LORI

Продукція LORI

LORI Лялька (15 см) Отум

код товару: LO31009Z

660 грн*

Лялька LORI Отум - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в джинсову кофту і рожеві штани з принтом, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішні руде волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка допомагатиме розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Ігровий набір - Дерев'яний будинок

код товару: LO37004Z

Немає в наявності

Тип: будинок для ляльок; Вид: набір; Рекомендований вік: 3+;

LORI Лялька (15 см) Фейт

код товару: LO31023Z

660 грн*

Стильна Лялька LORI - Фейт з модними аксесуарами зачарує будь-яку дівчинку. Вона одягнена в курточку під джинс, білу кофточку і симпатичні шорти з квітковим принтом, а на її ніжках модні золотисті туфельки. У ляльки довге густе волосся, яке надихає на нові експерименти з різноманітними зачісками. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Уітні

код товару: LO31052Z

660 грн*

Лялька LORI Уїтні - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в білий хутряний жилет і клітчасті штани, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Нора

код товару: LO31036Z

660 грн*

Лялька LORI Нора - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в білий хутряний жилет і рожеве плаття, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішні світле волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Гіа з собакою Далматинець

код товару: LO31058Z

900 грн*

Лялька LORI Гіа зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Ілісса і собака тер'єр Індіана

код товару: LO31016Z

900 грн*

Лялька LORI Ілісса зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в стильний хутряний жилет, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішними темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Кайденс і кішка Кікі

код товару: LO31053Z

900 грн*

Лялька LORI Кайденс зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне світле волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Марія і кішка Мока

код товару: LO31060Z

900 грн*

Лялька LORI Марія зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка допомагатиме розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Надін і собака боксер Наш

код товару: LO31024Z

900 грн*

Лялька LORI Надін зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в стильну джинсову туніку, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Шауна з собачкою Сонні

код товару: LO31025Z

900 грн*

Лялька LORI Шауна зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в прозорий дощовик, а модні аксесуари доповнюють образ її стиль. У ляльки розкішне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка допомагатиме розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Хазел і золотистий ретривер

код товару: LO31012Z

900 грн*

Лялька LORI вийшла на прогулянку зі своїм улюбленим вихованцем! Вона одягнена в курточку і плаття з пишною спідницею, на ногах туфельки з бантиками. У ляльки довге і густе волосся, яке можна розчісувати і створювати різні зачіски. Стильні аксесуари доповнюють образ модниці: ободок і модна сумочка на ланцюжку. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) хлопчик Салліван

код товару: LO31110Z

660 грн*

Симпатична лялька від американського бренда LORI – хлопчик Салліван. Він – юний натураліст, полюбляє природу та спостерігати за навколишнім світом. Одяг та аксесуари доповнюють стильний образ ляльки. У набір входить 6 елементів, серед яких : іграшка, смугаста футболка, штани, взуття та бінокль. Граючи з лялькою від LORI дитина буде розвивати фантазію, спостережливість та посидючість. Лялька виготовлена з вінілу та має м’яке наповнення. Висота іграшки 15 см, а розміри упаковки (В х Ш х Г) – 22 х 11 х 4см. Рекомендований вік: 3+

LORI Лялька (15 см) Вершниця Рея

код товару: LO31090Z

660 грн*

Лялька LORI Рея - обожнює верхову їзду, і є прекрасною наїзницею. Вона одягнена в костюм для верхової їзди: рожеві штани, жакет і сорочку, на ніжках - стильні чобітки. У ляльки розкішне світле волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі блакитні очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) вершниця Тіган

код товару: LO31031Z

660 грн*

Лялька LORI Тіган - прекрасна вершниця! Вона одягнена в костюм для верхової їзди: червоні штани, і сорочку, на ніжках - стильні чобітки. У ляльки розкішне темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) з собачкою Джек Рассел

код товару: LO31017Z

900 грн*

Лялька LORI вийшла на прогулянку зі своїм улюбленим вихованцем! Вона одягнена в теплий светр, безрукавку і білі легінси, на ногах рожеві черевики. Світле волосся лялечки зібране в модний пучок. Стильні аксесуари доповнюють образ модниці: білі окуляри, шарф і сумочка. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Сабелла

код товару: LO31102Z

660 грн*

Лялька LORI Сабелла - поповнить колекцію друзів LORI! Вона стильно одягнена, а похідна палиця і черевики доповнюють її образ. У ляльки розкішне руде волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Стюардеса Аурі

код товару: LO31112Z

660 грн*

Лялька LORI Аурі із серії "Activity Dolls" - стюардеса на борту великого літака! Красива і струнка блондинка може поповнити колекцію ляльок LORI. Одяг та аксесуари підкреслюють її сферу діяльності! Дивовижне волосся ляльки можна розчісувати і створювати з нього всілякі зачіски. Під час гри дитина прагне дізнатися більше про професії, розвиває фантазію і сюжетно-рольову гру, естетичний смак, забезпечує оволодіння новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Розалінда з повідком для вигулу собак

код товару: LO31113Z

660 грн*

Розалінда з серії «Activity Dolls» просто обожнює собак. Вона вдягнута у комфортний светр і штани, а на ногах зручні кросівки – щоб прогулянки з маленькими друзями були якомога довшими та активнішими. Лялька чудово доповнить колекцію іграшок LORI та буде допомагати у догляді за пухнастиками. У набір входить повідець для вигулу песика. Під час гри з Розаліндою малюк дізнається більше про собак, розвиватиме фантазію та сюжетно-рольову гру, а також навчиться доглядати за тваринами. Лялька виготовлена з вінілу та має м’яке наповнення. Висота іграшки 15 см, а розміри упаковки (В х Ш х Г) – 22 х 11 х 4см. Рекомендований вік: 3+

LORI Ігровий набір - Балетна студія

код товару: LO37000Z

1518 грн*

Балет – один із найкрасивіших танців усіх часів. Це елегантне та витончене мистецтво, якому навчаються довгі роки. Ігровий набір «Балетна студія» стане цікавим і корисним доповненням до ляльок LORI 15, особливо із серії балерин. Головною особливістю набору є світлові вогні і вишукане фортепіано, яке програє 4 різні мелодії. Світлові і звукові ефекти працюють завдяки 3-м ААА батарейкам (входять у комплект). Окрім самої студії та піаніно у набір входить: лава, 4 кліпси для ляльок і крейда. Усі деталі гарно деталізовані та виготовлені із якісної пластмаси. Розмір упаковки: 59 х 31 х 30 см. Рекомендований вік: 3+.

LORI Ігрова фігура - Білий кінь з Камарілло

код товару: LO38000Z

594 грн*

Білосніжний благородний красень Камарілло – кінь із серії «Horses» від американського бренда LORI. У нього розкішна біла грива та хвіст, і надзвичайно розумні чорні очі. Кінь Камарілло відмінно доповнить колекцію іграшок LORI, а ваша улюблена лялька буде залюбки доглядати за ним і активно проводити час на кінній прогулянці. У наборі є все необхідне: англійське сідло, вуздечка з поводами, відерце, щітка, рукавичка та 2 стремена. Іграшка виготовлена із якісної пластмаси. Під час гри з конем Камарілло малюк навчатиметься любити тварин та доглядати за ними, розвиватиме фантазію і уяву. Розміри іграшки в упаковці: 24 х 22 х 6см. Рекомендований вік: 3+

LORI Ігрова фігура - Сірий Андалузький кінь

код товару: LO38001Z

594 грн*

Статний, елегантний красень з розкішною гривою та виразними очима – сірий Андалузький кінь із серії «Horses» від LORI. У нього сильні, м’язисті плечі і спина, та низько поставлений хвіст – відзнака благородної породи. Кінь відмінно доповнить колекцію іграшок LORI, а ваша улюблена лялька буде залюбки доглядати за ним і активно проводити час на кінній прогулянці. У наборі є все необхідне: англійське сідло, вуздечка з поводами, відерце, щітка, рукавичка та 2 стремена. Іграшка виготовлена із якісної пластмаси. Під час гри з сірим Андалузьким конем малюк навчатиметься любити тварин та доглядати за ними, розвиватиме фантазію і уяву. Розміри іграшки в упаковці: 24 х 22 х 6см. Рекомендований вік: 3+

LORI Набір аксесуарів - Аксесуари для кемпінгу

код товару: LO37021Z

900 грн*

Немає нічого краще за відпочинок на природі у компанії добрих друзів. Збирайте своїх ляльок LORI 15 см та влаштовуйте веселі кемпінги з вечірками і піснями під гітару. Усе необхідне є у комплекті – це одна із особливостей наборів LORI. Набір складається з 23 різноманітних деталей, серед яких: гітара, ліхтарі, напої, компас, термос, карта, солодощі, баночка арахісового масла, продукти харчування, посуд, попкорн для багаття, кемпінгова книга та багато іншого. Усі деталі з комплекту виготовлені з якісної пластмаси. Розмір упаковки: 22 х 4 х 16см. Рекомендований вік: 3+

LORI Набір - Аксесуари для кухні

код товару: LO37026Z

900 грн*

Набір аксесуарів для кухні стане цікавим і корисним доповненням до іграшок Lori. Іграшки представлені в реалістично виконаних формах для випічки, імітацій необхідних продуктів для приготування десерту і повним набором кухонного посуду і аксесуарів. Після приготування, можна красиво сервірувати стіл і влаштувати чаювання для ляльок LORI. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.