Продукція LORI

LORI Ігрова фігура - Блакитний Кінь

код товару: LO38014Z

594 грн*

Граціозний блакитний кінь LORI. У нього розкішна блакитна грива і хвіст. Підходить для ляльок 15 см LORI.

LORI Аеропорт

код товару: LO37054Z

2760 грн*

Мрії про подорожі збуваються! Ігровий набір Lori "Аеропорт" не тільки познайомить дітей з принципом роботи аеропорту і його співробітників. Але ще може стати прекрасним місцем для відпочинку між подорожами для всіх 15 см ляльок Lori.

LORI Набір одягу для ляльок із сумкою

код товару: LO30022Z

438 грн*

Набір стильного одягу для ляльки LORI 15 см. Біла блузка, блакитні штани і кепка неодмінно порадують маленьку модницю, а сумка в стилі кантрі доповнить модний образ. Одяг виготовлено ​​з якісного текстилю.

LORI Набір одягу для ляльок зі спідницею

код товару: LO30024Z

438 грн*

Набір стильного одягу для ляльки LORI 15 см. Чорно-білий топ, рожева спідниця з легінсами роблять образ ляльки загадковим і чарівним. Чорна сумочка і перламутрові туфлі доповнюють образ.

LORI Набір одягу для ляльок - Сукня з квітами

код товару: LO30021Z

438 грн*

Набір стильного одягу для ляльки LORI 15 см. Сукня з цікавим квітковим принтом допоможе розширити гардероб маленької ляльки-модниці.

LORI Лялька (15 см) Отум

код товару: LO31009Z

660 грн*

Лялька LORI Отум - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в джинсову кофту і рожеві штани з принтом, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішні руде волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка допомагатиме розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Ігровий набір - Дерев'яний будинок

код товару: LO37004Z

3798 грн*

Гарний дерев'яний будинок для ляльок Lori з високою деталізацією: вмикається світло. Вбудована кухня з двома барними стільцями для сніданку стане відмінним місцем відпочинку Lori і її друзів. На даху є галявина. У будинку кілька кімнат для ляльок, з різними аксесуарами, вікна і великі двері. У наборі: ляльковий будиночок, холодильник, кухня з раковиною, духовка, кухонна плита, барна стійка і 2 стільці. Для освітлення необхідно 3 батарейки ААА (входять в комплект). Розмір: 40х30х20 см. Лялька в набір не входить.

LORI Лялька (15 см) Фейт

код товару: LO31023Z

660 грн*

Стильна Лялька LORI - Фейт з модними аксесуарами зачарує будь-яку дівчинку. Вона одягнена в курточку під джинс, білу кофточку і симпатичні шорти з квітковим принтом, а на її ніжках модні золотисті туфельки. У ляльки довге густе волосся, яке надихає на нові експерименти з різноманітними зачісками. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Уітні

код товару: LO31052Z

660 грн*

Лялька LORI Уїтні - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в білий хутряний жилет і клітчасті штани, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Нора

код товару: LO31036Z

660 грн*

Лялька LORI Нора - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в білий хутряний жилет і рожеве плаття, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішні світле волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Гіа з собакою Далматинець

код товару: LO31058Z

900 грн*

Лялька LORI Гіа зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Ілісса і собака тер'єр Індіана

код товару: LO31016Z

900 грн*

Лялька LORI Ілісса зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в стильний хутряний жилет, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішними темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Кайденс і кішка Кікі

код товару: LO31053Z

900 грн*

Лялька LORI Кайденс зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне світле волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Марія і кішка Мока

код товару: LO31060Z

900 грн*

Лялька LORI Марія зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка допомагатиме розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Надін і собака боксер Наш

код товару: LO31024Z

900 грн*

Лялька LORI Надін зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в стильну джинсову туніку, а модні аксесуари доповнюють її стильний образ. У ляльки розкішне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Шауна з собачкою Сонні

