• LIGHT STAX

Продукція LIGHT STAX

LIGHT STAX Ліхтарики 1х1 з LED підсвічуванням Expansion 6 кольорів LS-S11105

код товару: LS-S11105

365 грн*
Де купити

Набір кольорових цеглинок LIGHT STAX. Особливість блоків у тому, що завдяки роботі від спеціальної бази вони буквально оживають і починають світитися. Блоки можуть світитися у трьох режимах: безперервно, мерехтіти, загорятись/затухати. Кольорові цеглинки (серед яких зелені, жовті, оранжеві, білі, червоні) – для створення неймовірних конструкцій, чарівних містечок і вражаючих фігур. В комплекті 40 міні-лампочок, розмір 1х1. База в комплект не входить.

LIGHT STAX База 4х4 із записом і звуком LS-S11103

код товару: LS-S11103

495 грн*
Де купити

Нова база LIGHT STAX для більших можливостей ігор; з новою базою 4х4 конструктори LIGHT STAX стали ще більш цікавим, а ігри з ними – більш інтерактивними та різноманітними. Тепер набори мають 4 режими роботи: безперервне освітлення, мерехтіння, загоряння-затухання, і новий режим – звуковий. Зокрема, елементи конструктора реагують на ваші звуки; також ви можете записати звук, а потім конструктор його відтворюватиме.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Basic 5в1 Реакція на звук світлом LS-S12011

код товару: LS-S12011

945 грн*
Де купити

Цеглинки Light STAX зі світлодіодами – для створення неймовірних конструкцій, що світяться. У наборі 30 деталей, що сумісні з LEGO. Будуйте конструкції і під’єднайте її до спеціальної бази. Конструкції, споруди і фігурки вмить загоряться і створять магічну атмосферу. Особливість бази – різні режими світіння. У наборі такі деталі: 30 цеглинок (жовті, сині, червоні), база, яка реагує на звук, USB кабель. Набір завжди можна доповнити іншими конструкторами LIGHT STAX. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 2х2 2х1 з LED підсвічуванням 12штук 4 кольори LS-S12006

код товару: LS-S12006

Beginner Plus – набір, з якого можна починати «знайомство» з LIGHT STAX. У наборі 24 кольорові блоки. Конструюйте з них споруди, фігури та під’єднайте конструкцію до спеціальної бази. Завдяки їй кольорові блоки буквально оживають і починають світитися. Кількості блоків вистачить для створення неймовірних конструкцій, чарівних містечок і вражаючих фігур. В комплекті: база LIGHT STAX, яка реагує на звук, 24 блоки (жовтого, зеленого, синього, червоного кольорів), USB кабель. Набір завжди можна доповнити іншими конструкторами LIGHT STAX. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Creative 4в1 реакція на звук світлом LS-S12012

код товару: LS-S12012

1195 грн*
Де купити

Набір LIGHT STAX Creative містить 30 цеглинок жовтого, червоного і синього кольорів. Блоки сумісні з LEGO. Цеглинки різного розміру; така особливість розширює можливості для гри. З допомогою цеглинок можна сконструювати фігурки, споруди і навіть нічники. Цеглинки LIGHT STAX живляться від бази. Вони оснащені світлодіодом, відтак база здатна запалити сотні цеглинок. У комплекті 30 цеглинок, база, яка реагує на звук, USB кабель. Набір завжди можна доповнити іншими конструкторами LIGHT STAX. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Fantasy 4в1 LS-S12007

код товару: LS-S12007

Великий набір кольорових цеглинок LIGHT STAX складається з 160 деталей, що сумісні з LEGO. Будуйте конструкції і під’єднайте її до спеціальної бази. Конструкції, споруди і фігурки вмить загоряться і створять магічну атмосферу. Кількості блоків вистачить для створення неймовірних конструкцій, чарівних містечок і вражаючих фігур. Особливість бази – різні режими світіння. У наборі такі деталі: 160 цеглинок (білі, чорні, рожеві), база, яка реагує на звук, USB кабель. Набір завжди можна доповнити іншими конструкторами LIGHT STAX. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Magic Tuning LS-S15001

код товару: LS-S15001

1495 грн*
Де купити

У наборі додаткові аксесуари для конструкторів LIGHT STAX. Елементи призначені спеціально для «тюнінгу» готових моделей: конструкцій, споруд, будиночків, фігур. Всі елементи живляться від бази-акумулятора, яка може підсвічувати одночасно сотні елементів. В комплекті такі елементи: 4 кабелі, 2 ліхтарика білого кольору, 2 кабелі для ліхтариків, 16 міні-лампочок 1х1, 16 міні-лампочок, розмір 1х1, 21 цеглинка (серед них – чорні, прозорі), USB-кабель, база, яка реагує на звук. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX База 4х4 Набор Power Plus з 4-ма цеглинками 2х2 Transparent LS-S11502

код товару: LS-S11502

395 грн*
Де купити

Mobile Power Plus – формує базу всієї системи конструкторів, що світяться LIGHT STAX. Містить літієво-полімерну батарею, яка заряджається через USB-кабель. особливість бази Mobile Power Plus – реагування на звук. У наборі база і 4 цеглинки білого кольору, оснащені LED-лампочками. Цеглинки розміром 2х2. Доповнюйте цей набір іншими конструкторами LIGHT STAX і створюйте видовищні споруди, магічні фігурки, що світяться. База сумісна з LEGO. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Reptile V2 4в1 LS-S13011

код товару: LS-S13011

1655 грн*
Де купити

Великий набір конструктора LIGHT STAX Reptile. У комплекті 105 цеглинок зі світлодіодами. Кольорових елементів достатньо для створення дивовижних конструкцій, що світяться. Конструюйте споруди, фігури та під’єднайте конструкцію до спеціальної бази. Завдяки їй кольорові блоки буквально оживають і починають світитися. В комплекті: база LIGHT STAX, яка реагує на звук, 105 блоків (жовтого, зеленого, червоного, білого, оранжевого кольорів), USB кабель. Набір завжди можна доповнити іншими конструкторами LIGHT STAX. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Shine V2 3в1 LS-S12013

код товару: LS-S12013

1595 грн*
Де купити

Конструктор LIGHT STAX привносить світло у світ конструкторів, як-от LEGO. Кожна цеглинка LIGHT STAX містить потужний світлодіод; загалом цеглинки із 4 режимами підсвічування. У комплекті 75 цеглинок, спеціальна база, USB кабель. Набір завжди можна доповнити іншими конструкторами LIGHT STAX. Для дітей від 6 років.

LIGHT STAX Ліхтарик вуличний з LED підсвіткою

2×2 лампа STAX. Просто з'єднайте їх з легким кабельним роз'ємом або розмістiть їх на LIGHT STAX Power або на базi , щоб лампа почала працювати. Два кольори: чорний та бiлий.

Моделі
loading Чорні (2 шт.) конструктор будівництво 365 грн* Перейти

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 з LED підсвіткою 12 штук 4 кольори S12000

код товару: LS-S12000

Набір LIGHT STAX Beginner складається із 12 різнокольорових деталей, сумісних з LEGO®. Цеглинки живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. STAX-елементи червоного, синього, жовтого та зеленого кольорів дозволяють побудувати об’єкти різної тематики. Форма блоків LIGHT STAX Beginner універсальна та проста, тому дитина легко зможе спроектувати як прості фігури, так і складні композиції. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і у якості доповнення LEGO®. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Beginner перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Basic S12001

код товару: LS-S12001

Набір LIGHT STAX Basic включає 30 елементів цеглинок жовтого, червоного та синього кольорів, сумісних з LEGO®. В наборі представлені цеглинки різного розміру, що значно розширює можливості для дитячої творчості та дозволяє конструювати будь-що: будиночки, автомобілі, тварин та навіть маленькі нічники. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. Цеглинки живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Basic перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Creative S12002

код товару: LS-S12002

1055 грн*
Де купити

Набір LIGHT STAX Creative, сумісний з LEGO® – це ще більше творчих можливостей! 50 різнокаліберних цеглинок найбільш затребуваних кольорів: білого, чорного, червоного, жовтого, синього та зеленого, даватимуть дітям безліч можливостей та варіантів для реалізації власних творчих ідей. Цеглинки з набору можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Creative перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла. Цеглинки абсолютно безпечні та не потребують батарейок.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Shine LS-S12003

код товару: LS-S12003

1375 грн*
Де купити

LIGHT STAX Shine – це сяючі напівпрозорі цеглинки жовтого, синього, червоного та зеленого кольорів. Цеглинки LIGHT STAX Shine сумісні з LEGO® та є абсолютно безпечними. В набір входить 75 елементів, які легко підключаються та живляться від акумуляторного блоку. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Цеглинки з набору LIGHT STAX Shine можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. Блоки LIGHT STAX Shine перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Adventure S12004

