• DRIVEN

Продукція DRIVEN

DRIVEN Мусоровоз

код товару: WH1010Z

414 грн*

Сміттєвоз серії Micro від Driven - чудова іграшка для сюжетно-рольових ігор, за допомогою якої дитина познайомиться з прототипом реальної техніки - потужним професійним автомобілем, дізнається особливості його будови та способи використання.

DRIVEN Машинка MICRO Евакуатор

код товару: WH1008Z

462 грн*

Дитячі іграшки Driven копіюють моделі справжніх машин. Під час гри дитина знайомиться з реальною технікою - потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови і способи використання. Головна особливість бренду - м'які гумові шини, що відкриваються двері і функціональність машинок.

DRIVEN Машинка Standard Автокран

код товару: WH1002Z

2160 грн*

Дитячі іграшки Driven копіюють моделі справжніх машин. Автокран Driven серії Standard виконаний з легкої, міцної, якісної пластмаси. Головна особливість: м'які гумові шини, що відкриваються двері і багатофункціональність: гак висувається, кран повертається вгору і вниз, платформа крутиться, кабіна відкидається, щоб показати двигун, висуваються опорні стійки. Машинка має реалістичні вогні і звуки.

DRIVEN Пожарная машина

код товару: WH1007Z

462 грн*

Пожежна машинка Driven Micro повністю повторює свій справжній прототип. Чудова іграшка для сюжетно-рольових ігор, де дитина знайомиться з реальною технікою - потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови і способи використання. Дитячі машини Driven багатофункціональні, мають м'які гумові шини, двері, що відкриваються.

DRIVEN Машинка Standard Пожежна машина

код товару: WH1001Z

2160 грн*

Відчуйте себе справжнім пожежником разом з пожежною машиною Driven. Машинка серії Standard повністю ідентична своєму справжньому прототипу, виконана з високоякісного матеріалу. Дитячі машини Driven мають м'які гумові шини, що відкриваються двері. Пожежна машина багатофункціональна: рухається сходи, через пожежний шланг можна відкачати воду з бака, кабіна відкидається, щоб показати двигун, висуваються опорні стійки. Машинка має реалістичні вогні і звуки. Натисніть на дах, щоб включити фари, обороти двигуна і почути сирену.

DRIVEN Автокран

код товару: WH1011Z

462 грн*

Автокран Driven серії MICRO -яскравий представник будівельної техніки. Він з перших хвилин заволодіє увагою юного фантазера. Дозволить відчути себе будівельником, або просто покерувати процесом навантаження і вивантаження. Особливості моделі: відкриваються двері кабіни, висувні стійки-опори, функціональна стріла крана з активною лебідкою, опорні стійки розкладаються, капот відкривається. Машинка відтворює реалістичні вогні і звуки. Натисніть на дах, щоб включити фари, обороти двигуна і почути сирену. Автокран Driven не тільки познайомить дитину з технічними характеристиками даної моделі, але і допоможе розвинути спритність, логічне та образне мислення, надихне на цікаву гру, а світлові і звукові ефекти лише додадуть їй колорит.

DRIVEN Ігровий набір Будівельний кран 62 ел.

код товару: WH1022Z

1260 грн*

Дитина захоплюється будівельною технікою? Тоді цей набір від Driven «Будівельний кран», з яким можна створити безпечний будівельний майданчик з попереджувальними знаками і краном для переміщення важких вантажів, саме для неї. Все деталізовано і функціонально: в самоскида, що працює від батарейок типу AG13 (в комплекті), відчиняються двері, при натисканні на капот вмикаються фари, кузов піднімається, щоб вивантажити будівельні балки; кран повертається і фіксується гаком на місці. Набір містить величезний асортимент будівельних аксесуарів, наприклад балки, вивіски, знаки і будівельні матеріали. Всього в комплекті 62 предмета, для того щоб повністю відтворити процес роботи будівництва.

DRIVEN Ігровий набір POCKET SERIES Будівельна техніка

код товару: WH1079Z

618 грн*

З ігровим набом DRIVEN POCKET SERIES «Будівельна техніка» дитина побудує будівельний майданчик, дуже схожий на справжній. 42 деталі легко з'єднуються, утворюючи дороги, по яким будуть їздити 6 будівельних машин, серед яких, наприклад, міні-цементовоз і кран, а 9 дорожніх знаків допоможуть водіям не порушувати правила дорожнього руху. Ексклюзивна для цього набору є рідкісна версія моста Pocket Series.

DRIVEN Ігровий набір Будівництво моста 35 ел.

код товару: WH1023Z

1260 грн*

Ігровий набір Driven "Будівництво моста" цікава і захоплююча гра для розвитку у малюка спритності, злагодженості рухів рук, вправності, координації, дрібної моторики пальців рук. Такий ігровий набір не змусить малюка сидіти на місці. Також дитина зможе проявити фантазію і логіку. Набір складається з 35 предметів, необхідних для будівництва: дорожні знаки, бетономішалка, будівельні блоки, елементи моста, а також ексклюзивний Автокран Driven з рухомими частинами і LED фарами. Машинка багатофункціональна: гак висувається, кран повертається вгору і вниз, платформа крутиться, кабіна відкидається, щоб показати двигун, двері відкриваються. Машинка має реалістичні вогні і звуки. Всі деталі лекго збираються і піднімаються за допомогою автокрана. Головна особливість - міст можна подовжити. Всі елементи моста сумісні з іншими наборами виробника.

DRIVEN Машинка MICRO Пікап

код товару: WH1017Z

414 грн*

Разом з машинкою Driven - Пікап, можна подолати будь-яку дорогу або відправиться в далеку подорож. Цей міні-пікап є функціональним і досить вишуканим. Капот, двері і задній люк можна легко відкрити, а трап для завантаження квадроцикла - висунути. Фари мають LED-підсвічування

DRIVEN Машинка SMIDRANGE Пікап

код товару: WH1110Z

1104 грн*

Дитячі іграшки Driven копіюють моделі справжніх машин. Машинки Driven виконані з легкої, міцної, якісної пластмаси. Всі іграшки відповідають найвищим стандартам якості і безпеки. Дитячі машини Driven Пікап з навантажувачем функціональний:

DRIVEN Машинка MICRO Екскаватор-навантажувач

код товару: WH1009Z

366 грн*

Micro Екскаватор-навантажувач від Driven занурить дитини в захоплюючий світ будівництва і веселощів. З ним дитині буде не тільки цікаво, а й повчально. Чудова іграшка для сюжетно-рольових ігор, де дитина знайомиться з реальною технікою потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови і способи використання.

DRIVEN Машинка MICRO Бульдозер

код товару: WH1012Z

366 грн*

Яскравий бульдозер Driven може стати для Вашого малюка першої будівельною машиною - цікава модель для гри на будівельному майданчику. Машинка має барвистий дизай і функціональність.

DRIVEN Машинка MICRO Лісовоз-навантажувач

код товару: WH1013Z

486 грн*

Лісовоз-навантажувач Driven виконаний у вигляді цікавого транспортного засобу, застосовується на лісозаготівлях. За допомогою спеціального маніпулятора така машина може піднімати спиляні колоди і класти їх у себе в кузові для подальшого перевезення.    Головна особливість іграшки - функціональний маніпулятор, який легко піднімає і опускає колоди в кузов авто.

DRIVEN Машинка MICRO Бетонозмішувач

код товару: WH1014Z

462 грн*

Бетономішалка від Driven- цікава модель для гри на будівельному майданчику. Машинка має барвистий дизай і функціональність.

DRIVEN Машинка MICRO Вантажівка-підйомник

код товару: WH1074Z

486 грн*

Вантажівка-підйомник Driven є модель справжнього підйомника. Іграшка оснащена рухливими деталями. Ножичний підйомник піднімається і опускається за рахунок складних рейок, управляється функціональним важелем. Машина оснащена звуковими і світловими ефектами.

DRIVEN Машинка MICRO Автонавантажувач

код товару: WH1016Z

414 грн*

Автонавантажувач від Driven володіє функціоналом, подібним з тим, який має справжня вантажна техніка. Рухомі частини машини роблять процес гри з нею більш захоплюючим. Кабіна і основа автонавантажувача обертаються на 360 °, піддон і кошик з'єднаний з вилкою, а висувна стріла рухається вгору і вниз. Міні-автонавантажувач може спокійно котитися по дорозі, адже його шлях висвітлює світлодіодна лампа. З ним можна грати як на вулиці, так і в приміщенні, так м'які гумові колеса не подряпають підлогу.

DRIVEN Машинка MICRO Вантажівка-евакуатор

код товару: WH1073Z

510 грн*

Відчуйте себе справжнім водієм грузовака-евакуатора Driven. Яскрава, цікава, реалістична і пізнавальна іграшка для дитини. В процесі гри можна познайомиться з роботою спеціальної техніки і отримати при цьому море задоволення. Вантажівка виглядає ка справжній. Модель оснащена рухливими деталями, роблячи його більш функціональним.

DRIVEN Машинка MICRO Трактор

код товару: WH1071Z

366 грн*

Трактор з двохосьовим причепом від виробника Driven вражає своєю деталізацією. Іграшка стане в нагоді для сюжетно-рольових ігор, під час яких дитина познайомиться з потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови і способи використання.

DRIVEN Машинка MICRO Каток

код товару: WH1015Z

390 грн*

Міні-каток відомого бренду Driven обов'язково приверне до себе увагу маленького дослідника. Висока деталізація і максимальну схожість з реальною моделлю вразить дитину і підвищить інтерес до гри.

DRIVEN Машинка MICRO Вертоліт

код товару: WH1072Z

390 грн*

Багатофункціональний вертоліт Driven серії MICRO володіє вражаючими світловими і звуковими ефекти, які нададуть дитині унікальні можливості для проведення найскладніших рятувальних операцій! Вертоліт виконаний максимально точно і ретельно деталізований. Модель оснащена рухомим гвинтом, роблячи його більш функціональним.

DRIVEN Машинка Standard Самоскид

код товару: WH1000Z

1896 грн*

Великий Самоскид від Driven з білою кабіною і синім кузовом стане чудовим подарунком для маленького любителя техніки. Міцність і вантажопідйомність - ось ті якості, завдяки яким ця машина відразу звертає на себе увагу.

DRIVEN Ігровий набір POCKET SERIES Міська спецтехніка

код товару: WH1078Z

618 грн*

Ігровий набір DRIVEN POCKET SERIES Міська спецтехніка неодмінно сподобаються малюкові. Всі модельки мініатюрних авто мають яскраве виконання і дуже реалістичний зовнішній вигляд з деталізацією, виготовлені з якісних, міцних матеріалів, не токсичні. Мають рухливі деталі. Набір допоможе в ході гри розвинути фантазію, освоїти навички роботи міського транспорту, розвинути велику і дрібну моторику.

DRIVEN Ігровий набір POCKET SERIES DINE & DRIVE PIT STOP

код товару: WH1075Z

660 грн*

Ігровий набір DRIVEN POCKET SERIES DINE & DRIVE PIT STOP неодмінно сподобаються малюкові. У набір входить все необхідне для цікавої гри: автозаправна станція, ресторан швидкого харчування, дорожні знаки, ексклюзивна машинка, яка є тільки в цьому наборі - фургон з доставкою їжі, і інші реалістичні предмети. Малюки представляти піт-стоп в подорож по пересіченій місцевості або планувати доставки їжі за допомогою фургона. Комплектація 35 предметів.