Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3,duplex,5m

код товару: DK-2533-05/3
291 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3,duplex,5m: 
Інтернет магазини
Оптический патч-корд Digitus LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 5м (DK-2533-05/3)
Оптический патчкорд LC-LC, 50/ 125, OM3, duplex, 5m ( (DK-2533-05/3)
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 5m
Оптичний патч-корд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 5m (DK-2533-05/3)
Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3,duplex,5m
LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,5m (DK-2533-05/3)
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 5m (DK-2533-05/3)
Оптичний патч-корд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 5m (DK-2533-05/3)
Оптический патч-корд Digitus LC/UPC-LC/UPC 50/125 OM3 duplex 5м DK-2533-05/3
Національні мережі
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3,duplex,5m
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів