VERITAS
VERITAS

VERITAS - американська компанія, розробник програмного забезпечення для управління зберіганням інформації та даних для організацій та підприємств. Компанія розробляє і поставляє рішення для резервного копіювання та відновлення, забезпечення безперервності бізнесу, управління інформацією та зберіганням даних. Вона пропонує сучасні та ефективні рішення для відновлення системи для захисту настільних комп'ютерів, ноутбуків, серверів і віртуальних пристроїв, а також пристроїв NetBackup, які забезпечують резервне копіювання та відновлення для центрів обробки даних, дистанційних офісів і віртуальних середовищ.

Оперуючи на ринку з 1983 року, сьогодні компанія займає лідируючі позиції в сфері захисту та керування IT-інфраструктурою компаній. Всі її програмні продукти засновані на власних інноваційних технологіях в області резервного копіювання та відновлення даних.

Лінійка продуктів VERITAS представлена рядом інтегрованих продуктів у трьох основних областях галузі: доступності, захисту та аналізу.

  • Продукти для забезпечення доступності пропонують користувачам прогнозовану доступність, стійкість та стабільнісь роботи додатків, а також ефективність зберігання даних в хмарних, віртуальних та фізичних середовищах. (InfoScale, Resiliency Platform)
  • Продукти для захисту даних забезпечують безпеку даних, здійснюють захист підприємства від непередбачених подій і гарантують можливість відновлення будь-яких даних, де б вони не зберігалися. (NetBackup, NetBackup Appliances, Backup Exec, CloudPoint, а також резервне копіювання для SaaS, Desktop and Laptop Option, Access, Access Appliance, Flex Appliance, System Recovery)
  • Продукти для аналізу представляють дані наочно, що дає можливість оптимізувати ризики і витрати компанії, а також забезпечити відповідність вимогам регулюючих владних органів. (APTARE IT Analytics, Information Studio, Enterprise Vault, Enterprise Vault.cloud, eDiscovery Platform, Data Insight).

VERITAS допомагає організаціям максимально ефективно керувати та розпоряджатися інформацією за допомогою рішень, розроблених для найбільших за масштабами та найбільш складних середовищ в світі, та працює з організаціями будь-яких масштабів. 87% компаній списку Fortune Global 500 співпрацюють з компанією VERITAS, що дозволяє їм покращувати доступність своїх даних, отримувати їх оперативний аналіз та підвищувати свої конкурентні переваги.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів