Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Кількість предметів
Набір розрахований на кількість персон
Матеріал
Столові прилади
Знайдено 5 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: LT5005
Дитячий набір столових приладів з 4 предметів ZOO. Дизайнерська дитяча серія з тваринною тематикою та дуже високої якості для щоденного використання, внесе задоволення та легкість у використанні. Першокласна нержавіюча сталь, після кожного миття протирати насухо.
код товару: LT5004
Набір столових приладів Elite з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара. Виконаний з першокласної нержавіючої сталі, який можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо. Щоденне використання дизайнерської серії внусуть в вашу кухню легкість, втонченість та вишуканість.
код товару: LT5003
Набір столових приладів Moderne з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. Набір можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо. Широкий асортимент доступного сучасного посуду і приладдя для приємного приготування їжі, які внесуть легкість, витонченість і вишуканість в вашу кухню завдяки якості виробництва і сучасному дизайну, який уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара.
код товару: LT5002
Набір столових приладів Leila з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. Широкий асортимент доступного сучасного посуду і приладдя для приємного приготування їжі, які внесуть легкість, витонченість і вишуканість в вашу кухню завдяки якості виробництва і сучасному дизайну, який уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара. Набiр виконаний з першокласної нержавіючої сталі, можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо.
код товару: LT5001
649 грн*
Набір столових приладів Carmen з нержавіючої сталі, 24 шт, розрахован на 6 осіб. Виконаний з першокласної нержавіючої сталі, який можна мити в посудомийній машині, після кожного миття протирати насухо. Високоякісна дизайнерська серія для щоденного використання внесуть легкість, витонченість і вишуканість в вашу кухню. Широкий асортимент доступного сучасного посуду і приладдя для приємного приготування їжі, який уособлює ідеологію французького шеф-кухаря П'єра Ламара.
Каталог товарів