирафа. Виріб розміром 26 х 14 см, він виготовлений із безпечного, нетоксичного матеріалу – поліестеру, який не здатен нашкодити. Іграшка напрочуд приємна на дотик. Завдяки спокійному кольору виробу, у дитини не напружуватиметься зір. Призначена для дітей з перших місяців життя.

Nattou Брязкальце-кільце слоник Розі

Nattou Брязкальце-кільце слоник Розі

399 грн*

М’яке брязкальце у вигляді слоника виготовлене з безпечного матеріалу - 100% полістеру. Виріб розміром 26 х 14 см. Він не має гострих кутів і деталей, відтак не здатен заподіяти шкоду здоров’ю. Іграшка бельгійського виробника Nattou призначена для немовлят, можна використовувати з перших місяців життя.

Nattou жираф Шарлота (34см)

Nattou жираф Шарлота (34см)

659 грн*

Бельгійський виробник Nattou дбає про якість і безпеку продукції, - м’який виріб виготовлений із екологічно чистого, нешкідливого поліестеру. Розмір іграшки – 34 см. Виріб напрочуд ніжний і приємний на дотик. Призначена для немовлят із самого народження.

Nattou слоник Розі (34см)

Nattou слоник Розі (34см)

659 грн*

Бельгійський виробник Nattou піклується про безпеку дітей і якість своєї продукції. М’яка іграшка – слоник – виготовлена з безпечного, гіпоалергенного матеріалу, який не здатен заподіяти шкоди здоров’ю, – поліестеру. Виріб можна прати, тому дитина буде оточена чистими, безпечними виробами. Розмір іграшки - 34 см.

Nattou мини мобайл-спираль Шарлотта и Розі

Nattou мини мобайл-спираль Шарлотта и Розі

879 грн*

М’яка іграшка-спіраль бельгійського виробника Nattou виготовлена з абсолютно нешкідливих матеріалів. Вона напрочуд приємна на дотик, дитина залюбки до неї торкатиметься. Спіраль із підвісками легко кріпиться до дитячого ліжка, коляски, в автомобілі чи до будь-якої планки. Іграшка бельгійського виробника Nattou виготовлена з поліестеру. Розмір виробу -  18 х 29. Його легко прати. Призначений для немовлят. Іграшка гармоніюватиме з будь-яким інтер’єром, подарує атмосферу затишку і тепла.

Nattou міні мобайл-спіраль Алекс і Бібу

Nattou міні мобайл-спіраль Алекс і Бібу

879 грн*

М’якенька іграшка бельгійського виробника Nattou додасть інтер’єру дитячої кімнати затишного, комфортного вигляду. Напрочуд м’який виріб у формі спіралі легко кріпиться до дитячого ліжка, коляски або будь-якої планки. Крім того, іграшку можна прикріпити в автомобілі, милі тваринки розважатимуть дитину в дорозі, не дадуть занудьгувати. Виріб блакитного кольору, розміром 18 х 29 см, виготовлений із поліестеру. Іграшку легко прати. Підходить для дітей із народження.

Nattou Алекс і Бібу

Nattou Алекс і Бібу

1549 грн*

Мобіль бельгійського виробника іграшок Nattou – це водночас розвивальна іграшка для малюків і стильний аксесуар у дитячу кімнату. Виріб виготовлений із безпечних матеріалів: каркас і дуги з безпечного пластику білого кольору, а підвісні м’якенькі елементи – з поліестеру. Мобіль має звуковий супровід із приємною, негучною мелодією, підвісні елементи крутяться. Мобіль оснащений заводним механізмом і працює без батарейок. У зібраному вигляді виріб заввишки 78 см. Підходить для немовлят з народження. Виріб у фірмовій блакитній коробці розміром 37х30х8 см.

