Продукція LIGHT STAX

LIGHT STAX Кабель Extension 50cm LS-S025

LIGHT STAX Кабель Extension 50cm LS-S025

115 грн*

Кабель LIGHT STAX Ext cable підключає ліхтарі LIGHT STAX Lamp. Кабель довжиною 50 см з’єднує два ліхтарі в єдину мережу та дозволяє розмістити їх на достатній відстані один від одного. Конектор кабеля підключається до основи-підставки ліхтаря.

LIGHT STAX Цеглинки 2х2 Junior з LED підсвіткою

LIGHT STAX Цеглинки 2х2 Junior з LED підсвіткою

135 грн*

LIGHT STAX Junior дозволяє вам створювати iз світлом. Ці світлодіодні блоки можуть використовуватися окремо або разом з DUPLO®. Розшириьте ваш LIGHT STAX Junior з пакетами розширення. Розмір однієї детальки: 2х2. В кожному наборі по шість деталей.
Рiзноманiтнi кольори: помаранчевий, синiй, зелений, червоний, жовтий, бiлий, чорний, рожевий або мiкс з шести кольорiв.

Моделі
loading Помаранчевий конструктор будівництво 135 грн* Перейти
loading Синій конструктор будівництво 135 грн* Перейти
loading Зелений конструктор будівництво 135 грн* Перейти
loading Червоний конструктор будівництво 135 грн* Перейти
loading Білий конструктор будівництво 135 грн* Перейти
Показать все ›
LIGHT STAX Цеглинки 3х2 Junior з LED підсвіткою Expansion 8 кольорів M04030

LIGHT STAX Цеглинки 3х2 Junior з LED підсвіткою Expansion 8 кольорів M04030

265 грн*

Цей набір складається з восьми різних кольорів - білого, жовтого, помаранчевого, синього, зеленого, червоного, рожевого і чорного. Світлодіодні кубики розміром 2x3 допоможуть зібрати найрізноманітніші фігури або доповнити вже готову конструкцію LIGHT STAX або конструктора LEGO® DUPLO®. Також варто звернути увагу на набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x2, а також набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x4. Для активації підсвічування необхідно використовувати USB-базу (LS-M03000).

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 Junior з LED підсвіткою Expansion 6 кольорів M04040

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 Junior з LED підсвіткою Expansion 6 кольорів M04040

265 грн*

Цей конструктор складається з шести кубиків різних кольорів - білого, жовтого, помаранчевого, синього, зеленого і червоного. Світлодіодні кубики розміром 2x4 допоможуть зібрати найрізноманітніші фігури або доповнити вже готову конструкцію LIGHT STAX або конструктора LEGO® DUPLO®. Також варто звернути увагу на набір з восьми кубиків різних кольорів і розмірами 2x3, а також набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x2. Для активації підсвічування необхідно використовувати USB-базу (LS-M03000).

LIGHT STAX Цеглинки c LED підсвіткою Expansion Червоний, Жовтий, Синій, Зелений S11001

LIGHT STAX Цеглинки c LED підсвіткою Expansion Червоний, Жовтий, Синій, Зелений S11001

325 грн*

Набір LIGHT STAX Expansion, сумісний з LEGO®, з 24 елементами червоного, жовтого, синього та зеленого кольорів ще більше розширює творчі можливості! Додаткові елементи дозволяють створити нові фігури: квіточки з сяючими пелюстками, іграшкові будиночки, що світяться, та фантастичних істот. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою Expansion Чорний, Білий LS-S11002

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою Expansion Чорний, Білий LS-S11002

325 грн*

Набір LIGHT STAX Expansion, сумісний з LEGO®, з 24 елементами чорного та білого кольорів ще більше розширює творчі можливості! Завдяки базовим кольорам STAX-елементів цей набір сумісний з будь-якими конструкторами LIGHT STAX. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Kindergarten Large LS-S18002

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвічуванням Kindergarten Large LS-S18002

5395 грн*

Великого набору Light Stax вистачить для втілення неймовірних задумів: створення різноманітних сяючих конструкцій, мостів, фігурок. Особливість наборів Light Stax – цеглинки, що містять світлодіоди, які підсвічуються завдяки спеціальній базі. Живлення відбувається через USB-кабелі, які також є в комплекті. 360 деталей у яскравому, пластиковому контейнері зеленого кольору. Створюючи конструкції з деталями такого конструктора, діти розвинуть безліч корисних навичок, умінь.

LIGHT STAX Основа Junior LS-M09050

LIGHT STAX Основа Junior LS-M09050

5995 грн*

Зі столом Light Stax можна значно розширити ігрові можливості сяючих конструкторів зі світлодіодами. Конструюйте будівлі на столі і створюйте видовищні арт-об’єкти. Стіл необхідно під’єднати до мережі, або використати батарейки ААА. В комплекті спеціальний блок і USB-кабель. Окрім столу, в комплекті 50 блоків типу Lego Duplo. Можна використовувати з іншими наборами Light Stax та Lego Duplo. Розмір столу: 51х51 см.

LIGHT STAX Основа Classic LS-S19050

LIGHT STAX Основа Classic LS-S19050

8495 грн*

Стіл із базою Light Stax допоможе дитині втілити задуми і побудувати безліч неймовірних конструкцій, що світяться. У наборі стіл із базою живлення, кабель для зарядки, а також кольорові цеглинки зі світодіодами. Конструктор сумісний з Lego. Можна використовувати з іншими наборами Light Stax та Lego Standart. Розмір столу: 54х54 см.

LIGHT STAX База 4х4 в комплекті з 4-ма цеглинками 2х2 Transparent LED LS-S11501

LIGHT STAX База 4х4 в комплекті з 4-ма цеглинками 2х2 Transparent LED LS-S11501

325 грн*

Набір LIGHT STAX Mobile Power складається з однієї підставки-акумулятора, чотирьох цеглинок розміром 2х2 та кабелю USB. LIGHT STAX Mobile Power вирішує проблему з нестачею акумуляторних блоків, необхідних для створення більшої кількості фігур з підсвічуванням. База-акумулятор одночасно може заряджати сотні елементів та живиться по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Підставка-акумулятор має перемикач режимів підсвічування: безперервного освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Цеглинки можуть використовуватись як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Додаткова база-акумулятор з будь-якими цеглинками LIGHT STAX перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть мерехтіти, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2  з LED підсвіткою 12 штук 4 кольори S12000

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 з LED підсвіткою 12 штук 4 кольори S12000

365 грн*

Набір LIGHT STAX Beginner складається із 12 різнокольорових деталей, сумісних з LEGO®. Цеглинки живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. STAX-елементи червоного, синього, жовтого та зеленого кольорів дозволяють побудувати об’єкти різної тематики. Форма блоків LIGHT STAX Beginner універсальна та проста, тому дитина легко зможе спроектувати як прості фігури, так і складні композиції. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і у якості доповнення LEGO®. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Beginner перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор Junior з LED підсвіткою Пазл Динозаври M03004

LIGHT STAX Конструктор Junior з LED підсвіткою Пазл Динозаври M03004

525 грн*

Набір кубиків «Puzzle Pack» з лінійки «Junior» із зображенням динозаврів дозволить дитині зібрати до чотирьох малюнків із безмежної кількості фігур. Цей комплект можна використовувати як самостійно, так і з конструктором LEGO® DUPLO®. Підсвічування забезпечує база, яка працює від трьох елементів живлення AAA або USB-підключення. Три режими підсвічування допоможуть зробити гру веселіше і прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.

LIGHT STAX Конструктор Junior з LED підсвіткою Пазл Новорічні персонажі M03003

LIGHT STAX Конструктор Junior з LED підсвіткою Пазл Новорічні персонажі M03003

550 грн*

Цей різдвяний набір «Puzzle Pack» з лінійки «Junior» підходить як для використання з сумісним конструктором LEGO® DUPLO®, так і як самостійна іграшка. З блоків можна створити до 4-х різних різдвяних малюнків і безмежної кількості фігур. Підсвітити конструкцію можна за допомогою бази, яка працює від трьох елементів живлення формату AAA або USB-підключення. Три режими підсвічування допоможуть зробити гру веселіше і прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Basic S12001

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Basic S12001

945 грн*

Набір LIGHT STAX Basic включає 30 елементів цеглинок жовтого, червоного та синього кольорів, сумісних з LEGO®. В наборі представлені цеглинки різного розміру, що значно розширює можливості для дитячої творчості та дозволяє конструювати будь-що: будиночки, автомобілі, тварин та навіть маленькі нічники. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. Цеглинки живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Basic перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Creative S12002

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Creative S12002

1055 грн*

Набір LIGHT STAX Creative, сумісний з LEGO® – це ще більше творчих можливостей! 50 різнокаліберних цеглинок найбільш затребуваних кольорів: білого, чорного, червоного, жовтого, синього та зеленого, даватимуть дітям безліч можливостей та варіантів для реалізації власних творчих ідей. Цеглинки з набору можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Creative перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла. Цеглинки абсолютно безпечні та не потребують батарейок.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Shine LS-S12003

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Shine LS-S12003

1375 грн*

LIGHT STAX Shine – це сяючі напівпрозорі цеглинки жовтого, синього, червоного та зеленого кольорів. Цеглинки LIGHT STAX Shine сумісні з LEGO® та є абсолютно безпечними. В набір входить 75 елементів, які легко підключаються та живляться від акумуляторного блоку. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Цеглинки з набору LIGHT STAX Shine можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. Блоки LIGHT STAX Shine перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX База 4х4 Junior LS-M03000

LIGHT STAX База 4х4 Junior LS-M03000

265 грн*

База для кубиків підсвітить найрізноманітніші фігури і деталі з будь-якого набору світлодіодного конструктора LIGHT STAX. Розмір бази - 4x4, а її робота забезпечується від трьох елементів живлення формату AAA або за допомогою USB-підключення. Підтримується три варіанти підсвітки – постійне освітлення, мерехтіння, а також хвиля.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Starter M03001

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Starter M03001

525 грн*

LIGHT STAX привносить світлодіодне світло у світ цеглинок, таких як LEGO® і MEGA BLOKS®. Кожна цеглинка має потужний світлодіод. Ви можете використовувати їх для створення легких творінь, і ви також можете застосовувати їх для освітлення власної колекції будівельних блоків. Що таке будинок без вогників світла, автомобіль, який не може блимати, чи маяк з… невиразними темними цеглинами? LIGHT STAX випускається в широкому діапазоні кольорів з різним ступенем прозорості. Вони працюють з дротами і без них і мають декілька режимів освітлення. Уявіть собі масштабність творчих можливостей.

LIGHT STAX Кабель USB 120см LS-S0120L

LIGHT STAX Кабель USB 120см LS-S0120L

115 грн*

Кабель для живлення акумуляторних блоків LIGHT STAX довжиною 120 см. Кабель має два порти: USB та MicroUSB, тому його можна під’єднати до будь-якого адаптера живлення смартфону чи ж до ноутбуку. Достатня довжина кабелю дозволить комфортно гратись цеглинками LIGHT STAX під час живлення. Кабель також підходить для живлення окремих цеглинок з рознімом MicroUSB.

LIGHT STAX Кабель Expansion в комплекті з 4-ма LED элементами 2х2 Transparent LS-S11101

LIGHT STAX Кабель Expansion в комплекті з 4-ма LED элементами 2х2 Transparent LS-S11101

265 грн*

Набір LIGHT STAX Expansion (extension cables) містить 2 кабелі-подовжувачі та 4 прозорі цеглинки розміром 2х2. Всі елементи набору сумісні з будь-якими конструкторами LIGHT STAX. Міні-набір дозволить створити систему фігур з підсвічуванням, об’єднаних спільним кабелем. Для з’єднання двох фігур потрібно приєднати цеглинку кабелю до підставки-акумулятора або до STAX-елемента з USB живленням, а на протилежну сторону кріпити новий об’єкт. Для підключення STAX-цеглинок, що входять в набір, можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою 8штук Transparent S11004

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою 8штук Transparent S11004

325 грн*

24 прозорі цеглинки з набору LIGHT STAX Expansion є універсальним доповненням до будь-яких конструкторів LEGO® та LIGHT STAX. Прозора текстура STAX-елементів дозволяє комбінувати їх з різнокольоровими цеглинками та використовувати для створення безлічі фігур, які підсвічуватимуться яскравим світлом. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою 8 штук Transparent Червоний, Помаранчевий, Жовтий, Синій S11005

LIGHT STAX Цеглинки 4х2 та 2х2 з LED підсвіткою 8 штук Transparent Червоний, Помаранчевий, Жовтий, Синій S11005

325 грн*

Набір LIGHT STAX Expansion (transparent red/orange/yellow/blue), сумісний з LEGO®, включає 24 елементи яскравих кольорів з прозорою текстурою: червоний, синій, жовтий та помаранчевий. Різнокольорові цеглинки, завдяки прозорій текстурі, ще більше випромінюють сяйво, тому їх можна використовувати для будівництва вікон, фар автомобілів, ліхтарів маяків та для багатьох інших елементів фігур. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Помаранчевий, Коричневий, Фіолетовий, Рожевий S11003

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Помаранчевий, Коричневий, Фіолетовий, Рожевий S11003

325 грн*

З набором LIGHT STAX Expansion можна створити чарівні флористичні композиції, сяючі магічні дерева або ж мініатюрних метеликів з мерехтливими крильцями. Набір LIGHT STAX Expansion включає 24 цеглинки рожевого, фіолетового, помаранчевого та коричневого кольорів. STAX-елементи сумісні з LEGO® та з іншими конструкторами LIGHT STAX. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Ліхтарик вуличний з LED підсвіткою

LIGHT STAX Ліхтарик вуличний з LED підсвіткою

98 грн*

2×2 лампа STAX. Просто з'єднайте їх з легким кабельним роз'ємом або розмістiть їх на LIGHT STAX Power або на базi , щоб лампа почала працювати. Два кольори: чорний та бiлий.

Моделі
loading Білий конструктор будівництво 98 грн* Перейти
loading Чорні (2 шт.) конструктор будівництво 365 грн* Перейти
loading Чорний конструктор будівництво 98 грн* Перейти