код товару: LS-S12004

2155 грн*
Де купити

LIGHT STAX Adventure – це 140 цеглинок, сумісних з LEGO®, для реалізації будь-яких творчих ідей! Елементи набору виконані у природніх кольорах: коричневому, білому та жовтому, а тому якнайкраще розвиватимуть креативне мислення дітей. Цеглинки LIGHT STAX Adventure чудово підходять для створення фігур тварин, птахів та будівель. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Adventure перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла. Цеглинки абсолютно безпечні та можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Liberty S12005

код товару: LS-S12005

3055 грн*
Де купити

Набір LIGHT STAX Liberty включає 240 елементів різних кольорів, які можна перетворити в справжні витвори мистецтва: човен з вогниками світла, хмарочос з ілюмінацією чи святкову ялинку з барвистими гірляндами. Цеглинки LIGHT STAX Liberty сумісні з LEGO®. Набір є абсолютно безпечним для дітей, легкий у підключенні та не потребує батарейок. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO® . STAX-елементи перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Reptiles S13001

код товару: LS-S13001

1655 грн*
Де купити

Створіть свій власний зоопарк з гігантськими динозаврами, велетенськими черепахами та потужними крокодилами. В набір LIGHT STAX Reptiles входять 104 цеглинки зеленого, червоного, жовтого та білого кольорів. STAX-елементи сумісні з LEGO®, тому можна комбінувати деталі, створюючи неймовірні фігури істот, що світяться в темряві: фантастичних драконів з палаючими вогняними пащами, древніх динозаврів з мерехтливими очами чи ящурів, що змінюють свій окрас. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. STAX-цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Soccer S14001

код товару: LS-S14001

Перетворіть гру на яскраве шоу – створіть фігурки спортсменів-футболістів, які сяятимуть як справжні зірки! Набір LIGHT STAX Soccer, сумісний з LEGO®, містить 125 елементів червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, синього та чорного кольорів, що дозволить створити декілька команд для гри. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. STAX-цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®.

LIGHT STAX Кабель Expansion в комплекті з 4-ма LED элементами 2х2 Transparent LS-S11101

код товару: LS-S11101

265 грн*
Де купити

Набір LIGHT STAX Expansion (extension cables) містить 2 кабелі-подовжувачі та 4 прозорі цеглинки розміром 2х2. Всі елементи набору сумісні з будь-якими конструкторами LIGHT STAX. Міні-набір дозволить створити систему фігур з підсвічуванням, об’єднаних спільним кабелем. Для з’єднання двох фігур потрібно приєднати цеглинку кабелю до підставки-акумулятора або до STAX-елемента з USB живленням, а на протилежну сторону кріпити новий об’єкт. Для підключення STAX-цеглинок, що входять в набір, можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Помаранчевий, Коричневий, Фіолетовий, Рожевий S11003

код товару: LS-S11003

З набором LIGHT STAX Expansion можна створити чарівні флористичні композиції, сяючі магічні дерева або ж мініатюрних метеликів з мерехтливими крильцями. Набір LIGHT STAX Expansion включає 24 цеглинки рожевого, фіолетового, помаранчевого та коричневого кольорів. STAX-елементи сумісні з LEGO® та з іншими конструкторами LIGHT STAX. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою 8 штук Transparent Червоний, Помаранчевий, Жовтий, Синій S11005

код товару: LS-S11005

Набір LIGHT STAX Expansion (transparent red/orange/yellow/blue), сумісний з LEGO®, включає 24 елементи яскравих кольорів з прозорою текстурою: червоний, синій, жовтий та помаранчевий. Різнокольорові цеглинки, завдяки прозорій текстурі, ще більше випромінюють сяйво, тому їх можна використовувати для будівництва вікон, фар автомобілів, ліхтарів маяків та для багатьох інших елементів фігур. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою Expansion Чорний, Білий LS-S11002

код товару: LS-S11002

Набір LIGHT STAX Expansion, сумісний з LEGO®, з 24 елементами чорного та білого кольорів ще більше розширює творчі можливості! Завдяки базовим кольорам STAX-елементів цей набір сумісний з будь-якими конструкторами LIGHT STAX. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою 8штук Transparent S11004

код товару: LS-S11004

325 грн*
Де купити

24 прозорі цеглинки з набору LIGHT STAX Expansion є універсальним доповненням до будь-яких конструкторів LEGO® та LIGHT STAX. Прозора текстура STAX-елементів дозволяє комбінувати їх з різнокольоровими цеглинками та використовувати для створення безлічі фігур, які підсвічуватимуться яскравим світлом. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.