Nattou конячка Ноа

Nattou конячка Ноа

3639 грн*

Крісло-гойдалка у вигляді симпатичного коника виготовлене з нешкідливих матеріалів. Полози і «ручки» гойдалки зі світлої деревини; матеріал гладенько відшліфований, не заподіє шкоди. Основна частина і сидіння – з дуже приємного на дотик поліестеру. Крісло-гойдалка світлих пастельних кольорів, розміром 62 х 32 х 52 см. Надійна конструкція крісла-гойдалки витримає навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-ох років.

Nattou слоник Розі

Nattou слоник Розі

3639 грн*

Тип: Крісло качалка; Вікова група: від 10 міс. до 3 років; Максимальна вага дитини: 15 кг; Ремінь безпеки: є; Колір: бежевий, рожевий, зелений; Матеріал: поліестер, дерево, бавовна

Nattou Килимок розвиваючий з дугами і подушками Ніна, Жаде і Лілі

Nattou Килимок розвиваючий з дугами і подушками Ніна, Жаде і Лілі

2999 грн*

Ігровий розвиваючий килимок від бельгійського виробника Nattou серії «Ніна, Жаде і Лілі». Він може бути використаний для немовляти вже з перших місяців його життя, коли воно тільки пізнає навколишній світ за допомогою зору і рук. Саме тому килимок такого привабливого кольору та із різноманітними деталями, які так цікаво хапати та розглядати. Елементи приємно шарудять, негучно брязкають. Килимок має вигляд круга з м’якими бортами-подушками, він виготовлений із поліестру та пом’якшувального наповнювача – гіпоалергенних та безпечних матеріалів. Діаметр ігрової зони 90 см. Рожеві і натуральні пастельні відтінки килимка гармонійно доповнять інтер’єр будь-якої дитячої кімнати. Він просто складається і розкладається, займаючи мало місця в кімнаті.

Nattou Килимок розвиваючий з дугами і подушками Шарлота і Рози

Nattou Килимок розвиваючий з дугами і подушками Шарлота і Рози

2999 грн*

Рожевий розвивальний килимок подарує дитині море позитивних емоцій і сприятиме набуттю багатьох навичок. Світлі пастельні відтінки гармонійно доповнять інтер’єр дитячої кімнати. Круглий килимок із м’якими бортиками-подушками виготовлений із поліестеру, безпечного гіпоалергенного матеріалу, не здатного нашкодити здоров’ю. Розвивальний килимок бельгійського виробника Nattou призначений для дітей із перших місяців від народження. Виріб розміром 90 х 90 см. Килимок дуже приємний і ніжний на дотик, лежачи на ньому, дитина буде почуватися комфортно, безпечно і затишно. За килимком Nattou легко доглядати, можна прати в ручному режимі за температури 30°.

Nattou жираф Шарлотта

Nattou жираф Шарлотта

3639 грн*

Крісло-гойдалка бельгійського виробника іграшок Nattou розроблене спеціально з урахуванням особливостей тілобудови дитини. Ергономічна конструкція сприятиме комфортному і безпечному гойданню. Крісло у вигляді жирафа розміром 62 х 32 х 52 см. Виріб світлий, приємних кольорів. Сидіння і основна частина крісла виготовленні з поліестеру, дуже приємного і ніжного на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини. Крісло для дітей, віком від 10 місяців. Максимальне навантаження конструкції – 15 кг.

Nattou песик Кирило

Nattou песик Кирило

3639 грн*

Крісло-гойдалка у вигляді милого цуценяти виготовлене з гіпоалергенних матеріалів, які не здатні заподіяти шкоди здоров’ю. Сидіння і основна частина крісла-гойдалки бельгійського виробника іграшок Nattou зроблена з поліестеру, дуже приємного на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини. Крісло розміром 62 х 32 х 52 см. Конструкція витримає до 15 кг. Крісло призначене для дітей, віком від 10 місяців до 3-ох років.

Nattou Манеж прямокутний з колесами Ніна, Жаде і Лілі (сірий і рожевий)

Nattou Манеж прямокутний з колесами Ніна, Жаде і Лілі (сірий і рожевий)

2199 грн*

Дитячий прямокутний манеж від бельгійського виробника Nattou серії «Ніна, Жаде і Лілі» - це компактне і практичне ліжечко, створене для потреб дитини та її батьків. Складаний манеж підходить малюкам для веселої гри вдома або для подорожей. Рекомендований вік: до 2-х років. В одній з маленьких бокових стінок є віконце на блискавці – коли дитина підросте, вона зможе самостійно вилазити із манежу. На другій – із зовнішньої сторони зображений малюнок героїв серії – кролика, черепашки та єдинорога. Великі бокові стінки обладнані прозорими сітками, тому батьки зможуть бачити, чим займається дитина. А вона залюбки вивчатиме навколишній світ. Манеж оснащений двома ніжками, двома додатковими підпорами для підтримки і двома колесами із функцією фіксації. Він легко та швидко збирається. У комплектацію входить матрацик, який вкладається на дно манежу. Манеж постачається у коробці, в спеціальному чохлі на блискавці із ручками. Надається інструкція по розкладанню ігрового манежу.

Nattou Манеж прямокутний з колесами Джек, Юлій і Нестор (сірий)

Nattou Манеж прямокутний з колесами Джек, Юлій і Нестор (сірий)

2199 грн*

Дитячий прямокутний манеж від бельгійського виробника Nattou серії «Джек, Юлій і Нестор» - це компактне і практичне ліжечко, створене для потреб дитини та її батьків. Складаний манеж стане у нагоді вдома або під час подорожей. По розміру співпадає с дитячим ліжечком. У комплектацію входить матрацик, який вкладається на дно манежу. Стінки вироблені із текстилю, дві великі - мають сітчасті віконця. Батьки зможуть бачити, чим займається дитина, поки вона весело проводитиме час. Одна маленька сторона оснащена віконцем на блискавці. Друга маленька – ззовні прикрашена малюнком героїв серії – ведмедиком, слоником і качечкою. Манеж має дві ніжки, дві додаткові підпори для підтримки дна і два колеса, за допомогою яких манеж легко можна перенести з одного місця у інше. Манеж легко та швидко збирається у декілька етапів. В інструкції детально зображені етапи складання. Манеж постачається у коробці, в спеціальному чохлі на блискавці із ручками. Для малюків до 2-х років.

Nattou кролик Бібу

Nattou кролик Бібу

3639 грн*

Крісло-гойдалка бельгійського виробника іграшок Nattou. Воно схоже на велику плюшеву іграшку, на якій можна гойдатись. Іграшка у вигляді симпатичного кролика Бібу із серії «Алекс і Бібу». Вона виготовлена із якісного і практичного матеріалу – поліестру. Він безпечний, екологічно чистий та гіпоалергенний. Сидіння і основна частина крісла дуже м’які і приємні на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина - із натуральної деревини світло-коричневого кольору. Дерево добре оброблене і безпечне для дитини. Іграшка-гойдалка вироблена у приємних блакитних і бежевих кольорах. Конструкція крісла-гойдалки надійна, витримує навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-х років. Габарити крісла – 62 х 32 х 52 см.

Nattou ослик Алекс

Nattou ослик Алекс

3639 грн*

Крісло-гойдалка у вигляді милого ослика бельгійського виробника іграшок Nattou виготовлене з безпечних, екологічно чистих, гіпоалергенних матеріалів – поліестеру і деревини. Сидіння і основна частина крісла - з поліестеру, напрочуд приємного на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини світло-коричневого кольору. Сам виріб – блакитного кольору. Конструкція крісла-гойдалки міцна, витримає навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців. Розмір виробу – 62 х 32 х 52 см.

Nattou іграшка-подушка кролик Бібу (24см)

Nattou іграшка-подушка кролик Бібу (24см)

509 грн*

Іграшка бельгійського виробника Nattou виготовлена з нешкідливого матеріалу – 100% поліестеру. Матеріал надзвичайно приємний і ніжний на дотик. М’який виріб у вигляді іграшки-подушки – оригінальна прикраса для ліжечка та дитячої кімнати загалом. Іграшка розміром 24 х 14 см. Призначена для немовлят із самого народження.

Nattou Дитина на борту на присосках віслюк Алекс

Nattou Дитина на борту на присосках віслюк Алекс

549 грн*

Іграшка синього кольору виконана у вигляді ослика. Виріб висотою 38 см. Іграшка виготовлена з нешкідливого поліестеру. Матеріал не тільки безпечний, а й надзвичайно приємний на дотик. Аксесуар легко кріпиться до скла автомобіля за допомогою присосків.

Nattou Манеж прямокутний без коліс (сірий)

Nattou Манеж прямокутний без коліс (сірий)

2099 грн*

Тип: Манеж; Матеріал: поліестер; Колір: сірий.

Nattou Манеж прямокутний з колесами Алекс і Бібу (синій)

Nattou Манеж прямокутний з колесами Алекс і Бібу (синій)

2199 грн*

Манеж бельгійського виробника іграшок Nattou вирізняється безпечною портативною конструкцією, зручною експлуатацією і стильним дизайном. Манеж синього кольору; металевий каркас конструкції обтягнутий тканиною з поліестеру. З одного боку манежа є зображення милих тваринок – ослика і кролика, з іншого – «вихід» на застібці. «Стінки» виробу напівпрозорі. Відтак дитина не буде почуватися в замкнутому просторі. Для безпеки дітей і батьків манеж оснащений м’яким наповнювачем на боковинах, а на кутах манежу є пластикові насадки. У комплекті є ортопедичний матрацик і чохол, у якому зручно транспортувати виріб. Манеж призначений для дітей до двох років. Розміри манежу в розібраному вигляді – 120х60х75 см, маса – 8,8 кг. Манеж можна мити.

Nattou Манеж прямокутний з колесами Макс, Ноа і Том (коричневий)

Nattou Манеж прямокутний з колесами Макс, Ноа і Том (коричневий)

2199 грн*

Зручний і надійний манеж бельгійського виробника іграшок Nattou забезпечить комфорт як дітям, так і батькам. Манеж виготовлений із безпечних матеріалів: каркас із металу обтягнутий поліестеровою тканиною; також є пластикові вставки. Манеж коричневого кольору, з одного боку є зображення симпатичних тваринок, з іншого – отвір на застібці. М’які наповнювачі на боковинах і пластикові вставки на кутах конструкції забезпечують безпечну експлуатацію, а також безпеку дитини. У комплекті є ортопедичний матрац і чохол, у якому зручно транспортувати манеж. Розміри манежу в розібраному вигляді – 120х60х75 см, маса – 8,8 кг. Манеж можна мити. Призначений для дітей до 24 міс.

Nattou Манеж прямокутний з колесами Гастон і Кирило (сірий)

Nattou Манеж прямокутний з колесами Гастон і Кирило (сірий)

2199 грн*

Тип: Манеж; Матеріал: поліестер; Колір: сірий.

Nattou Килимок розвиваючий з дугами Алекс і Бібу

Nattou Килимок розвиваючий з дугами Алекс і Бібу

2459 грн*

М’якенький килимок подарує дитині багато позитивних емоцій і сприятиме розвитку корисних умінь і навичок. Блакитні пастельні відтінки гармонійно доповнять інтер’єр дитячої кімнати. Квадратний килимок виготовлений із поліестеру, безпечного гіпоалергенного матеріалу, не здатного заподіяти шкоду здоров’ю. Розвивальний килимок бельгійського виробника Nattou призначений для дітей від народження. Виріб розміром 74 х 68 см. Матеріал килимка напрочуд приємний і ніжний на дотик, лежачи на ньому, дитина буде почуватися комфортно і затишно. За килимком Nattou легко доглядати, можна прати в ручному режимі за температури 30°.