код товару: LO31025Z

900 грн*

Лялька LORI Шауна зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Вона одягнена в прозорий дощовик, а модні аксесуари доповнюють образ її стиль. У ляльки розкішне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка допомагатиме розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Хазел і золотистий ретривер

код товару: LO31012Z

900 грн*

Лялька LORI вийшла на прогулянку зі своїм улюбленим вихованцем! Вона одягнена в курточку і плаття з пишною спідницею, на ногах туфельки з бантиками. У ляльки довге і густе волосся, яке можна розчісувати і створювати різні зачіски. Стильні аксесуари доповнюють образ модниці: ободок і модна сумочка на ланцюжку. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) хлопчик Салліван

код товару: LO31110Z

660 грн*

Симпатична лялька від американського бренда LORI – хлопчик Салліван. Він – юний натураліст, полюбляє природу та спостерігати за навколишнім світом. Одяг та аксесуари доповнюють стильний образ ляльки. У набір входить 6 елементів, серед яких : іграшка, смугаста футболка, штани, взуття та бінокль. Граючи з лялькою від LORI дитина буде розвивати фантазію, спостережливість та посидючість. Лялька виготовлена з вінілу та має м’яке наповнення. Висота іграшки 15 см, а розміри упаковки (В х Ш х Г) – 22 х 11 х 4см. Рекомендований вік: 3+

LORI Лялька (15 см) Вершниця Рея

код товару: LO31090Z

660 грн*

Лялька LORI Рея - обожнює верхову їзду, і є прекрасною наїзницею. Вона одягнена в костюм для верхової їзди: рожеві штани, жакет і сорочку, на ніжках - стильні чобітки. У ляльки розкішне світле волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі блакитні очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) вершниця Тіган

код товару: LO31031Z

660 грн*

Лялька LORI Тіган - прекрасна вершниця! Вона одягнена в костюм для верхової їзди: червоні штани, і сорочку, на ніжках - стильні чобітки. У ляльки розкішне темне волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі красиві очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Дакота з собачкою

код товару: LO31017Z

900 грн*

Лялька LORI вийшла на прогулянку зі своїм улюбленим вихованцем! Вона одягнена в теплий светр, безрукавку і білі легінси, на ногах рожеві черевики. Світле волосся лялечки зібране в модний пучок. Стильні аксесуари доповнюють образ модниці: білі окуляри, шарф і сумочка. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Сабелла

код товару: LO31102Z

660 грн*

Лялька LORI Сабелла - поповнить колекцію друзів LORI! Вона стильно одягнена, а похідна палиця і черевики доповнюють її образ. У ляльки розкішне руде волосся, яке можна укладати в різні зачіски і великі зелені очі. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.

LORI Лялька (15 см) Стюардеса Аурі

код товару: LO31112Z

660 грн*

Аурі із серії ""Activity Dolls"" - стюардеса на борту великого літака! Красива і струнка блондинка може поповнити колекцію ляльок Lori. Вона одягнена у спеціальну форму стюардеси, що тілько розпалює інтерес до її діяльності!

LORI Лялька (15 см) Розалінда з повідком для вигулу собак

код товару: LO31113Z

660 грн*

Розалінда з серії «Activity Dolls» просто обожнює собак. Вона вдягнута у комфортний светр і штани, а на ногах зручні кросівки – щоб прогулянки з маленькими друзями були якомога довшими та активнішими. Лялька чудово доповнить колекцію іграшок LORI та буде допомагати у догляді за пухнастиками. У набір входить повідець для вигулу песика. Під час гри з Розаліндою малюк дізнається більше про собак, розвиватиме фантазію та сюжетно-рольову гру, а також навчиться доглядати за тваринами. Лялька виготовлена з вінілу та має м’яке наповнення. Висота іграшки 15 см, а розміри упаковки (В х Ш х Г) – 22 х 11 х 4см. Рекомендований вік: 3+