Настільні ігри

Знайдено 39 товарів
Сортувати
Новинка
goki Магнітний лабіринт - Острів

goki Магнітний лабіринт - Острів

код товару: 53818G

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип : Дитячі, Дорослі; Вид: Лабиринт; Призначення: Для двох, Для одного; Жанр: Казуальні; Вікова група: від 3 років; Кількість гравців: для 1-го, от 1; Матеріал: дерево, магнит.

Новинка
goki Магнітний лабіринт - Космос

goki Магнітний лабіринт - Космос

код товару: 53817G

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип : Дитячі, Дорослі; Вид: Лабиринт; Призначення: Для двох, Для одного; Жанр: Казуальні; Вікова група: від 3 років; Кількість гравців: для 1-го, от 1; Матеріал: дерево, магнит.

Новинка
goki Кольцеброс

goki Кольцеброс

код товару: SA059G

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип : Дитячі, Дорослі; Вид: Кольцеброс; Призначення: Для всієї родини; Жанр: Спортивні; Вікова група: від 3 років; Кількість гравців: от 1; Матеріал: дерево, матерчатий.

Новинка
goki Веселі ведмежатка

goki Веселі ведмежатка

код товару: 56941G

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип : Дитячі; Вид: Обучающая; Тема: Тварини; Призначення: Для всієї родини; Жанр: Навчальні; Вікова група: від 4 років; Кількість гравців: від 2 до 4; Комплектація: ігровий кубик; Матеріал: дерево.

Новинка
goki Жабеня

goki Жабеня

код товару: 56712G

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип : Дитячі; Тема: Тварини; Призначення: Для всієї родини; Жанр: Логічні; Вікова група: від 3 років; Кількість гравців: от 2 до 3; Комплектація: ігровий кубик; Матеріал: дерево.

Same Toy Шахи 12 в 1

Same Toy Шахи 12 в 1

код товару: 522Ut

549 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Усі відомі інтелектуальні настільні ігри у одному наборі 12 в 1 від бренду Same Toy! Серед розвиваючих ігор у комплекті ви знайдете: шахи/шашки, Ліла, космічна пригода, нарди, хрестики-нолики, млин, гомоку, парчіс, солітер, і-го, літаючі шахи. У пластикову квадратну рамку вставляється необхідне ігрове поле (23,5 х 23,5 см). Ігрові елементи – шахи, шашки, фішки із дерева, гральні кості. Такі ігри розвиватимуть аналітичні, дедуктивні, прогностичні здібності, абстрактне мислення, концентрацію, пам'ять та швидкість мислення. Грайте усією сім’єю, розвивайте інтелект, адже чим раніше дитина почне розвивати мозок, тим краще вона вчитиметься та мислитиме у майбутньому. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Шахи 5 в 1

Same Toy Шахи 5 в 1

код товару: 520Ut

449 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Великий набір розвиваючих настільних ігор 5 в 1 від бренду Same Toy! У комплекті ви знайдете усе необхідне для ігор у шахи, нарди, шашки, хрестики-нолики та млин. У пластикову квадратну рамку вставляється необхідне ігрове поле. Ігрові елементи – шахи, шашки, фішки із дерева. Такі ігри розвиватимуть аналітичні, дедуктивні, прогностичні здібності, абстрактне мислення, концентрацію, пам'ять та швидкість мислення. Грайте усією сім’єю, розвивайте інтелект, адже чим раніше дитина почне розвивати мозок, тим краще вона вчитиметься та мислитиме у майбутньому. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Шахи 3 в 1

Same Toy Шахи 3 в 1

код товару: 518Ut

349 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір інтелектуальних настільних ігор у одному наборі 3 в 1 від бренду Same Toy! Серед розвиваючих ігор у комплекті ви знайдете: шахи, Ліла і космічна пригода. У пластикову квадратну рамку вставляється необхідне ігрове поле (23,5 х 23,5 см). Ігрові елементи – шахи, шашки, фішки із дерева, гральні кості. Такі ігри розвиватимуть аналітичні, дедуктивні, прогностичні здібності, абстрактне мислення, концентрацію, пам'ять та швидкість мислення. Грайте усією сім’єю, розвивайте інтелект, адже чим раніше дитина почне розвивати мозок, тим краще вона вчитиметься та мислитиме у майбутньому. Рекомендований вік: від 3-х років.

Same Toy Шахи

Same Toy Шахи

код товару: 517Ut

349 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Бренд Same Toy пропонує дітлахам одну з найкорисніших інтелектуальних настільних ігор – шахи. Ця гра – чудовий тренажер для мозку, під час гри у дітей розвиватимуться інтелектуальні здібності, логічне і абстрактне мислення. У пластиковій квадратній рамці - ігрове поле розміром 28 х 28 см., фігурки шахів вирізьблені із дерева. Гра розвиватиме аналітичні, дедуктивні, прогностичні здібності, абстрактне мислення, концентрацію, пам'ять та швидкість мислення. Грайте усією сім’єю, розвивайте інтелект, адже чим раніше дитина почне розвивати мозок, тим краще вона вчитиметься та мислитиме у майбутньому. Рекомендований вік: від 3-х років.

goki Мікадо маленька

goki Мікадо маленька

код товару: HS200-G

109 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захоплива та розвиваюча гра «Мікадо» маленька від німецького виробника іграшок goki. «Мікадо» - це дерев’яна коробочка у якій зберігається 40 тоненьких паличок із кольоровими кільцями та ще 1 головна паличка із блакитними спіралями по всій довжині. Гра передбачена для 2-4 гравців. У великій купі розкиданих паличок гравці по черзі знаходять та дістають палички, кожна з яких дорівнює певній кількості балів (відповідно до кольорових кілець). Гравці мають обережно діставати палички із купи, не зачепивши інші. Виграє той, хто назбирає більшу кількість балів. Ця гра для усієї сім’ї, вона буде однаково корисна дітям та дорослим. Усі елементи вироблені із натурального дерева, якісно оброблені, фарби нетоксичні, на водній основі. Рекомендований вік: від 5-ти років.

goki Мікадо велика

goki Мікадо велика

код товару: HS224G

179 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki представляє азартну гру «Мікадо» з якою ви безтурботно, але з користю проведете час. У дерев’яній коробочці ви знайдете 40 паличок із кольоровими кільцями та 1 головну паличку Мікадо із блакитними спіралями. Гра для 2-4 гравців, які мають обережно діставати палички із купи, не зачепивши інші. Виграє той, хто назбирає більшу кількість балів. Ця гра для усієї сім’ї, вона буде однаково корисна дітям та дорослим. Усі елементи вироблені із натурального дерева, якісно оброблені, фарби нетоксичні, на водній основі. Рекомендований вік: від 5-ти років.

goki 4 в рядок

goki 4 в рядок

код товару: HS035G

289 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Настільна гра «4 в ряд» надовго захопить дітей. Стратегічна гра сприятиме розвитку логіки, винахідливості. Виготовлена з безпечної деревини. Усі елементи гладенько відшліфовані, без зазубрин. Гра у цупкій коробці. Призначена для двох гравців. Для дітей від 5 років. Виробник – німецький бренд розвивальних іграшок goki.

goki П'ятнашки Помаранчеві

goki П'ятнашки Помаранчеві

код товару: 13186G-4

Порівняти (0) ›

«П’ятнашки» - проста настільна гра від німецького бренду goki, у якій дитині необхідно пересувати блоки так, щоб цифри на них були впорядковані від 1 до 15. Гравець може пересувати цифри у полі за рахунок однієї вільної комірки. Інтелектуальна гра «П’ятнашки» подарує дітям радісні враження, задоволення і, звичайно, користь. Грайте з друзями, змагайтесь на швидкість – п’ятнашки розвиватимуть швидкість мислення, логіку, моторику рук. Головоломка вироблена із якісної пластмаси, колір ігрового поля – помаранчевий. Рекомендовано дітям від 4-х років.

goki П'ятнашки Білі

goki П'ятнашки Білі

код товару: 13186G-5

Порівняти (0) ›

Інтелектуальна гра «П’ятнашки» (або «П'ятнадцять») – знайома з дитинства батьків, де треба зібрати п'ятнадцять цифр поспіль від 1 до 15. Німецький бренд goki пропонує гру «П'ятнадцять», задача якої – зібрати числовий ряд за максимально короткий проміжок часу. Гра розвиватиме логічне мислення, дрібну моторику, кмітливість, швидкість реакції. Головоломка вироблена із якісної пластмаси, колір ігрового поля – білий. Рекомендовано дітям від 4-х років.

goki Шахи з шухлядками

goki Шахи з шухлядками

код товару: 56919G

1469 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Шахи – популярний і надзвичайно ефективний метод розвитку інтелекту, адже доведено, що діти, яких привчали до гри у шахи у ранньому віці – краще вчаться у школі. Німецький виробник іграшок goki пропонує дітлахам шахи – гру для двох, що повністю вироблена із дерева. Ігрове поле має металевий прошарок, а в основі фігурок встановлені магніти, за допомогою яких фігурки будуть добре триматись на поверхні. Різьблення по дереву і обробка фігурок високоякісне, елементи набору дуже приємно тримати у руках. Дошка оснащена маленькими гумовими «ніжками», завдяки яким вона впевнено триматиметься на столі. Рекомендовано дітлахам від 7-ми років.

goki Набір 3 в 1: шахи, шашки, млин

goki Набір 3 в 1: шахи, шашки, млин

код товару: 56953G

1699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Великий набір розвиваючих ігор на інтелект та логіку від німецького бренду goki. У комплект входять ігри: шахи, шашки і млин. Такі ігри чудово розвивають аналітичні, дедуктивні, прогностичні здібності, абстрактне мислення, концентрацію, пам’ять, швидкість мислення. Квадратна дошка у наборі двостороння – з однієї сторони поле для гри у шахи і шашки, з іншої – для гри «Млин». Великий ящик, що під дошкою, розділений на сектори – в них зберігаються гральні фігури. Грайте усією сім’єю, розвивайте інтелект, адже чим раніше дитина почне розвивати мозок, тим краще вона вчитиметься та мислитиме у майбутньому. Гра повністю вироблена із натурального дерева, усі деталі якісно оброблені і приємні на дотик. Рекомендований вік: від 7-ми років.

goki Шахи

goki Шахи

код товару: 56921G

1019 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Шахи – чудовий тренажер для мозку, що розвиває інтелектуальні здібності. Під час гри одночасно розвиваються обидві півкулі головного мозку, завдяки чому розвивається як логічне, так і абстракте мислення. Німецький виробник іграшок goki пропонує дітлахам шахи – гру для двох, що повністю вироблена із натуральної деревини. Якість її обробки – на високому рівні, як і різьблення по дереву, елементи набору дуже приємно тримати у руках. Дошка складається вдвоє, закривається на металевий замочок, шахи зручно брати з собою у подорож. Рекомендовано дітлахам від 7-ми років.

goki П'ятнашки Рожеві

goki П'ятнашки Рожеві

код товару: 13186G-1

Порівняти (0) ›

«П’ятнашки» - проста настільна гра від німецького бренду goki, у якій дитині необхідно пересувати блоки так, щоб цифри на них були впорядковані від 1 до 15. Гравець може пересувати цифри у полі за рахунок однієї вільної комірки. Інтелектуальна гра «П’ятнашки» подарує дітям радісні враження, задоволення і, звичайно, користь. Грайте з друзями, змагайтесь на швидкість – п’ятнашки розвиватимуть швидкість мислення, логіку, моторику рук. Головоломка вироблена із якісної пластмаси, колір ігрового поля – рожевий. Рекомендовано дітям від 4-х років.

goki П'ятнашки Зелені

goki П'ятнашки Зелені

код товару: 13186G-3

Порівняти (0) ›

Німецький виробник іграшок goki представляє головоломку «П'ятнадцять» – в маленькому ігровому полі необхідно по порядку розташувати цифри від 1 до 15. Інтелектуальна гра «П’ятнашки» подарує дітям радісні враження, задоволення і, звичайно, користь. Грайте з друзями, змагайтесь на швидкість – п’ятнашки розвиватимуть швидкість мислення, логіку, моторику рук. Головоломка вироблена із якісної пластмаси, колір ігрового поля – салатовий. Рекомендовано дітям від 4-х років.

goki П'ятнашки Жовті

goki П'ятнашки Жовті

код товару: 13186G-2

Порівняти (0) ›

Інтелектуальна гра «П’ятнашки» (або «П'ятнадцять») – знайома з дитинства батьків, де треба зібрати п'ятнадцять цифр поспіль від 1 до 15. Німецький бренд goki пропонує гру «П'ятнадцять», задача якої – зібрати числовий ряд за максимально короткий проміжок часу. Гра розвиватиме логічне мислення, дрібну моторику, кмітливість, швидкість реакції. Головоломка вироблена із якісної пластмаси, колір ігрового поля – жовтий. Рекомендовано дітям від 4-х років.

goki Гральні кістки

goki Гральні кістки

код товару: 56954G

469 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Гральні кубики – чудовий математичний матеріал від німецького виробника іграшок goki. Гра з кубиками тренуватиме пам’ять, увагу, моторику рук, стане головним компонентом у різноманітних розвиваючих іграх для малюків. Гра складається із 5 гральних костей та восьмикутного ігрового поля, його бортики вироблені із натурального дерева, а зелене сукно в основі – дуже приємне на дотик. Кубики щоразу хочеться кидати, генеруючи випадкові числа. Рекомендований вік: від 6-ти років.

goki Доміно з тваринами

goki Доміно з тваринами

код товару: WG090G

309 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Веселе дитяче доміно із яскравими чіткими малюнками від німецького виробника іграшок goki. Розвиваюча гра для дітлахів від 3-х років навчить їх вивчити та розрізняти тварин, кольори, знаходити спільне, а також вивчити принцип гри у доросле доміно. Гра складається із 28 фішок, що зберігаються у дерев’яній коробочці із висувною кришкою. Фішки також вироблені із натуральної деревини, вкритої фарбами на водній основі. Настільна гра цікава, розвиватиме корисні навички, безпечна та екологічна.

goki Доміно в дерев'яній коробці

goki Доміно в дерев'яній коробці

код товару: 15449G

119 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Доміно від німецького виробника іграшок goki - весела і розвиваюча гра для усієї сім’ї! Настільна гра повністю вироблена із натурального дерева, воно якісно оброблене і приємне на дотик. Розрахована на 2-4 гравців, які мають по черзі викладати ланцюжок фішок, половинки яких мають бути з однаковою кількістю балів (точок). У прямокутній дерев’яній коробці зберігається 28 плиток чорного кольору із білими точками, на зворотній стороні – філігранне різьблення по дереву. Рекомендований вік: від 4-х років.

goki Доміно в дерев'яній коробці

goki Доміно в дерев'яній коробці

код товару: 15336G

519 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Настільна гра у доміно дозволить малюку провести час весело і з користю. Набір підходить дітлахам від 4-х років, він повністю вироблений із дерева – цей матеріал більш екологічний та безпечний, а контакт рук з деревиною збагачує тактильний досвід дітей. Гра підходить не тільки дітям, а і дорослим. У процесі гри учасники (від 2 до 4) будують ланцюжок «кісточок», які стикаються половинками з однаковою кількістю точок, що означає кількість балів. У прямокутній дерев’яній коробці ви знайдете 55 плиток чорного кольору із білими точками, на зворотній стороні – філігранне різьблення по дереву