Продукція LIGHT STAX

LIGHT STAX Конструктор с LED подсветкой Lamp

LIGHT STAX Конструктор с LED подсветкой Lamp

98 грн.*

2×2 лампа STAX. Просто з'єднайте їх з легким кабельним роз'ємом або розмістiть їх на LIGHT STAX Power або на базi , щоб лампа почала працювати. Два кольори: чорний та бiлий.

Модели
loading Черный конструктор наборы деталей 98 грн.* Перейти
loading Белый конструктор наборы деталей 98 грн.* Перейти
LIGHT STAX USB Кабель для зарядки 120см

LIGHT STAX USB Кабель для зарядки 120см

115 грн.*

Кабель для живлення акумуляторних блоків LIGHT STAX довжиною 120 см. Кабель має два порти: USB та MicroUSB, тому його можна під’єднати до будь-якого адаптера живлення смартфону чи ж до ноутбуку. Достатня довжина кабелю дозволить комфортно гратись цеглинками LIGHT STAX під час живлення. Кабель також підходить для живлення окремих цеглинок з рознімом MicroUSB.

LIGHT STAX Конструктор Junior USB База

LIGHT STAX Конструктор Junior USB База

125 грн.*

База для цеглинок LIGHT STAX Junior, яка підсвітить деталі яскравим LED підсвічуванням. Розмір елемента – 4х4. База може одночасно живити безліч цеглинок, для цього лише потрібно щільно з’єднати деталі між собою. LED підсвічування перетворює звичайний конструктор LIGHT STAX Junior на сяючі фігурки та яскраві арт-об’єкти. База LIGHT STAX Junior адаптована для дітей від 3-х років.

LIGHT STAX Конструктор Junior с LED подсветкой Expansion Pack

LIGHT STAX Конструктор Junior с LED подсветкой Expansion Pack

135 грн.*

LIGHT STAX Junior дозволяє вам створювати iз світлом. Ці світлодіодні блоки можуть використовуватися окремо або разом з DUPLO®. Розшириьте ваш LIGHT STAX Junior з пакетами розширення. Розмір однієї детальки: 2х2. В кожному наборі по шість деталей.
Рiзноманiтнi кольори: помаранчевий, синiй, зелений, червоний, жовтий, бiлий, чорний, рожевий або мiкс з шести кольорiв.

Модели
loading Оранжевый конструктор наборы деталей 135 грн.* Перейти
loading Синий конструктор наборы деталей 135 грн.* Перейти
loading Зеленый конструктор наборы деталей 135 грн.* Перейти
loading Красный конструктор наборы деталей 135 грн.* Перейти
loading Желтый конструктор наборы деталей 135 грн.* Перейти
Показать все ›
LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Різнобарвний

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Різнобарвний

135 грн.*

Конструктор складається з шести кубиків різних кольорів - білого, жовтого, помаранчевого, синього, зеленого і червоного. Світлодіодні кубики розміром 2x2 допоможуть зібрати найрізноманітніші фігури або доповнити вже готову конструкцію LIGHT STAX або конструктора LEGO® DUPLO®. Також варто звернути увагу на набір з восьми кубиків різних кольорів і розмірами 2x3, а також набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x4. Для активації підсвічування необхідно використовувати USB-базу (LS-M03000).

LIGHT STAX Конструктор з LED USB Smart Base

LIGHT STAX Конструктор з LED USB Smart Base

265 грн.*

База для кубиків підсвітить найрізноманітніші фігури і деталі з будь-якого набору світлодіодного конструктора LIGHT STAX. Розмір бази - 4x4, а її робота забезпечується від трьох елементів живлення формату AAA або за допомогою USB-підключення. Підтримується три варіанти підсвітки – постійне освітлення, мерехтіння, а також хвиля.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Різнобарвний

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Різнобарвний

265 грн.*

Цей набір складається з восьми різних кольорів - білого, жовтого, помаранчевого, синього, зеленого, червоного, рожевого і чорного. Світлодіодні кубики розміром 2x3 допоможуть зібрати найрізноманітніші фігури або доповнити вже готову конструкцію LIGHT STAX або конструктора LEGO® DUPLO®. Також варто звернути увагу на набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x2, а також набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x4. Для активації підсвічування необхідно використовувати USB-базу (LS-M03000).

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion (Extension cables)

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion (Extension cables)

265 грн.*

Набір LIGHT STAX Expansion (extension cables) містить 2 кабелі-подовжувачі та 4 прозорі цеглинки розміром 2х2. Всі елементи набору сумісні з будь-якими конструкторами LIGHT STAX. Міні-набір дозволить створити систему фігур з підсвічуванням, об’єднаних спільним кабелем. Для з’єднання двох фігур потрібно приєднати цеглинку кабелю до підставки-акумулятора або до STAX-елемента з USB живленням, а на протилежну сторону кріпити новий об’єкт. Для підключення STAX-цеглинок, що входять в набір, можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion (оранжевий, коричневий, фіолетовий, рожевий)

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion (оранжевий, коричневий, фіолетовий, рожевий)

325 грн.*

З набором LIGHT STAX Expansion можна створити чарівні флористичні композиції, сяючі магічні дерева або ж мініатюрних метеликів з мерехтливими крильцями. Набір LIGHT STAX Expansion включає 24 цеглинки рожевого, фіолетового, помаранчевого та коричневого кольорів. STAX-елементи сумісні з LEGO® та з іншими конструкторами LIGHT STAX. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Transparent  (червоний, оранжевий, жовтий, синій)

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Transparent (червоний, оранжевий, жовтий, синій)

325 грн.*

Набір LIGHT STAX Expansion (transparent red/orange/yellow/blue), сумісний з LEGO®, включає 24 елементи яскравих кольорів з прозорою текстурою: червоний, синій, жовтий та помаранчевий. Різнокольорові цеглинки, завдяки прозорій текстурі, ще більше випромінюють сяйво, тому їх можна використовувати для будівництва вікон, фар автомобілів, ліхтарів маяків та для багатьох інших елементів фігур. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion (чорний, білий)

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion (чорний, білий)

325 грн.*

Набір LIGHT STAX Expansion, сумісний з LEGO®, з 24 елементами чорного та білого кольорів ще більше розширює творчі можливості! Завдяки базовим кольорам STAX-елементів цей набір сумісний з будь-якими конструкторами LIGHT STAX. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Transparent

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Transparent

325 грн.*

24 прозорі цеглинки з набору LIGHT STAX Expansion є універсальним доповненням до будь-яких конструкторів LEGO® та LIGHT STAX. Прозора текстура STAX-елементів дозволяє комбінувати їх з різнокольоровими цеглинками та використовувати для створення безлічі фігур, які підсвічуватимуться яскравим світлом. LIGHT STAX Expansion може використовуватись як самостійна іграшка, за наявності блоку живлення, так і як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Для підключення STAX-цеглинок можна використовувати як підставку-акумулятор, так і STAX-елемент, що живиться по USB.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Mobile Power

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Mobile Power

325 грн.*

Набір LIGHT STAX Mobile Power складається з однієї підставки-акумулятора, чотирьох цеглинок розміром 2х2 та кабелю USB. LIGHT STAX Mobile Power вирішує проблему з нестачею акумуляторних блоків, необхідних для створення більшої кількості фігур з підсвічуванням. База-акумулятор одночасно може заряджати сотні елементів та живиться по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Підставка-акумулятор має перемикач режимів підсвічування: безперервного освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Цеглинки можуть використовуватись як доповнення до LEGO® та інших конструкторів LIGHT STAX. Додаткова база-акумулятор з будь-якими цеглинками LIGHT STAX перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть мерехтіти, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Beginner

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Beginner

365 грн.*

Набір LIGHT STAX Beginner складається із 12 різнокольорових деталей, сумісних з LEGO®. Цеглинки живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. STAX-елементи червоного, синього, жовтого та зеленого кольорів дозволяють побудувати об’єкти різної тематики. Форма блоків LIGHT STAX Beginner універсальна та проста, тому дитина легко зможе спроектувати як прості фігури, так і складні композиції. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і у якості доповнення LEGO®. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Beginner перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Starter

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Starter

525 грн.*

LIGHT STAX привносить світлодіодне світло у світ цеглинок, таких як LEGO® і MEGA BLOKS®. Кожна цеглинка має потужний світлодіод. Ви можете використовувати їх для створення легких творінь, і ви також можете застосовувати їх для освітлення власної колекції будівельних блоків. Що таке будинок без вогників світла, автомобіль, який не може блимати, чи маяк з… невиразними темними цеглинами? LIGHT STAX випускається в широкому діапазоні кольорів з різним ступенем прозорості. Вони працюють з дротами і без них і мають декілька режимів освітлення. Уявіть собі масштабність творчих можливостей.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Puzzle Dino Edition

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Puzzle Dino Edition

525 грн.*

Набір кубиків «Puzzle Pack» з лінійки «Junior» із зображенням динозаврів дозволить дитині зібрати до чотирьох малюнків із безмежної кількості фігур. Цей комплект можна використовувати як самостійно, так і з конструктором LEGO® DUPLO®. Підсвічування забезпечує база, яка працює від трьох елементів живлення AAA або USB-підключення. Три режими підсвічування допоможуть зробити гру веселіше і прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Basic

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Basic

945 грн.*

Набір LIGHT STAX Basic включає 30 елементів цеглинок жовтого, червоного та синього кольорів, сумісних з LEGO®. В наборі представлені цеглинки різного розміру, що значно розширює можливості для дитячої творчості та дозволяє конструювати будь-що: будиночки, автомобілі, тварин та навіть маленькі нічники. Цеглинки можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. Цеглинки живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Basic перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Creative

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Creative

1055 грн.*

Набір LIGHT STAX Creative, сумісний з LEGO® – це ще більше творчих можливостей! 50 різнокаліберних цеглинок найбільш затребуваних кольорів: білого, чорного, червоного, жовтого, синього та зеленого, даватимуть дітям безліч можливостей та варіантів для реалізації власних творчих ідей. Цеглинки з набору можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. STAX-елементи живляться від бази-акумулятора, яка одночасно може заряджати сотні елементів. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Блоки LIGHT STAX Creative перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла. Цеглинки абсолютно безпечні та не потребують батарейок.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Shine

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Shine

1375 грн.*

LIGHT STAX Shine – це сяючі напівпрозорі цеглинки жовтого, синього, червоного та зеленого кольорів. Цеглинки LIGHT STAX Shine сумісні з LEGO® та є абсолютно безпечними. В набір входить 75 елементів, які легко підключаються та живляться від акумуляторного блоку. База-акумулятор заряджається по кабелю USB від будь-якого джерела енергії: зарядного пристрою смартфону, зовнішньої батареї чи ж ноутбуку. Всі елементи конструктора оснащені світлодіодом та мають три режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання. Цеглинки з набору LIGHT STAX Shine можуть використовуватись як самостійна іграшка, так і як доповнення до LEGO®. Блоки LIGHT STAX Shine перетворюють конструкції з LEGO® на справжні арт-об’єкти, де будиночки освітлюються, автомобілі можуть блимати, а маяки оснащені вогниками світла.

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Різнобарвний

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Expansion Різнобарвний

265 грн.*

Цей конструктор складається з шести кубиків різних кольорів - білого, жовтого, помаранчевого, синього, зеленого і червоного. Світлодіодні кубики розміром 2x4 допоможуть зібрати найрізноманітніші фігури або доповнити вже готову конструкцію LIGHT STAX або конструктора LEGO® DUPLO®. Також варто звернути увагу на набір з восьми кубиків різних кольорів і розмірами 2x3, а також набір з шести кубиків різних кольорів і розмірами 2x2. Для активації підсвічування необхідно використовувати USB-базу (LS-M03000).

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Puzzle Christmas Edition

LIGHT STAX Конструктор з LED підсвіткою Puzzle Christmas Edition

525 грн.*

Цей різдвяний набір «Puzzle Pack» з лінійки «Junior» підходить як для використання з сумісним конструктором LEGO® DUPLO®, так і як самостійна іграшка. З блоків можна створити до 4-х різних різдвяних малюнків і безмежної кількості фігур. Підсвітити конструкцію можна за допомогою бази, яка працює від трьох елементів живлення формату AAA або USB-підключення. Три режими підсвічування допоможуть зробити гру веселіше і прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.