Ми відкриті до співпраці

Головна Співпраця
Отримайте усю необхідну інформацію щодо співпраці у розділах:
Перелік документів
Правила співпраці
Новим бізнес-партнерам
Перелік документів:
Для юридичних
осіб

- Копія свідоцтва або виписки про державну реєстрацію юридичної особи.

- За наявності: копія довідки про взяття на облік платника податків згідно з формою № 34 ОПП.

- Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (платника єдиного податку) або витягу з реєстру платників податку на додану вартість (єдиного податку).

- Копію статуту.

- Документ, який підтверджує повноваження особи, що підписуватиме договір (протокол зборів засновників про обрання керівником і наказ про призначення на посаду або інший документ відповідно до статуту).

- Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на дату підписання договору.

- Якщо організаційно-правова форма компанії – товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), то згідно статті 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» додатково необхідно надати протокол загальних зборів (Рішення одноосібного учасника) про надання згоди на укладення договору або ж баланс станом на кінець попереднього кварталу (якщо сума договору менша за 50 % вартості чистих активів товариства станом на кінець попереднього кварталу).

- За необхідності: копія ліцензії, свідоцтва або іншого документа, що підтверджує дозвіл на здійснення відповідних видів діяльності, якщо це передбачено законодавством.

- Усі сторінки документів мають бути завірені підписом керівника й печаткою тієї самої юридичної особи.

Фізичним особам –
підприємцям

- Копію свідоцтва або виписки про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

- Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду фізичної особи.

- За наявності: копія довідки про взяття на облік платника податків згідно з формою № 34 ОПП.

- Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (платника єдиного податку), витягу з реєстру платників податку на додану вартість (єдиного податку).

- Копію паспорта фізичної особи.

- Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань на дату підписання договору.

- За необхідності: копія ліцензії, свідоцтва чи іншого документа, що підтверджує дозвіл на здійснення відповідних видів діяльності, якщо це передбачено законодавством.

- Усі сторінки документів мають бути завірені підписом і печаткою ФОПа.

Правила співпраці:
Для отримання статусу бізнес-партнера ERC необхідно відповідати певним критеріям та укласти відповідні договори та угоди.
Усна угода є обов'язковою до укладення офіційного Договору.
Загальні правила

- Партнери, які зростають разом з ERC в продажах за обсягом та асортиментом, не створюють цінових конфліктів у каналі продажу, просувають запропоновану продукцію та рішення, отримують належний рівень підтримки з боку ERC.

- Для отримання статусу бізнес-партнера треба відповідати певним вимогам:

- Дотримуватися договірних зобов’язань і дисципліни платежів.

- Мати інфраструктуру збуту, що забезпечуватиме зростання або значні та стабільні обсяги закупівель щокварталу, щороку.

  • Сприяти рекомендованій ціновій політиці.
  • Збільшувати асортимент запропонованої продукції та послуг, не обмежуючись вузькими товарними групами.
  • Бізнес-партнеру може бути надано параметри доступу до спеціальної частини В2В сайту ERC з додатковими інформаційними та консалтинговими послугами. У разі невиконання узгоджених вимог розглядають питання щодо подальшої доцільності такого доступу.
  • У разі невиконання умов співпраці щодо обсягів, рекомендацій стосовно методів продажів тощо, бізнес-партнер має отримати повідомлення від провідного менеджера з пропозицією вдосконалення таких умов протягом зазначеного періоду.
  • Перший квартал співпраці є випробувальним, тестовим для обох сторін. Після його закінчення провідний менеджер може визнати за необхідне проведення підсумкової зустрічі та пошуку подальших спільних перспектив.
  • Сторони мають право розірвати партнерську Угоду й Договір відповідно до пунктів самої угоди.
Фізичним особам –
підприємцям

Заповніть, будь ласка, анкету-запит у розділі «Новим бізнес-партнерам». Після її отримання вам має відповісти уповноважений представник ERC для погодження умов співпраці чи подальшої зустрічі. Залишаємо за собою право не давати відповідь на окремі запити, що не відповідають базовим критеріям.

У деяких випадках уповноважений представник ERC може наполягати на наданні нотаріально завірених копій документів про заснування та свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, довідки з податкової інспекції про відсутність недоїмки та заборгованостей з обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і позабюджетних фондів, довідки з банку, що обслуговує майбутнього партнера, про його фінансову спроможність, завіреної копії балансового звіту за минулий період.

На етапі початку роботи знадобляться й інші дані та документи відповідно до внутрішнього регламенту ERC. Наприклад, перелік осіб, які матимуть доступ до системи замовлень та інформаційної системи В2В сайту ERC, або перелік осіб, які матимуть дозвіл на отримання товару зі складу.

Після закінчення тестового періоду та виконання всіх зобов’язань партнери дістають дозвіл на отримання більш повної інформації з В2В-частини сайту ERC і мають змогу робити замовлення в онлайн-системі ERC. Крім того, отримують можливість користуватися оперативною інформацією про статус і стан продукції на складі та планом надходження товарів, відслідковувати цінові тренди, новини, спецпропозиції, дізнаватися іншу важливу інформацію, яка сприятиме активній співпраці.

Партнери, що виконали зазначені вимоги й надали необхідний пакет документів, мають змогу отримати відтермінування платежів або/чи товарний кредит, залежно від якості та швидкості зростання обсягів продажу, фінансової дисципліни та відповідно вимогам ERC.

Подробиці та інші пропозиції погоджуються додатково під час зустрічі.

Новим бізнес-партнерам
Комерційна назва (торгівельна марка, назва магазину): *
Юридична назва та форма власності: *
Місто: *
Телефон офісу: *
WEB-сторінка:
Фізична адреса (магазину), адреса надання послуг: *
Профіль компанії: *
Додаткова інформація на ваш розсуд:
Контактна особа (прізвище, ім`я, посада): *
Електронна пошта: *
Телефон: *
У яких товарних групах та торгівельних марках є поточний досвід та зацікавленість: *
* Обов'язкове поле
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів