Ролики

Скинути все › Знайдено 3 товара
Сортувати
NEON Ролики Street Rollers [N100737]

NEON Ролики Street Rollers [N100737]

код товару: N100737

Порівняти (0) ›

Перетворіть свої звичайні черевики в роликові ковзани за лічені секунди! Попрощайтеся з громіздкими традиційними роликовими ковзанами. Просто закріпіть ролики Neon Street на своєму взутті, відрегулюйте їх за розміром і вирушайте в дорогу. Колеса мають спеціальну технологію підсвічування, завдяки якій колеса світяться під час руху - ніяких батарейок не потрібно! Тепер ви можете персоналізувати свій зовнішній вигляд і завжди бути готовими їхати в будь-який час і в будь-яке місце.

NEON Ролики Street Rollers [N100735]

NEON Ролики Street Rollers [N100735]

код товару: N100735

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Ролики із колесами, що світяться – неймовірний транспортний засіб. На відміну від традиційних роликових ковзанів, ролики бренду Neon оснащені двома колесами і призначені для використання разом із взуттям. Ролики компактні і легкі, їх завжди можна носити з собою, а в разі потреби за мить перетворити звичайні кросівки чи кеди в оригінальні світлодіодні ролики. Ширину роликів можна відрегулювати під розмір ноги. Колеса виготовлені з поліуретану, резиновий язичок виконує захисну функцію. Ролики для дітей від 6 років. Максимальне навантаження – 60 кг.

NEON Ролики Street Rollers [N100736]

NEON Ролики Street Rollers [N100736]

код товару: N100736

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Перетворити звичайне взуття на роликові ковзани – реально. Допоможуть у цьому оригінальні ролики Neon Street Rollers, які легко кріпляться до ноги. Ролики Neon оснащені колесами, які світяться під час руху. Ширину роликів можна відрегулювати під розмір ноги. Ролики прості у використанні, вони компактні, зручні, їх завжди можна мати при собі і в будь-який момент. Колеса виготовлені з поліуретану, резиновий язичок виконує захисну функцію. Ролики для дітей від 6 років. Максимальне навантаження – 60 кг.