HPE
HPE
Новинка
код товару: R2W96A
5120 грн*
є в наявності
Точки доступу Aruba Instant On AP11 Indoor забезпечують доступний Wi-Fi Wave 2 802.11ac бізнес-класу для середовищ малого бізнесу з низькою та середньою щільністю. Можливості бізнес-класу розроблені для задоволення потреб у мобільному зв'язку, IoT та безпеці невеликих юридичних фірм, стоматологічних кабінетів і підприємств роздрібної торгівлі за привабливою ціною.
Новинка
код товару: R4W02A
9640 грн*
є в наявності
Точки доступу Aruba Instant On AP22 Indoor забезпечують доступний Wi-Fi 802.11ax бізнес-класу для високопродуктивних і високощільних середовищ малого бізнесу. Можливості бізнес-класу розроблені для задоволення зростаючого числа потреб у мобільному зв'язку, IoT і безпеки.
Новинка
код товару: R2X01A
8680 грн*
є в наявності
Внутрішні точки доступу Aruba Instant On AP12 забезпечують доступну за ціною бездротову мережу Wi-Fi бізнес-класу Wave 2 802.11ac для малих підприємств з низькою та середньою щільністю. Можливості бізнес-класу призначені для задоволення потреб невеликих бутиків, технологічних стартапів і підприємств роздрібної торгівлі в мобільному зв'язку, IoT і безпеці за привабливою ціною.
Новинка
код товару: JL677A
150000 грн*
є в наявності
Серія комутаторів HPE Aruba Networking CX 6100 - це сучасне сімейство комутаторів доступу початкового рівня, що ідеально підходить для філій, середніх підприємств і мереж SMB. Комутатори HPE CX 6100, розроблені для забезпечення надійного, простого та безпечного доступу, являють собою зручне рішення дротового доступу для корпоративних мереж, що підтримують IoT, мобільні та хмарні додатки.
код товару: R3J18A
1440 грн*
є в наявності
HPE Aruba AP-MNT-D - комплект для монтажу мережевих пристроїв.
код товару: P54649-421
53300 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: P56963-B21
183480 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: P55247-B21
199500 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: P55245-B21
185000 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: P55241-B21
193200 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: P44115-421
78500 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: P43358-B21
217000 грн*
є в наявності
Сервер HPE - це надійне та потужне рішення для бізнес-інфраструктури. Він пропонує високу продуктивність і відмінну масштабованість, забезпечуючи ефективну обробку даних. Сервери HPE відомі своєю надійністю та стійкістю до великих навантажень, що робить їх ідеальним вибором для корпоративних середовищ. Вони також підтримують сучасні технології віртуалізації та забезпечують високий рівень безпеки даних.
код товару: J9283D
12600 грн*
є в наявності
Кабель прямого підключення HP Aruba SFP+ (DAC), 3м 10G SFP+ - 3 м мідний кабель прямого підключення.
код товару: JL307A
28480 грн*
є в наявності
Aruba 100G QSFP28-QSFP28, 3 м мідний кабель прямого підключення.
код товару: R3K01A
3120 грн*
є в наявності
Адаптер живлення AP-AC2-48C 48 В/50 Вт змінного/постійного струму з роз’ємом типу C.
код товару: JL488A
16800 грн*
є в наявності
Мідний кабель прямого підключення Aruba 25G SFP28 до SFP28 довжиною 3 м.
код товару: J9150D
62520 грн*
є в наявності
10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF трансивер для використання з деякими продуктами Aruba.
код товару: JL484A
66480 грн*
є в наявності
25G SFP28 LC SR 100м MMF трансивер для використання в деяких продуктах Aruba.
код товару: JL678A
124240 грн*
є в наявності
Комутатор серії Aruba CX 6100 забезпечує підключення до дротового доступу початкового рівня, надійне та зручне підключення до дротового доступу рівня 2, ідеально підходить для філій, середніх підприємств та малого та середнього бізнесу. Ця модель має 24x порти 10/100/1000BASE-T і 4x 1G/10G SFP. Aruba CX 6100 Switch Series - це сучасне сімейство комутаторів доступу початкового рівня, які ідеально підходять для філій, середніх підприємств і мереж малого та середнього бізнесу. Розроблені для надійного, простого і безпечного доступу, комутатори Aruba CX 6100 забезпечують зручне рішення дротового доступу для корпоративних мереж, що підтримують IoT, мобільні та хмарні додатки.
код товару: JL589A
26320 грн*
є в наявності
Блок живлення HPE FlexFabric 5710 250W Front-to-Back AC Power Supply.
код товару: R1C73A
9280 грн*
є в наявності
Адаптер живлення (PoE інжектор) HPE Aruba AP-POE-BTSR 1-Port Smart Rate 802.3bt 60W midspan injector (R1C73A).
код товару: R2X06A
10120 грн*
є в наявності
Внутрішні точки доступу Aruba Instant On AP15 забезпечують доступну за ціною бездротову мережу Wi-Fi преміум-класу Wave 2 802.11ac стандарту 802.11ac для малих підприємств із середньою щільністю, які потребують високої продуктивності та пропускної здатності.
код товару: JW047A
1120 грн*
є в наявності
Тип: кріплення; Сумісність: HPE ARUBA; Колір: білий.
код товару: JL685A
23120 грн*
очікується
Веб-керований Smart комутатор HP 1930-48G 4SFP+ Switch JL685A. Комутатор HPE Aruba Instant On 1930 JL685A - це надійний та високопродуктивний пристрій, який ідеально підходить для середніх та великих підприємств, що шукають мережеве рішення високої якості для підтримки свого бізнесу. Він забезпечує гнучкість, надійність та безпеку мережі у комбінації з простотою у використанні та управлінні.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів