goki Іграшка-штовхач Жабка

код товару: 54938G

Дитячі іграшки-штовхачі – дуже корисні для розвитку найменших. Німецький бренд goki пропонує штовхач «Жабка» для дітлахів від 1 року. Така іграшка допоможе малечі зробити перші кроки більш впевненими, дасть необхідну підтримку. До штовхача приєднана дерев'яна ручка, щоб дитина котила іграшку перед собою. Під час ходіння, знімні гумові лапки на колесах будуть швидко обертатись і кумедно «шльопати» по підлозі. Іграшка ще й стимулюватиме зір дитини, розвиватиме дрібну моторику, залучить до гри на довгий час. Штовхач вироблений із натуральних матеріалів, абсолютно безпечних для здоров’я дітей. Для дітлахів від 1 року.

799 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Іграшка-штовхач Жабка

Штовхачі, каталки
Штовхачі і каталки – це іграшки у вигляді тваринки або машинки, які оснащені або дерев’яною ручкою для катання по підлозі, або мотузкою, за яку буде зручно котити іграшку за собою. Штовхачі призначені для найменших, які тільки вчаться ходити. Деякі каталки оснащені геометричними фігурами, з яких малюки можуть будувати свої перші конструкції. Іграшки штовхачі-каталки допоможуть:
- розвивати зір та слух
- досліджувати поверхню
- тренувати ніжки
- навчитись швидше ходити
- розвивати моторику рук
- розвивати абстрактне і логічне мислення
 
Про іграшку
Штовхач «Жабка» оснащений довгою ручкою, загальна довжина іграшки складає 67 см. Довжина жабки 19 см. На колесах штовхача розташовані гумові лапки (знімні), під час руху жабка починає кумедно крокувати. Інші деталі іграшки вироблені із натурального дерева, вкритого світло-зеленими і жовтими фарбами на водній основі. Колеса добре обертаються, іграшка кумедна, надійна і розвиваюча. Для жабки краще підходить рівна поверхня, на якій можна розвити більшу швидкість.
 
Використання
У період з 9 місяців до 1 року діти починають активно намагатись ходити. Але для цього їм потрібна опора. Штовхачі від німецького бренду goki чудово справляються з цією задачею. Запропонуйте дитині веселий штовхач «Жабка», який допоможе дитині впевнено ходити, і подарує їй безліч позитивних емоцій. Штовхач необхідно тримати за дерев’яну ручку перед собою. 
 
 
Рухаючись вперед, колеса будуть швидко обертатись, а лапки кумедно шльопати.
 
Користь іграшки
За допомогою іграшки-штовхача розвивається координація рухів та когнітивні навички дитини. Вона спонукає ходити більше і стимулює емоційний та фізичний розвиток малюка. Під час руху лапки кумедно обертаються і шльопають по підлозі, тим самим фокусуючи на собі увагу малюка і стимулюючи його зір.
 

Технічні характеристики goki Іграшка-штовхач Жабка
Основні
Вікова група 1+
Для кого для дівчинки
для хлопчика
Спосіб катання за паличку
Матеріал дерево
Категорія розвитку координація рухів
моторика рук
фізичні навички
Тема Тварини
Eлементи живлення відсутні
Розмір 11 x 10.5 x 19 см
Колір зелений
Вага 423 г
Особливості рухає лапками при катанні

Параметри упаковки
Ширина100 мм
Висота110 мм
Довжина200 мм
Вага0.40 кг
Об'єм0.0022 м3
Переглянути основні параметри ›
Вікова група 1+
Для кого для дівчинки
для хлопчика
Спосіб катання за паличку
Матеріал дерево
Колір зелений
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Игрушка-толкатель Goki Жабка (54938G)

Moyo.ua

Игрушка-толкатель goki Жабка (54938G)

anklav.ua

Игрушка-толкатель Лягушка goki 54938G

ckapbu.com

goki 54938G

fixer.com.ua

Каталка Goki Жабка 54938G

Переглянути всі пропозиції (10) ›


Фото goki Іграшка-штовхач Жабка
Схожі моделі на goki Іграшка-штовхач Жабка