31.03.2020
Музика стала невід’ємною частиною життя людини – вона супроводжує під час подорожей, роботи, занять спортом і просто на прогулянці. Тому важливо вибрати правильні навушники, які подарують справжнє відчуття свободи та досконалий звук....
22.03.2020
Електроінструменти німецької компанії Metabo вважають одними з найбільш надійних і безвідмовних пристроїв для ремонту, будівництва та деревообробки.
21.03.2020
Передову платформу акумуляторних інструментів Power X-Change світового бренда Einhell розроблено для збільшення функціональності інструментів та взаємозамінності акумуляторів.
20.03.2020
Для заготівлі й обробки деревини в асортименті бренда Makita є різноманітні інструменти, з-поміж яких – високопродуктивні ланцюгові пилки.
19.03.2020
Апарати високого тиску Kärcher вирішують будь-які завдання з чищення будівель, обладнання, транспортних засобів тощо. Пристрої постійно вдосконалюють, впроваджуючи інновації, – незмінною залишається висока якість.
18.03.2020
Новинка Bosch – інтуїтивно зрозумілий і надійний шуруповерт IXO VI. У комплекті є 10 насадок, що допоможуть вирішити найрізноманітніші завдання, навіть ті, які зовсім не властиві звичайним шуруповертам.
17.03.2020
Можливо, варто спробувати зробити це по-новому? Kärcher має рішення, що змінять підхід до миття вікон і гарантують гарний результат. Прагнучи допомогти в повсякденних турботах і полегшити виконання хатньої роботи, Kärcher створює віконні...
16.03.2020
Існує багато професій, де працівникові не обійтися без індивідуального робочого одягу, що захищає від різноманітних виробничих чинників і забезпечує комфорт.Всесезонний спецодяг NEO з нової лінійки CAMO підходить не тільки для роботи,...
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів