DRIVEN Набір машинок TURBOCHARGE 4 од

код товару: WH1121Z
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики DRIVEN Набір машинок TURBOCHARGE 4 од:
Основні параметри
Повний список параметрів
Стать дитини хлопчик
Тип наземний транспорт
Вид машинка
Вікова група 3+
Основні
Стать дитини хлопчик
Тип наземний транспорт
Вид машинка
Вікова група 3+
В комплекті 4 машинки
Фізичні
Колір червоний
синій
зелений
помаранчевий
Гарантія
Гарантія 14 місяців
Параметри упаковки
Ширина 110 мм
Висота 210 мм
Довжина 30 мм
Вага 0.10 кг
Об'єм 0.0007 м3
Приготуйтеся до бурхливої гонки за допомогою приголомшливих автомобілів Pullback Vehicles! Ці іграшкові машинки є частиною серії Turbocharge від DRIVEN. Кожен блістер включає 4 швидкісні спортивні автомобілі різних кольорів: червоний, синій, оранжевий і зелений. Вони мають складні деталі та створені так, щоб вони виглядали так само, як справжні.
529 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: DRIVEN Набір машинок TURBOCHARGE 4 од:
Інтернет магазини
AMoyo
Набір машинок DRIVEN TURBOCHARGE 4 шт WH1121Z
Comtrading
Набор машинок DRIVEN TURBOCHARGE 4 ед WH1121Z
Iphouse.com.ua
DRIVEN Набор машинок TURBOCHARGE 4 шт
Medvegonok.com.ua
DRIVEN Набір машинок TURBOCHARGE 4 од
Mekka
Набір машинок DRIVEN Turbocharge 4шт, блістер (WH1121Z)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Набір машинок DRIVEN TURBOCHARGE 4 шт WH1121Z
Фокстрот (Foxtrot.com.ua)
Набір машинок Driven Turbocharge 4 шт (WH1121Z)
Ці іграшки-автомобілі також не потребують батарейок – просто потягніть їх назад і подивіться, як вони спалюють гуму по підлозі! Опануйте свої гоночні навички та викликайте своїх друзів на чемпіонат з водіння. Перемагає той автомобіль, який першим пройде фінішну пряму! Автомобілі Pullback Vehicles сумісні з ігровими наборами DRIVEN Turbocharge (продаються окремо). Ці мініатюрні автомобілі рекомендовані для маленьких водіїв віком від 3 років.
Будуй та драйвуй з DRIVEN

Іграшки DRIVEN створені, щоби заохочувати дітей до нових відкриттів, розвивати їхню уяву та дарувати задоволення під час гри. Дитяча іграшкова техніка – це запорука веселощів і пригод на будівельному майданчику, у полі чи на вулицях міста.

Іграшковий транспорт: цікаво та корисно

Із раннього дитинства малюки пристрасно захоплюються рухомими механічними пристроями. Машинки та ігрові набори DRIVEN перенесуть до світу дивовижних пригод, екстремальних швидкостей, допоможуть впоратися зі страхами, знайти друзів за інтересами та дати вихід нестримній енергії. Мінімоделі бренда DRIVEN дають змогу відчути себе в ролі поліцейського, пожежника, водія евакуатора або фахівця служби порятунку.

Усю продукцію DRIVEN виготовлено з міцних, якісних і безпечних матеріалів. Головна їх ­особливість — повна деталізація. Іграшки, наче справжні, та мають багато робочих механізмів із дивовижними функціями. Вони є реальними прототипами та легко подолають будь-яку відстань. Із машинками DRIVEN можна бавитися нескінченно довго як самостійно, уявляючи себе кермувальником, так і в компанії друзів. Під час гри формуються різноманітні навички та корисні звички. Дитина вчиться проявляти себе, моделюючи розвиток подій, вигадуючи персонажів і сюжетні лінії.

Ігровий набір Pocket Series Build-A-City

Код товару: WH1136Z

Особливості:

  • висока якість;
  • реалістичний зовнішній вигляд;
  • рухомий кран (обертається);
  • робочий ліфт пожежної станції;
  • робоча заправна станція та автомийка.

Дайте волю творчим поривам й уяві разом із DRIVEN Pocket Series Build-A-City. У меганаборі є все необхідне, щоби збудувати власне місто. Автомобільні траси, доріжки, мініатюрні дорожні знаки, тунелі та мости, пандуси та перехрестя, міські будівлі та різноманітні аксесуари.

У наборі постачання 140 деталей, серед яких 6 транспортних засобів. Ігровий набір DRIVEN Pocket Series Build-A-City сумісний з усіма іграшками виробника серії Pocket Series.

Розмір паковання (ш × в × д) 9 × 24 × 29 см

Ігровий набір POCKET SERIES «Велике місто»

Код товару: WH1076Z

Цікавий набір на міську тематику з будівлями, пандусами, ліфтами тощо. Візьміть таксі та досліджуйте місто — у його центрі є на що подивитися… Будинки, рекламні щити та яскраві вогні міста чекають на відкриття. У наборі міститься 7 аксесуарів, з-поміж яких ексклюзивний автомобіль таксі.

Набір деталізований і функціональний: є пересувний ліфт і двері, що відчиняються та зачиняються.

Розмір паковання (ш × в × д) 11 × 22 × 29 см

Набір машинок Turbocharge

Код товару: WH1121Z

Приготуйтеся до бурхливих перегонів із приголомшливими автомобілями Pullback Vehicles. Ці іграшкові машинки – частина серії DRIVEN Turbocharge. У кожному блістері є чотири швидкісні спортивні автомобілі різних кольорів: червоного, синього, помаранчевого та зеленого. Вони схожі на справжні, адже їхні елементи деталізовані.

Ці іграшки-автомобілі також не потребують батарейок — просто потягніть їх назад і побачите, як вони «спалюють гуму» по підлозі. Опануйте навички перегонів і викли­кайте друзів на чемпіонат із кермування. Перемагає автомобіль, який першим перетне фінішну пряму. Автомобілі Pullback Vehicles сумісні з ігровими наборами DRIVEN Turbocharge (продаються окремо).

Розмір паковання (ш × в × д) 3 × 21 × 10 см

Ігровий набір Pocket Series «Траса для перегонів (2 в 1)»

Код товару: WH1108Z

Із Pocket Series 2 іn 1 Race Track DRIVEN можна зменшити масштаб трюкового стрибка та відвідати автосалон для ремонту — усе в одному ігровому наборі. Ця складна іграшка перетворюється з автомагазину на трек для перегонів за лічені хвилини, у кілька рухів. Досліджуйте всі його чудові функції за допомогою двох іграшкових машинок: зупиніться на АЗС, помийте машину на мийці та підніміться ліфтом.

Натисніть кнопку на трасі та спостерігайте, як іграшкова машинка мчить уперед. В ігровому наборі є 73 доріжки, що легко підключаються, та 4 дорожні знаки, аби створити власну мережу доріг. На трасі для перегонів DRIVEN «2 в 1» можна багато чого відкрити.

Розмір паковання (ш × в × д) 10 × 24 × 30 см

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів