Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2,duplex,3m

код товару: DK-2932-03
227 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2,duplex,3m: 
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,3m (DK-2932-03)
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2,duplex,3m (DK-2932-03)
Патч-корд оптичний Digitus (DK-2932-03) SC-LC Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 3м
Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2,duplex,3m
LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,3m (DK-2932-03)
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 3m (DK-2932-03)
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2,duplex,3m (DK-2932-03)
Оптический патч-корд Digitus LC/UPC-SC/UPC 9/125 OS2 duplex 3м DK-2932-03
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів