Вендори

Vertica Systems – компанія-розробник програмного забезпечення для керування аналітичними базами даних. Vertica була заснована в 2005 році дослідником баз даних Майклом Стоунбрейкером Детальніше

Про вендора

Наразі сучасна цифровізація бізнесу має на меті отримання практичних та вимірних результатів. Підвищення ефективності компанії, дає їй реальні конкурентні переваги на ринку, що базуються на автоматизації бізнес-процесів та широкому впровадженні інструментів Business Intelligence (BI). Методи BI показують себе краще, ніж аналітична система може отримати.

 

Одним із найяскравіших представників «колоночних» СУБД, які ще часто називають «аналітичними», є Vertica. Що відповідає високим запитам компаній рівня Enterprise, вона відрізняється від інших СУБД не тільки принципом організації сховища, а й низкою інших особливостей, що дозволяють досягти недосяжної для класичних рішень продуктивності та надійності.

 

Серед них, наприклад, більш висока, ніж у «рядкових» СУБД, ступінь стиснення даних, що зберігаються в колонках, і архітектура з масовим паралелізмом. Крім того, Vertica може бути розгорнута на лінійно масштабованому кластері однорангових серверів і незалежна від інфраструктури. Вона однаково успішно може функціонувати на серверах загального призначення, у хмарних середовищах та демонструвати високі показники надійності. Можливість організації двокомпонентного сховища, частина якого розташована в оперативній пам’яті, також сприяє підвищенню продуктивності СУБД, яка вже здатна обробляти мільйони колонок даних в секунду. До того ж робота з Vertica може бути швидко освоєна інженерним персоналом команій, якщо вони мають навички використання SQL.

 

Сучасні великі компанії прагнуть отримати додаткову цінність зі своїх величезних корпоративних сховищ, помітну частку вмісту яких становлять так звані Dark data. Яким життєво необхідний подібний інструмент, щоб отримати максимум від своїх BI-практик або навчитися ефективно використовувати доступні «великі дані».

Публікації

Новини
Огляди
17.08.2022
Приєднуйтесь до вебінару незалежно від того, чи бажаєте ви замінити Cloudera, чи доповнити її сучаснішою аналітичною платформою!
16.08.2022
Вже зовсім скоро відбудеться вебінар за участі експертів Vertica, який буде присвячено проблемам аналітичних потреб у компаніях, починаючи від інформаційних панелей і візуалізації до штучного інтелекту та машинного навчання (AI/ML)....
19.11.2021
Vertica використовуватиме NetApp StorageGRID для надання хмарної аналітики в локальних середовищах.
07.10.2021
Пропонуємо вам ознайомитися з Vertica Accelerator!
03.02.2022
Багато хто з вас знає, що робота з великими даними часом призводить до критичних ситуацій під час роботи. Такі випадки все більш поширюються в Україні та світі, попри відсутність фінансових можливостей та обмежень на інфраструктуру....
Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів