М'ячі

Знайдено 40 товарів
Сортувати
goki М'ячик для жонглювання з бісером

goki М'ячик для жонглювання з бісером

код товару: SA133G

69 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Жонглювання – весела і дуже корисна гра для дітей. Щоб вони навчились жонглювати, їм потрібен саме такий м’ячик від німецького бренду goki. Він м’який, тому при падінні на підлогу не відскакуватиме, його можна підняти і одразу ж продовжити гру. М’ячик для жонглювання – це м’яка синтетична оболонка із гранульованим наповнювачем всередині. М’яч яскравий, приємний на дотик, діаметр 8 см. Чудово підходить для дитячих циркових студій або тренувань вдома. Рекомендований вік: від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Морський житель

goki М'ячик-стрибунець Морський житель

код товару: 16002G-8

Порівняти (0) ›

Напівпрозорий блакитний стрибунець із жовтою рибкою всередині від німецького бренду goki. М’ячик відрізняється чудовою стрибучістю та незвичайним дизайном – рибка немов застигла у краплинці морської безодні. Стрибунець зручно і приємно тримати в руках (Ø=4,5 см), беріть його з собою на прогулянку, грайте з друзями на вулиці або вдома. Ігри зі стрибунцем дадуть базову фізичну підготовку, розвиватимуть зір, точність та спритність рухів, кмітливість. Рекомендовано дітям від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Риба-хірург

goki М'ячик-стрибунець Риба-хірург

код товару: 16002G-7

Порівняти (0) ›

Запропонуйте дітям веселі ігри зі стрибунцем, водночас познайомивши їх з однією з найкрасивіших морських рибок – рибою-хірургом. Німецький бренд goki пропонує для цього напівпрозорий стрибунець морського кольору, у якому сховалась фіолетово-жовта рибка. Ігри із стрибучим м’ячиком дуже корисні для розвитку малюків, вони розвиватимуть спостережливість, кмітливість, швидкість рухів та реакції. Для дітей від 3-х років.

goki М’ячик-стрибунець Морський коник

goki М’ячик-стрибунець Морський коник

код товару: 16002G-6

Порівняти (0) ›

Познайомте дитину із дивовижним морським створінням – морським коником, який поселився у блакитному стрибунці від німецького бренду goki. М’ячик стрибучий, компактний (Ø=4,5 см) і дуже привабливий. Стрибунець урізноманітнить щоденні ігри дітлахів вдома або на вулиці – головне це активний рух та розвиток. Киньте м’ячик на тверду поверхню і хутчіше ловіть його – такі ігри розвиватимуть точність рухів, спритність та швидкість реакції. Змагайтесь з друзями у влучності, намагаючись з відстані закинути м’яч у ємність. Рекомендований вік: від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Риба -куля

goki М'ячик-стрибунець Риба -куля

код товару: 16002G-5

Порівняти (0) ›

Риба-шар поселилась у напівпрозорому блакитному стрибунці від німецького бренду goki. Рибу-їжака дітлахи пам’ятають із мультфільма «У пошуках Немо», де вона була у ролі Пузиря. Стрибунець легкий та компактний, діаметр 4,5 см, беріть його з собою у подорож або на прогулянку. Покажіть усім який ви спритний і швидкий – м’ячик розвиватиме рівновагу, швидкість реакції та кмітливість. Для дітей від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Риба-клоун

goki М'ячик-стрибунець Риба-клоун

код товару: 16002G-4

Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki пропонує дітлахам декілька стрибунців із героями мультфільма «У пошуках Немо». Один з них – із рибою-клоуном Немо, яка ніби застигла всередині напівпрозорої блакитної кульки. Цей корисний і надзвичайно гарний аксесуар підходить для активних ігор на вулиці або вдома. М’ячик-стрибунець навчить дітлахів координувати рухи, бути точними, влучними та швидко реагувати. Діаметр 4,5 см, рекомендований вік: від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Скат

goki М'ячик-стрибунець Скат

код товару: 16002G-3

Порівняти (0) ›

Частинка морського світу в долонях – це стрибунець «Скат» від німецького бренду goki. Стрибучий м’ячик вироблений із гуми, напівпрозорого блакитного кольору із рудим скатом всередині. Діаметр м’ячика 4,5 см, він зручно лежить у руці. Така іграшка розвиватиме безліч корисних навичок, а житель всередині допоможе дитині отримати знання про морське життя. Беріть її з собою на прогулянку, грайте самі або з друзями – гарний стрибунець привертатиме увагу і зацікавить усіх! Для дітей від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Риба-янгол

goki М'ячик-стрибунець Риба-янгол

код товару: 16002G-2

Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki пропонує дітлахам стрибунець напівпрозорого блакитного кольору із рибкою всередині. Такого ж морського жителя дітлахи знають як Жабра із мультфільма «У пошуках Немо». М’ячик схожий на мініатюрний акваріум в долонях – рибка мавританський ідол немов застигла у морській глибині. Беріть стрибунець з собою на прогулянку, у подорож або грайте дома – він розвиватиме спритність та кмітливість, підійматиме настрій не тільки дітям, а і дорослим. Діаметр 4,5 см, тому його зручно тримати у руках. Для дітей від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Косатка

goki М'ячик-стрибунець Косатка

код товару: 16002G-1

Порівняти (0) ›

Напівпрозорий м'ячик-стрибунець із китом-косаткою всередині від німецького виробника goki. М’яч надзвичайно гарний, окрім розважальної, він несе ще й розвиваючу функцію. Дітлахи стануть більш спритними, спостережливими, кмітливими, а також отримають знання про різновид дельфінів та місце, де вони живуть. Доповніть дитячі щоденні активні ігри стрибучим м'ячиком і він підготує їх фізично. Стрибунець зручно тримати у руках, діаметр 4,5 см. Кит-косатка, що немов плаває у блакитній безодні, привертатиме увагу малюка і підійматиме настрій! Для дітей від 3-х років.

goki Гра Кік-Бол - 9

goki Гра Кік-Бол - 9

код товару: 15162G-9

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький виробник іграшок goki пропонує дітлахам активну та розвиваючу гру сокс. Сокс (англ. socks – шкарпетка) – м’який в’язаний м’ячик для футбегу, гри, в яку можна грати будь-де: в школі, у дитсадку, вдома, на вулиці. Будь-хто може долучитись до гри, підлітки і дорослі залюбки прийматимуть участь у змаганнях на спритність та кмітливість. Гра має правила, але можна вигадувати і власні. Навчіть своїх дітей грати в активні ігри у дворі - нехай їх дитинство стане щасливішим і цікавіше!

goki Гра Кік-Бол - 8

goki Гра Кік-Бол - 8

код товару: 15162G-8

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Як провести вільний час з користю? Гра футбег або просто сокс – найпоширеніша серед підлітків. Маленький та легкий в’язаний м’ячик від німецького бренду goki стане незамінним аксесуаром для веселого проведення часу та активного фізичного розвитку. Сокс зроблений у насичених яскравих кольорах. Можуть грати усі та будь-де: вдома, на вулиці, на пляжі, у школі після занять або на перервах. Весела та корисна гра принесе велике задоволення. Гра має правила але ви можете вигадувати і власні. Змагайтесь між собою у спритності та спортивності, та головне – завжди залишайтесь у русі.

goki Гра Кік-Бол - 7

goki Гра Кік-Бол - 7

код товару: 15162G-7

Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki турбується про дітлахів з раннього віку, тому пропонує просту, але надзвичайно розвиваючу іграшку для вуличних ігор – сокс. Сокс, що перекладається як «шкарпетка», це в’язаний м’ячик із легким дрібним наповнювачем всередині. Грати у футбег можна на траві, на пляжі, вдома, у дитсадку або у школі. Сокс – командна гра, тому кличте друзів та змагайтесь, хто краще виконує трюки! Прості правила гри не залишать байдужими ні дітей, ні підлітків, ні дорослих. Ви можете вигадувати власні правила, головне – активний фізичний розвиток і спритність.

goki Гра Кік-Бол - 6

goki Гра Кік-Бол - 6

код товару: 15162G-6

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Футбег або сокс – улюблена гра сучасних підлітків. Німецький виробник іграшок goki пропонує дітлахам сокс (англ. socks – шкарпетка) – м’який кольоровий м’ячик для гри вдома або на вулиці. Він зроблений у яскравих кольорах. Грати у сокс можна на траві або на пляжі, у дворі або у спортзалі - жодних обмежень. Футбег – командна гра, тому кличте друзів та змагайтесь у спритності, сміливості та спортивності! Прості правила гри не залишать байдужими ні дітей, ні підлітків, ні дорослих. Грайте за правилами або вигадуйте власні, та головне – залишайтесь у русі разом з goki.

goki Гра Кік-Бол - 5

goki Гра Кік-Бол - 5

код товару: 15162G-5

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захоплююча та весела гра сокс від німецького бренду goki. М’яч для гри у футбег зроблений яскравих кольорах. Грати у сокс можуть всі охочі – діти, підлітки, дорослі. Аксесуар для гри у футбег легкий та компактний, беріть його з собою на вулицю, у подорож, на відпочинок, або грайте просто вдома. Кличте друзів та починайте змагання. Прості правила гри сподобаються усім, ви можете їх змінювати та головне – активний рух та спритність. Покажіть, які трюки ви навчились робити та вигравайте змагання!

goki Гра Кік-Бол - 4

goki Гра Кік-Бол - 4

код товару: 15162G-4

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький виробник іграшок goki пропонує популярний аксесуар для ігор – м’яч для гри у сокс (англ. socks – шкарпетка). Сокс зроблений у літніх світлих кольорах. Вирушайте на вулицю або грайте вдома, беріть сокс з собою у подорож або на відпочинок – активна та весела гра принесе задоволення усім. Змагайтесь у спритності та спортивній підготовці! Рух – це життя, тому залишайтесь у русі разом з goki.

goki Гра Кік-Бол - 3

goki Гра Кік-Бол - 3

код товару: 15162G-3

Порівняти (0) ›

Німецький виробник іграшок goki пропонує захоплюючу та активну гру футбег, або сокс (англ. socks – шкарпетка). Сокс – це легкий та м’який м’ячик для різноманітних трюків ногами. Він зроблений у помітних яскравих кольорах. У сокс можна грати на свіжому повітрі або ж вдома, головне – залишатись у русі та розвивати свої навички. Весела та розвиваюча гра принесе задоволення усім. Досвідчені гравці можуть змагатись між собою у спритності та спортивній підготовці, показуючи один одному трюки із соксом.

goki Гра Кік-Бол - 2

goki Гра Кік-Бол - 2

код товару: 15162G-2

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Активна, весела і популярна гра футбег або ж просто «сокс» (з англ. – шкарпетка) від німецького бренду goki. М’яч для гри зроблений у літніх яскравих кольорах. Грати у сокс може будь-хто і будь-де: вдома або на вулиці, на траві або на пляжі. Збирайте друзів та починайте змагання. Покажіть який ви спритний, сміливий та спортивний! Прості правила гри не залишать байдужими ні дітей, ні підлітків, ні дорослих. Грайте за правилами або вигадуйте власні, та головне – залишайтесь у русі разом з goki.

goki Гра Кік-Бол - 12

goki Гра Кік-Бол - 12

код товару: 15162G-12

Порівняти (0) ›

Футбег або сокс – популярна та улюблена гра дітей та підлітків. Німецький бренд goki пропонує дітлахам м’який кольоровий м’ячик для гри в сокс вдома або на вулиці. М’ячик зв’язаний із яскравих бавовняних ниток. Грати у сокс можна на траві або на пляжі, мяч можна взяти з собою у школу і грати на перервах -  жодних обмежень. Футбег – гра для двох гравців і більше, тому кличте друзів та змагайтесь у спритності та фізичній підготовці! Гра має прості правила, які можна змінювати за бажанням. Найголовніше – позитивний настрій, активні рухи та постійні тренування.

goki Гра Кік-Бол - 11

goki Гра Кік-Бол - 11

код товару: 15162G-11

39 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький виробник іграшок goki піклується про фізичний і особистісний розвиток дітлахів, тому пропонує яскравий аксесуар для гри сокс. Це маленький в’язаний м’ячик із легким наповнювачем всередині. Грати можна будь-де, кількість гравців від 2-х та більше. Сокс передбачає змагання у спритності, кмітливості та швидкості рухів. Гра має правила, але можна вигадувати і власні. Нехай діти вчаться частіше грати у дворі на свіжому подвір’ї і їх дитинство стане ще щасливішим та цікавішим.

goki Гра Кік-Бол - 10

goki Гра Кік-Бол - 10

код товару: 15162G-10

Порівняти (0) ›

Активна, весела і популярна гра футбег або ж просто «сокс» (з англ. – шкарпетка) від німецького бренду goki. М’яч для гри зроблений у контрастних та яскравих кольорах. Грати у сокс може будь-хто і будь-де: вдома або на вулиці, на траві або на пляжі. Збирайте друзів та починайте змагання. Покажіть який ви спритний, сміливий та спортивний! Прості правила гри не залишать байдужими ні дітей, ні підлітків, ні дорослих. Грайте за правилами або вигадуйте власні, та головне – залишайтесь у русі разом з goki.

goki Гра Кік-Бол - 1

goki Гра Кік-Бол - 1

код товару: 15162G-1

Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki представляє популярний аксесуар для вуличних ігор або просто веселого проведення часу – сокс. «Сокс», що в перекладі означає – шкарпетка, це маленький м’який м’ячик, із яскравих ниток та легким наповнювачем всередині. Грати у сокс або футбег можна будь-де: на траві, пляжі або вдома – обирати вам. Сокс – командна гра, грати можуть усі, тому кличте друзів та змагайтесь, хто краще виконує трюки! Прості правила гри не залишать байдужими ні дітей, ні підлітків, ні дорослих. Залишайтесь у русі разом з goki!

goki М’ячик-стрибунець Блискучі зірки

goki М’ячик-стрибунець Блискучі зірки

код товару: FB106G

Порівняти (0) ›

Яскравий стрибунець із сяючими зірками всередині від німецького виробника іграшок goki. Гра із легким та стрибучим м’ячиком підійматиме настрій та розвиватиме корисні навички. Дітлахи можуть грати з друзями або самостійно, тренуючи спритність, кмітливість, влучність. Грайте вдома або на вулиці, на жорсткій поверхні якнайкраще проявляються властивості стрибунця. Рекомендовано дітям від 3-х років.

goki М’ячик-стрибунець Метелик чорно-червоний

goki М’ячик-стрибунець Метелик чорно-червоний

код товару: 16019G-5

Порівняти (0) ›

Активні ігри на вулиці надзвичайно корисні для дітлахів, тому німецький виробник іграшок goki створив серію різноманітних м’ячиків-стрибунців. Один з них – наполовину прозорий із квітами та метеликом всередині. Чорно-червоний метелик немов застиг у повітрі над рожевими квітами. М’ячик великий, його зручно тримати у руках, відрізняється чудовою стрибучістю. Іграшка допоможе покращити фізичний стан дітлахів, розвиватиме координацію рухів, спритність і спостережливість. Для дітей від 3-х років.

goki М’ячик-стрибунець Метелик чорно-жовтий

goki М’ячик-стрибунець Метелик чорно-жовтий

код товару: 16019G-6

Порівняти (0) ›

Активні ігри на вулиці надзвичайно корисні для дітлахів, тому німецький виробник іграшок goki створив серію різноманітних м’ячиків-стрибунців. Один з них – наполовину прозорий із квітами та метеликом всередині. Чорно-жовтий метелик немов застиг у повітрі над рожевими квітами. М’ячик великий, його зручно тримати у руках, відрізняється чудовою стрибучістю. Іграшка допоможе покращити фізичний стан дітлахів, розвиватиме координацію рухів, спритність і спостережливість. Для дітей від 3-х років.