CoComelon
Новинка
код товару: CMW0015
899 грн*
очікується
Ігровий набір CoComelon Feature Vehicle Жовтий Шкільний Автобус зі звуком CMW0015. Стежте за тим, як дитина об’їжджає та кружляє містом за допомогою жовтого шкільного автобуса CoComelon. Іграшковий автобус із музикою може програвати улюблені дитячі віршики англійською мовою, треба лише натиснути на його решітку. Загалом є 7 збережених пісень, з-поміж яких: «The Wheels on the Bus», «Baa Baa Black Sheep» та «Twinkle, Twinkle Little Star».
Новинка
код товару: CMW0038
899 грн*
очікується
Готові до музичної прогулянки фермою із трактором CoComelon? Цим яскравим кольоровим трактором керує Джей-Джей – популярний персонаж з навчальної серії CoComelon. Ба більше, ця музична іграшка CoComelon вміщує будь-яку 6-сантиметрову фігурку CoComelon. Натисніть на решітку трактора і слухайте разом із дитиною пісню «Old MacDonald». Ця дивовижна музична дитяча іграшка також відтворює звуки тварин і тракторів, навіть вступну мелодію CoComelon із мультфільму.
Новинка
код товару: CMW0039
499 грн*
очікується
Завдяки маленькій плюшевій іграшці із лінійки CoComelon Джей-Джей Кітті S2 улюблений дитячий канал на YouTube оживе. Няв! Одягнений у свій милий костюм, Джей-Джей готовий до нових пригод! М’якенький плюш буде вабити дітей та викликати бажання солодких обіймів. Відтепер малюки зможуть грати з відомим і впізнаваним героєм CoComelon Джей-Джей Кітті та разом наспівувати всім відомі дитячі віршики як вдома, так і під час тривалих подорожей.
Новинка
код товару: CMW0058
1 999 грн*
очікується
Розвивальна іграшка Джей-Джей зі звуком для дітей від 2 років. Інтерактивну іграшку можна одягати та роздягати. Якщо натиснути на живіт, можна легко включити пісні, які так подобаються дітлахам: «Yes», «Yes vegetables Song», «This is the Way», «Your name song». Також, коли піднесете ложку до рота іграшки, то активуються звукові ефекти. Щоби нагодувати Джей-Джея, вставте ложку в отвір у мисці з горохом, аби у ложці з’явився горох. Потім горох втягується в ложку під час її контакту з ротом Джей-Джея. Із такою іграшкою дитині буде цікаво проводити дозвілля, навчатися та весело грати. Звуковий супровід англійською мовою!
Новинка
код товару: CMW0048
239 грн*
очікується
Ігрова фігурка-сюрприз CoComelon Figure Pack 2 фігурка з аксесуаром в асортименті CMW0048. В асортименті представлено 14 фігурок і 14 аксесуарів. Вони рандомно упаковані в бокси з 6-ти кольорів. Який персонаж і аксесуар попадеться - для дитини це сюрприз! Малюк може одночасно вчитися та гратися з фігурками-сюрпризами CoComelon. Ця чарівна розвивальна іграшка створена за мотивами популярних та освітніх відео CoComelon на YouTube. Спостерігайте за тим, як крихітний шанувальник збирає, а потім грає з популярними персонажами: Джей-Джеєм, його братом Том-Томом, сестрою Йо-Йо та усіма їхніми друзями. Завдяки цій іграшці дитина легко вивчить цифри, збираючи частинки та створюючи різнокольорову гусеницю.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів