Столові прилади

Знайдено 5 товарів
Сортувати
Lamart LT5005

Lamart LT5005

код товару: LT5005

179 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дитячий набір столових приладів з 4 предметів ZOO. Дизайнерська дитяча серія з тваринною тематикою та дуже високої якості для щоденного використання, внесе задоволення та легкість у використанні. Першокласна нержавіюча сталь, після кожного миття протирати насухо.

Lamart LT5004

Lamart LT5004

код товару: LT5004

890 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір столових приладів Elite з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара. Виконаний з першокласної нержавіючої сталі, який можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо. Щоденне використання дизайнерської серії внусуть в вашу кухню легкість, втонченість та вишуканість.

Lamart LT5003

Lamart LT5003

код товару: LT5003

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір столових приладів Moderne з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. Набір можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо. Широкий асортимент доступного сучасного посуду і приладдя для приємного приготування їжі, які внесуть легкість, витонченість і вишуканість в вашу кухню завдяки якості виробництва і сучасному дизайну, який уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара.

Lamart LT5002

Lamart LT5002

код товару: LT5002

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір столових приладів Leila з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. Широкий асортимент доступного сучасного посуду і приладдя для приємного приготування їжі, які внесуть легкість, витонченість і вишуканість в вашу кухню завдяки якості виробництва і сучасному дизайну, який уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара. Набiр виконаний з першокласної нержавіючої сталі, можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо.

Lamart LT5001

Lamart LT5001

код товару: LT5001

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір столових приладів Carmen з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. Виконаний з першокласної нержавіючої сталі, який можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо. Високоякісна дизайнерська серія для щоденного використання внесуть легкість, витонченість і вишуканість в вашу кухню. Широкий асортимент доступного сучасного посуду і приладдя для приємного приготування їжі, який уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара.