Продукция goki

goki Пазл-вкладыш Поезд

код товара: 57551G

239 грн*
Где купить

Пазл-вкладиш «Поїзд» складається з дошки-основи і п’ятьох вкладишів, з яких можна зібрати фігурку поїзда. Матеріал гладенько відшліфований, без зазубрин. Яскраве зображення нанесене нетоксичними фарбами на водній основі. Кольори чіткі, яскраві, привертатимуть увагу. Іграшка призначена для дітей від одного року, буде цікава і хлопчикам, і дівчаткам.

goki Музыкальная шкатулка Балерина V

код товара: 15437G

Чудова музична скринька «Балерина» для дівчинки від німецького бренду goki. Ця скринька чарує естетикою та мелодійною музикою. Всередині шкатулка оздоблена приємним на дотик рожевим текстилем. Відкривши скриньку ви побачите маленьке дзеркальце, перед чким кружляє фігурка маленької балерини. Музична скринька подарує радість маленькій дівчинці, адже відкривши її – лунатиме приємна мелодія. В скриньці є місце для перших прикрас та різних дрібничок. Зачиняється на маленький сріблястий замочок.

goki Пазл-вкладыш - Ферма

код товара: 57902G

299 грн*
Где купить

Дерев’яний пазл «Ферма» німецького бренду goki – захоплива, розвивальна іграшка. Пазл-вкладиш складається з дошки основи і 12 вкладишів. Виріб виготовлений із натуральної деревини. Малюнки нанесені нетоксичними, безпечними фарбами. Розмір пазла – 27.5 x 27.5 x 0.5 см. Іграшка призначена для дітей від двох років.

goki Шарик с погремушкой (6шт.)

код товара: 65042

399 грн*
Где купить

М’яка іграшка-кулька з брязкальцем німецького виробника іграшок goki. Кулька-брязкальце урізноманітнить дитячі ігри. Кулька виконана з приємного на дотик текстилю. Брязкальце, розміщене всередині кульки, відтворює дзвінкий звук. Така іграшка розвиває моторику рук, координацію та слух. В наборі 6 шт.

goki Деревянный пазл Рыцарский замок

код товара: 57617G

369 грн*
Где купить

«Лицарський замок» – дерев’яний пазл німецького виробника іграшок goki. Захоплива розвивальна іграшка сприятиме всебічному розвитку дітей. Іграшка складається з дошки-основи і 96 елементів для складання картинки. Пазл виготовлений із натуральної деревини; вона гладенько відшліфована і якісно оброблена. Зображення нанесене нетоксичними фарбами на водній основі. Розміри дошки-основи – 37х27 см. Іграшка для дітей від трьох років.

goki Брелок - Жираф

код товара: 60939G-5

39 грн*
Где купить

Брелок в виде милого жирафа от немецкого производителя игрушек goki. Это не только прекрасное украшение для рюкзака или ключей, а и полезный развивающий аксессуар. Подарив малышу приятную безделушку, вы поднимете ему настроение и поможете в развитии мелкой моторики. Аксессуар изготовлен из натурального дерева, покрытого желтыми и оранжевыми красками на водной основе. Грива и хвост из текстиля. Части жирафа соединены красной резинкой, благодаря чему они хорошо тянутся. Для детей от 3-х лет.

goki Кубики деревянные Животные

код товара: 57725G

179 грн*
Где купить

Дерев’яні кубики goki із зображенням тварин. Це іграшка 2 в 1: кубики і пазл. У наборі 2 кубики, з яких можна скласти 6 зображень. Довжина граней кубиків – 5 см. З допомогою кубиків діти зможуть складати зображення і в процесі гри вивчити назви тварин, покращити моторику рухів, уважність. Гра призначена для найменших діток (рекомендований вік: 2+). Набір у цупкій, якісній коробці goki, що виглядає як подарункова. Коробка розміром: 11х6х5 см.

goki Деревянный пазл Строительная площадка

код товара: 57670G

349 грн*
Где купить

Пазл «Будівельний майданчик» - інтерактивна розвивальна іграшка для дітей від трьох років. Іграшка складається з дошки-основи і 96 елементів для складання картинки. Інтерактив, розвивальні ігри з пазлом goki гарантовані. Пазл виготовлений із натуральної деревини; вона гладенько відшліфована і якісно оброблена. Зображення нанесене нетоксичними фарбами на водній основі. Розміри дошки-основи – 30х41 см.

goki Брелок - Коровка

код товара: 60939G-3

39 грн*
Где купить

Веселая коровка - брелок, тянущейся от немецкого производителя игрушек goki. Это не только прекрасное украшение для рюкзака или ключей, а и полезный развивающий аксессуар. Подарив малышу приятную безделушку, вы поднимете ему настроение, а эластичность фигурки поможет развивать мелкую моторику. Аксессуар из натурального дерева, покрытого черными, белыми и розовыми красками на водной основе. Ушки и хвост из текстиля. Части коровки соединены красной резинкой, благодаря чему они хорошо тянутся. Для детей от 3-х лет.

goki Игровой набор - Кассовый аппарат

код товара: 51807

1589 грн*
Где купить

Дитячий ігровий набір німецького виробника іграшок goki - пристрій із натурального дерева у вигляді касового апарату. До набору входить прилад із вбудованим калькулятором, іграшковим механізмом друку чеків та сканером штрих-коду. Також набір має скриньку з іграшковими картками та грошима. Такий касовий апарат допоможе дитині розвинути математичне та аналітичне мислення, послідовність дій та цілеспрямованість.

goki Пазл-вкладыш Учимся считать

код товара: 57480G

319 грн*
Где купить

Вчимося рахувати разом із пазлом німецького бренду іграшок goki. Розвивальна інтерактивна іграшка сприятиме всебічному розвитку дитини. Іграшка складається з дошки-основи і 10 деталей у вигляді цифр. Розмір дошки – 30х15 см. Пазл призначений для дітей від трьох років.

goki Брелок - Котик

код товара: 60939G-2

39 грн*
Где купить

Рыжий котик-брелок от немецкого бренда goki станет любимым, а главнее полезным аксессуаром детей. Яркий котик из натурального дерева на гибких резинках понравится малышам и подарит им радость. Брелок крепится на рюкзак или ключи, его эластичность поможет развивать мелкую моторику малыша. Экологичный материал, из которого произведен аксессуар, покрытый безопасными красками на водной основе. Ушки и хвостик из текстиля. Рыжий котик станет любимой игрушкой, которая еще и поможет не потерять ключи. Для детей от 3-х лет.

goki Игровой набор - Кухня Susibelle

код товара: 51604

Якщо хлопчикам більше подобаються замки і машинки, то дівчинки будуть у захваті від іграшкової кухні з екологічно чистого дерева. Цей набір німецького виробника іграшок goki вироблений у яскравих кольорах і складається з семи основних деталей, а також різного іграшкового «кухонного начиння» - каструлі, сковороди, перечниці, ополоника, лопатки, а також годинника. Приємною дрібницею стала можливість відкрити внутрішню частину кухні та скласти туди всі комплектні аксесуари.

goki Деревянный пазл Ферма мистера Миллера

код товара: 57891G

239 грн*
Где купить

«Ферма містера Міллера» – дерев’яний пазл, складається з дошки-основи і 24 деталей. Яскравий пазл із зображенням фермерського господарства ознайомить дитину з різними свійськими тваринами. Пазл виготовлений із натуральної деревини; вона гладенько відшліфована і якісно оброблена. Зображення нанесене нетоксичними фарбами на водній основі. Розміри дошки-основи – 30х20 см.

goki Брелок - Мишка

код товара: 60939G-6

39 грн*
Где купить

Подвижный и веселый медвежонок от немецкого производителя игрушек goki всегда будет рядом с малышом. Это развивающая игрушка-брелок, который можно повесить на рюкзак или ключи. Аксессуар будет развивать моторику рук, ведь деревянные сегменты медвежонка, из которых он произведен, соединенные эластичной резинкой. Поэтому игрушку можно растягивать, элементы вращать - что угодно. Брелок изготовлен из натурального дерева, а краски, которые здесь использованы, на водной основе и абсолютно безопасные для ребенка. Рекомендуемый возраст: от 3-х лет.

goki Игровой набор - Ящик с инструментами

код товара: 58871

1109 грн*
Где купить

Набір інструментів німецького виробника іграшок goki створений для маленького домашнього майстра. Набір складається з викруток, молоточка, гайок та цвяхів. Спеціальний ящик, що входить в набір, є одночасно робочою зоною, де дитина зможе гратись, та контейнером для зберігання інструментів. Всі деталі набору виконані з натуральної деревини, тому є безпечними для дитини. Іграшка адаптована для дітей від 3-х років.

goki Машинка деревянная Бетономешалка (желтая)

код товара: 55926G

799 грн*
Где купить

Іграшкова машинка «Бетонозмішувач» від німецького бренду goki – маленька копія реального вантажного автомобіля. Ігри з машинками розвиватимуть моторику рук, уяву та логічне мислення, пробуджуватимуть у малюків інтерес до механіки, дасть уявлення про те, як влаштований автомобіль і його особливості. Машинка вироблена із екологічних матеріалів – натурального дерева, вкритого яскравими жовтими фарбами на водній основ. Машинка їздить, вона стимулюватиме рухову активність малюка. Розміри машинки: 17х9,5х12 см. Для дітей від 2-х років.

goki Пазл-вкладыш Цифры 0-9

код товара: GK602G

Вивчити цифри легко завдяки пазлу «Цифри» німецького бренду іграшок goki. Розвивальна інтерактивна іграшка сприятиме всебічному розвитку дитини. Пазл деревяний, матеріал абсолютно безпечний, нетоксичний. Іграшка складається з дошки-основи і 10 деталей у вигляді цифр. Розмір дошки – 30х21 см. Пазл призначений для дітей від двох років.

goki Брелок - Обезьянка

код товара: 60939G-1

39 грн*
Где купить

Забавность и пластичность обезьяны воплощены в детском аксессуаре - ярком брелке немецкого бренда goki. Брелок в виде веселой обезьяны состоит из многих деревянных сегментов, соединенных эластичной резинкой. Экологичность материалов, безопасные краски и польза аксессуара - главные составляющие детских игрушек. Брелок - это прекрасное украшение рюкзака, залог безопасного хранения ключей, а еще и развивающая игрушка. Растягивая брелок, ребенок будет развивать мелкую моторику. Для детей от 3-х лет.

goki Машинка деревянная Трактор (натуральный)

код товара: 55911G

799 грн*
Где купить

Дерев’яний трактор від німецького бренду goki. Вироблений із натурального дерева світлого і темного кольору. Іграшка екологічна та безпечна для дитини. З таким трактором дітлахи залюбки гратимуть вдома або на вулиці. Такі ігри чудово розвиватимуть моторику рук, ніг, уяву, пробудять у дітей інтерес до механіки, дадуть уявлення про те, як влаштований автомобіль і його особливості. Для дітей від 2-х років.

goki Пазл звуковой Зоопарк

код товара: 57862G

739 грн*
Где купить

Пазл зі звуком відкриє дитині дивовижний світ фауни. Дерев’яний пазл у вигляді дошки з шістьма вкладишами, на яких зображені різні тварини. Якщо підняти вкладиш, можна почути звук кожної тварини. Інтерактив, розвивальні ігри з пазлом goki гарантовані. Пазл виготовлений із натуральної деревини; вона гладенько відшліфована і якісно оброблена. Зображення нанесене нетоксичними фарбами на водній основі. Розміри дошки-основи – 30х21х3 см.

goki Брелок - Собачка

код товара: 60939G-4

Забавный песик-брелок от немецкого бренда goki подарит детям массу положительных эмоций! Замечательный аксессуар отличается пластичностью: сегменты, из которых он состоит, соединенные эластичной резинкой. Игрушку можно растягивать, элементы - вращать, развивая моторику рук. Брелок изготовлен из натурального дерева, покрытого белыми и коричневыми красками. Все сегменты качественно обработаны, краски нетоксичны, поэтому игрушка абсолютно безопасна для ребенка. Украсьте ею любимый рюкзак ребенка или закрепите на ключах, чтобы самые маленькие учились обращать на них внимание и не терять. Для детей от 3-х лет.

goki Машинка деревянная Экскаватор (желтый)

код товара: 55962G

1469 грн*
Где купить

Екскаватор від німецького виробника іграшок goki зачарує малюків своєю реалістичністю і надійністю. Дитячий іграшковий екскаватор – це функціональна іграшка, зі справжніми гумовими колесами, яка проїде по будь-якій дорозі і допоможе усім на своєму шляху. Машинка зроблена із натуральної міцної деревини, вкрита фарбами на водній основі, деталі добре оброблені – тому абсолютно безпечна для дітей. Така іграшка допоможе дитині розвивати моторику, уяву, логічне, творче мислення і пробудить інтерес до механіки. Підійде для дітей від 2-х років.

goki Пазл звуковой Музыкальные инструменты

код товара: 57520G

739 грн*
Где купить

Звуковий пазл допоможе дитині ознайомитися з різними музичними інструментами, дізнатися про особливості їхньої будови і, що головне, звучання. Дерев’яний пазл у вигляді дошки з п’ятьма вкладишами, на яких зображені: гітара, труба, барабан, ксилофон і фортепіано. Якщо підняти вкладиш, можна почути звучання зображеного інструмента. Така особливість робить пазл інтерактивним. Розміри дошки – 29,5х20,5х2 см. Іграшка призначена для дітей від одного року.