Дитячі нічники

Знайдено 8 товарів
Сортувати
Nuvita Ведмедик 0м+ 8 см

Nuvita Ведмедик 0м+ 8 см

код товару: NV6601

294 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мініатюрний дитячий нічничок Nuvita "Ведмежа" 0м+ висотою 8 см зеленого кольору створить затишне нічне освітлення, ідеальне для спокійного засинання дитини в компанії аксесуара у вигляді улюбленої тварини. Завдяки вбудованому в нічник світлодіоду виріб не нагрівається. Прилад виготовлений із якісного нетоксичного, приємного на дотик пластику який легко очищується. Працює від 3х батарейок LR44 / AG13 (входять в комплект).

Nuvita Слоненя 0м+ 8 см

Nuvita Слоненя 0м+ 8 см

код товару: NV6603

294 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мініатюрний дитячий нічничок Nuvita "Слоненя" 0м+ висотою 8 см зеленого кольору створить затишне нічне освітлення, ідеальне для спокійного засинання дитини в компанії аксесуара у вигляді улюбленої тварини. Завдяки вбудованому в нічник світлодіоду виріб не нагрівається. Прилад виготовлений із якісного нетоксичного, приємного на дотик пластику який легко очищується. Працює від 3х батарейок LR44 / AG13 (входять в комплект).

Nuvita Дракон 0м+ 12см

Nuvita Дракон 0м+ 12см

код товару: NV6606

Порівняти (0) ›

Маленький нічничок «Дракон» від італійського виробника Nuvita створить затишок у дитячій кімнаті і допоможе малюку спокійно заснути. Нічник із таймером та м’яким блакитним LED-підсвічуванням у вигляді милого дракончика. Аксесуар працює від 3-х ААА (LR03) батарейок (не входять у комплект) і має два режими інтенсивності підсвічування. Матеріал – матовий, міцний і приємний на дотик пластик. Висота нічника 12 см. Використовуйте нічничок для немовлят від народження.

Nuvita Гіпопотам 0м+ 12 см

Nuvita Гіпопотам 0м+ 12 см

код товару: NV6607

489 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Маленький нічничок «Гіпопотам» від італійського виробника Nuvita створить затишок у дитячій кімнаті і допоможе малюку спокійно заснути. Нічник із таймером та м’яким зеленим LED-підсвічуванням у вигляді милого гіпопотама. Аксесуар працює від 3-х ААА (LR03) батарейок (не входять у комплект) і має два режими інтенсивності підсвічування. Матеріал – матовий, міцний і приємний на дотик пластик. Висота нічника 12 см. Використовуйте нічничок для немовлят від народження.

Nuvita Корівка 0м+ 8см

Nuvita Корівка 0м+ 8см

код товару: NV6602

294 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мініатюрний нічничок «Корівка» від італійського виробника Nuvita створить затишок у дитячій кімнаті і допоможе малюку спокійно заснути. Нічник із м’яким фіолетовим LED-підсвічуванням у вигляді милої корівки. Аксесуар працює від 3-х LR44 батарейок (входять у комплект). Матеріал – матовий, міцний і приємний на дотик пластик. Висота нічника 8 см. Використовуйте нічничок для немовлят від народження.

Nuvita Коала 0м+ 12см

Nuvita Коала 0м+ 12см

код товару: NV6608

489 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Маленький нічничок «Коала» від італійського виробника Nuvita створить затишок у дитячій кімнаті і допоможе малюку спокійно заснути. Нічник із таймером та м’яким рожевим LED-підсвічуванням у вигляді милої коали. Аксесуар працює від 3-х ААА (LR03) батарейок (не входять у комплект) і має два режими інтенсивності підсвічування. Матеріал – матовий, міцний і приємний на дотик пластик. Висота нічника 12 см. Використовуйте нічничок для немовлят від народження.

Nuvita Кенгуру 0м+ 8см

Nuvita Кенгуру 0м+ 8см

код товару: NV6604

294 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мініатюрний нічничок «Кенгуру» від італійського виробника Nuvita створить затишок у дитячій кімнаті і допоможе малюку спокійно заснути. Нічник із м’яким блакитним LED-підсвічуванням у вигляді милого кенгуру. Аксесуар працює від 3-х LR44 батарейок (входять у комплект). Матеріал – матовий, міцний і приємний на дотик пластик. Висота нічника 8 см. Використовуйте нічничок для немовлят від народження.

Nuvita Жираф 0м+ 12см

Nuvita Жираф 0м+ 12см

код товару: NV6605

489 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Маленький нічничок «Жираф» від італійського виробника Nuvita створить затишок у дитячій кімнаті і допоможе малюку спокійно заснути. Нічник із таймером та м’яким жовтим LED-підсвічуванням у вигляді милого жирафа. Аксесуар працює від 3-х ААА (LR03) батарейок (не входять у комплект) і має два режими інтенсивності підсвічування. Матеріал – матовий, міцний і приємний на дотик пластик. Висота нічника 12 см. Використовуйте нічничок для немовлят від народження.